REKLAMA

Szermierka

Wyniki legionistów na MP w szpadzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Trzebnicy odbyły się mistrzostwa Polski seniorów w szpadach, w których startowali dwaj zawodnicy sekcji szermierczej Legii Warszawa. Niestety legioniści nie tylko nie obronili tytułu mistrza Polski (indywidualnie) z zeszłego roku, ale wobec braku na MP swoich kluczowych zawodników (przede wszystkim Seweryna Brzozowskiego, który przed rokiem zdobył złoto), nie wystartowali w ogóle w niedzielnym turnieju drużynowym. Przed rokiem Legia w drużynie zajęła ósme miejsce.

W turnieju indywidualnym, najwyżej sklasyfikowany został Artiom Gripas na miejscu 58. Miejsce 85. zajął Tomasz Szczepanowski. Rywalizowało 112. szpadzistów.

Wyniki legionistów na MP w szpadzie (po fazie eliminacyjnej):
1/64 finału: Artiom Gripas - Michał Gładyszczak (PKSzerm Warszawa) 15-7
1/32 finału: Artiom Gripas - Maciej Bielec (AZS Wratislavia Wrocław) 7-15

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.