Szymon Lohmann (drugi od prawej)
REKLAMA

Squash

Brąz Szymona Lohmanna na ME U-15

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Legii, Szymon Lohmann zdobył wraz z reprezentacją Polski U-15 w squasha, brązowy medal drużynowych mistrzostw Europy. W kadrze narodowej, oprócz Szymona wystąpili: Wiktoria Grodzka, Martyna Malinowska, Michał Stawarski i Mateusz Ptaszek. Z reprezentacją podczas 4-dniowych zawodów ME przebywali trenerzy Marcin Szopa i Tomasz Abramowski.

Na co dzień, w Legii, od dwóch lat Szymona trenuje Marc Lopez, a nad formą fizyczną zawodnika czuwa Jakub Lewicki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.