Szermierka

Wyniki legionistów na MP w szpadzie

W Trzebnicy odbyły się mistrzostwa Polski seniorów w szpadach, w których startowali dwaj zawodnicy sekcji szermierczej Legii Warszawa. Niestety legioniści nie tylko nie obronili tytułu mistrza Polski (indywidualnie) z zeszłego roku, ale wobec braku na MP swoich kluczowych zawodników (przede wszystkim Seweryna Brzozowskiego, który przed rokiem zdobył złoto), nie wystartowali w ogóle w niedzielnym turnieju drużynowym. Przed rokiem Legia w drużynie zajęła ósme miejsce.

W turnieju indywidualnym, najwyżej sklasyfikowany został Artiom Gripas na miejscu 58. Miejsce 85. zajął Tomasz Szczepanowski. Rywalizowało 112. szpadzistów.