Jacek Zieliński i Blaz Kramer - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Blaz Kramer piłkarzem Legii!

źródło: Legia Warszawa

Blaž Kramer został piłkarzem Legii Warszawa. 25-letni napastnik trafił na Łazienkowską jako wolny zawodnik. Podpisał kontrakt do końca sezonu 2024/25. Ostatnio występował w zespole FC Zurich.

- Wiem, w jakiej sytuacji był klub w tym sezonie, ale wiem też, czym w Polsce jest Legia. W mojej opinii to największy z klubów w tym kraju, który przecież regularnie wygrywał trofea. A ja właśnie po to tutaj przyszedłem - chcę je wygrywać - mówi Blaž Kramer.


Kramer ma 191 cm wzrostu, jest prawonożny. W szwajcarskiej drużynie występuje od lipca 2019 roku. W obecnym sezonie wystąpił w 21 meczach, zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Jesienią dwa miesiąc stracił z powodu kontuzji, większość spotkań rozpoczynał z ławki rezerwowych. Kilka razy był powoływany do reprezentacji Słowenii - do tej pory w kadrze wystąpił 5 razy.

W sumie w 2 lata wystąpił w barwach FC Zurich 87 razy, zdobył 21 bramek i miał 13 asyst, a także aż 22 żółte kartki.


Blaz Kramer
ur. 01.06.1996 Celje (Słowenia)
wzrost: 191 cm
pozycja: napastnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
(L) uz - 30.05.2022 / 22:31, *.inetia.pl

A pisałem do malkontentów - doceńcie zdobywane seryjnie MP, z budżetem Legii nie było możliwe granie co roku w Lidze Mistrzów. No i teraz możecie oswajać się z emocjami typu = utrzymamy się w tym roku czy nie? Ja już przeżyłem swoje ponad 20 lat bez MP.
Kasy brak, transfery tylko z inwalidami bez kontraktów, wychowankowie wont do konkurencji. Koncepcja piłkarskiego koncernu panu MD się zes...ła. Dobrze już było, przygotować się trzeba na inny typ emocji. Chciejstwo nie zmieni faktów, radosnych momentów w tym oknie transferowym nie będzie.
Gównia...ymi pomysłami można doprowadzić do ruiny rodzinę, wspaniałą firmę , klub, armię czy państwo. Tak już jest na świecie. Niektórzy w tą oczywistą prawdę nadal nie wierzą.

odpowiedz
Batty - 22.06.2022 / 23:15, *.t-mobile.pl

@(L) uz: dawno się z nikim tak tu nie zgadzałem jak z Tobą!

odpowiedz
Kamil(L) - 28.05.2022 / 13:46, *.as9105.com

Jak szukamy piłkarzy bez klubu można by było sie przyglądnąć tym grajką
Mateusz Lis
Dauda Bamba
Yaroslav Rakiskyi
Besar Halimi

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.05.2022 / 12:16, *.petrotel.pl

Trzeźwe spojrzenie Dziekana na legijne ruchy transferowe
https://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-niezrozumiale-ruchy-w-legii,nId,6054089

odpowiedz
Bubek - 28.05.2022 / 01:12, *.centertel.pl

Nie mamy pieniędzy na transfery. Miejmy nadzieję że piłkarze bez klubów wniosą coś pozytywnego do naszej gry i do odzyskania mistrzostwa

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.05.2022 / 10:57, *.play-internet.pl

@Bubek: Wiesz,mioduski jest konsekwentny w swoim działaniu i nawet mistrzostwo nie zmusi go do inwestowania w Legię.Wasza naiwnośç jest wprost porażająca,bo gościu od 6 lat działa na szkodę Legii,a na swoją korzyść,a Wy co sezon to samo."Teraz musi być lepiej" .A wcale nie musi.

odpowiedz
Jack (L) - 27.05.2022 / 22:07, *.t-mobile.pl

Koleś wygląda jak Eminem ,ciekawe czy będzie grać czy rapować na boisku???

odpowiedz
Blaz - 27.05.2022 / 14:10, *.netdrive.pl

Jozin z Blazin.

odpowiedz
grzesiek - 27.05.2022 / 13:36, *.centertel.pl

Wydaje mi sie ze moze to byc dobry pilkarz. 25 lat ostatni moment zeby wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci i zaistniec w swiecie pilki noznej. Nie tyle dobry pilkarz co pp peostu bedzie mu sie chcialo zapylać

odpowiedz
Pączek - 27.05.2022 / 12:23, *.30.134

A nie chcecie Musiolika od nas z Rakowa za darmo?

odpowiedz
Ćabejyw pudla na zbity ryj - 27.05.2022 / 10:57, *.180.158

okaże się w sezonie czy zBLAZowany korniszon będzie w miarę skuteczny
bardzo dużo będzie zależało od jakości w pomocy i na skrzydłach

środek pola - Wszołek,Tiba,Kapustka,Josue i przekocur z dryblingiem, szybkością i dobrym dośrodkowaniem nie wyglądałby źle a nawet biście

niestety Wszołek wraca z wypożyczenia, poamikowy odrzut jeszcze nie podpisał, Kapustka często jest kontuzjowany, portugala wylokowany przygłup chce sprzedać a na przekocura nie ma kasy

raczej będzie taka pomoc - Rosołek, Slisz, Sokołowski, Kapustka i Muci a to nie wygląda za dobrze nawet na walkę o utrzymanie

odpowiedz
Er - 27.05.2022 / 10:27, *.t-mobile.pl

Jak Legia w tym sezonie będzie w pierwszej 5 to max!!! Celuje 8-10 miejsce!!!! Nie liczcie ze nagle wszystko się zmieni że tamten sezon to przypadek i nagle będą walczyć o mistrza zejdźcie na ziemię.

odpowiedz
L - 27.05.2022 / 09:44, *.tpnet.pl

I tak jak kiedyś pisałem byle kto byleby był za darmo za jak najmniejszą kasę I tak od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat mydli nam się oczy o wzmacnianiu
Tak się buduje legendę (tylko czyją)????????????

odpowiedz
Sobal 74 - 27.05.2022 / 08:16, *.t-mobile.pl

A może by tak Angielskiego z radomiaka

odpowiedz
Urs72 - 27.05.2022 / 07:55, *.t-mobile.pl

Brawo , Zielek robisz co ci Nakazuje banda Miodka , zrezygnuj bo szacunek do ciebie powoli spada .............

odpowiedz
Tylko Legia - 27.05.2022 / 09:05, *.com.pl

@Urs72: Niestety to EkstraKLAPA więc jak Wszołek przychodzi i jest liderem grając parę minut w Niemczech - to świadczy o poziomie ligi polskiej, więc na pewno nie będzie odstawał.
Karuzela się kręci.

odpowiedz
Urs72 - 28.05.2022 / 12:45, *.t-mobile.pl

@Tylko Legia: i jak tu się nie wkur......ac

odpowiedz
Pawciu - 27.05.2022 / 07:38, *.mm.pl

Ja bym postawil jednak na polskiego napastnika

odpowiedz
Afro - 31.05.2022 / 08:13, *.chello.pl

@Pawciu: Żeby jeszcze bramki strzelał i miał końcówkę nazwiska "ski".

odpowiedz
Kamilo87 - 27.05.2022 / 07:28, *.tpnet.pl

Jeden szrot zamieniany na inny szrot. Najwięcej korzyści było na młodych polakach. Szymański, Karbownik, Majecki, Fabiański. A tymczasem Włodarczyk, Mosór... Quo vadis, Legia?

odpowiedz
E - 27.05.2022 / 07:15, *.vectranet.pl

Ogór czy kozak?

odpowiedz
Artur - 27.05.2022 / 08:53, *.61.238

@E: Ogór zdecydowanie

odpowiedz
mojo jojo - 27.05.2022 / 05:30, *.t-mobile.pl

Pekhart powinien zostać !

odpowiedz
Wlkp - 27.05.2022 / 04:18, *.icpnet.pl

Wzmocnienie raczej ławki.

odpowiedz
kalosz - 27.05.2022 / 00:48, *.mm.pl

tyle bramek (a moze nieco mniej) to chyba mial "niegrajacy" wlodarczyk:) tylezemlody musi oglady ligowej nabrac.... jak inni mlodzi co z Legii poszli...gdzie ta Legiaz lat 90tych? :(

odpowiedz
Adam - 26.05.2022 / 19:56, *.plus.pl

Oby to było "Ucho od śledzia".

odpowiedz
OLaf - 26.05.2022 / 19:13, *.tpnet.pl

Znowu widać hurtowe kupowanie piłkarzy i dopiero jak przyjdą to wyjdzie że w większości to pół amatorzy jak ci co kupił miodek rok temu...

odpowiedz
Kamuflaż - 26.05.2022 / 16:17, *.tpnet.pl

Chodzą słuchy, że transfer Pedro Tiby upadł. Ponoć zainteresowanie jest Muris Mesanović

odpowiedz
Kamuflaż - 26.05.2022 / 16:20, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: z Termaliki, sam Kosta go optuje.

odpowiedz
F - 26.05.2022 / 15:51, *.play-internet.pl

Pytanie czy tego transferu domagał się Kosta Runjaić czy legijni nieudacznicy od "skautingu"? W sensie sam sobie dobrał materiał czy oni mu go podsunęli? :)

odpowiedz
PLK - 27.05.2022 / 00:22, *.156.70

@F: Gdybyś oglądał ostatnie mecze Niecieczy to byś nie pytał... Może zawsze trafić do Poznania albo Czestochwy... Tylko wtedy będziesz narzekał dlaczego nim się nie zainteresowaliśmy..Żeby coś pisać trzeba wiedzieć o czym.. Ja jestem zdecydowanie za tym transferem ..

odpowiedz
F - 27.05.2022 / 11:46, *.play-internet.pl

@PLK: No nie oglądałem i co. Spoko, interesują się nim inne kluby ekstraklasy więc albo ma doskonałego agenta, albo jedni sugerują się ruchami drugich. Jedno i drugie podejście bardzo złe. To nie piłka ręczna czy siatkówka że jest ograniczona ilość przyzwoitych sportowców, to jest piłka z milionami piłkarzy na całym świecie. Legijni skauci powinni przesiadywać w głębokiej prowincji w Brazylii i Afryce i tam budować kontakty. Ja tego Słoweńca w ogóle nie widzę...

odpowiedz
ZenekL3 - 26.05.2022 / 12:54, *.chello.pl

Jeśli będzie grał u boku dobrego napastnika można mieć nadzieję, jeśli obok Lopeza to cześć jego pamięci.

odpowiedz
Adam - 26.05.2022 / 12:04, *.hapay.pl

Fajnie super, a teraz zapier....j

odpowiedz
Realista - 26.05.2022 / 11:43, *.t-mobile.pl

Statystyki za ten sezon nie powalają delikatnie mówiąc ale był kontuzjowany i grał najczęściej z ławki, w poprzednich latach wyglądało to znacznie lepiej, Zurych i liga szwajcarska to nie byle jaki poziom, strzelał Bazylei czy Young Boys Berno, przypomnę niektórym że taki Prijovic przychodził do nas z 2 ligi tureckiej i praktycznie z miejsca był czołowym piłkarzem Legii także spokojnie z tymi osądami, jestem dobrej myśli.

odpowiedz
Paco - 26.05.2022 / 11:41, *.190.43

Gustawa Kramera kojarzę konfitura . Zobaczymy co ten nam zademonstruje . Powodzenia

odpowiedz
Januszek - 26.05.2022 / 11:14, *.chello.pl

Jeszcze tego Keller'a. bez S

odpowiedz
Expert - 26.05.2022 / 10:41, *.206.172

Takiego korniszonka to nie było w Legii od czasów Darka Solnicy i Romka Zuba.

odpowiedz
Darek - 26.05.2022 / 10:32, *.chello.pl

Pod względem statystyk to nasz drewniany Pekhart jest lepszy.Ale jesteśmy w takiej sytuacji, że jeśli się sprawdzi to go sprzedamy za czapkę gruszek a jeśli się nie sprowadzi to klub zapłaci mu kupę kasy by rozwiązywać z nim kontakt.Tak czy siak z polityką miodka po nim przyjdzie jeszcze słabszy napastnik.Wtedy to będziemy o takim drewnianym Pekhartcie wspominać jak o królu.A o napastniku typu Nikolic to już dziś możemy tylko nieśmiało pomarzyć.

odpowiedz
WdW - 26.05.2022 / 10:32, *.com.pl

Nie rozumiem tego ruchu,pozbywamy się Pekharta a w jego miejsce sprowadzamy identycznego profilowo napastnika tylko trochę młodszego,gdzie tu sens.

odpowiedz
kosachicago - 26.05.2022 / 14:16, *.192.146

@WdW: no wlasnie mlodszego czytaj swoje wypociny ze zrozumieniem

odpowiedz
zed - 26.05.2022 / 10:24, *.plus.pl

Transfermarkt prawdę wam powie. W porównaniu do Pekharta to ma małe osiągnięcia. Być może odnajdzie się w naszej lidze. Liczba kartek pewnie wynika z ogrania się w 4 Bundeslidze - Wolfsburg II

odpowiedz
Expert - 26.05.2022 / 10:07, *.206.172

Takiego korniszonka to nie było w Legii od czasów Darka Solnicy i Romka Zuba.

odpowiedz
Roma - 26.05.2022 / 09:56, *.plus.pl

No to od razu trzeba szukać zmiennika, bo po 4 meczach będzie odpoczywał.

odpowiedz
Zgred - 26.05.2022 / 09:51, *.02.net

Oby nie poszedł droga filmowego Kramera który był c...em

odpowiedz
Kermit - 29.05.2022 / 19:39, *.chello.pl

@Zgred: jakim c**lem? To był bankier i porządny oszust. W dzisiejszych czasach zostałby premierem.

odpowiedz
jędrek - 26.05.2022 / 09:32, *.vectranet.pl

A co z Tibą

odpowiedz
Ciekawski - 26.05.2022 / 09:14, *.lsas.aero

Mam pytanko do dyr. Zielińskiego...
Pozbywacie się Pekharta który w 67 meczach strzelił 36 goli i został królem strzelców gdy był pierwszym wyborem trenera ,a ściągacie gościa który w 87 meczach uzbierał 21 bramek i 22 żółte kartki....
Nie to żebym się czepiał, ale
w jakim kierunku zmierzamy ???

odpowiedz
Singspiel - 26.05.2022 / 21:12, *.plus.pl

@Ciekawski: ale w drugiej lidze hiszpanskiej Pekhart mial bodaj w 50 meczach 6 goli

odpowiedz
Felek - 26.05.2022 / 09:05, *.netfala.pl

A co z Tibą?

odpowiedz
Filipek - 26.05.2022 / 08:27, *.play-internet.pl

Brawo pierwsze wzmocnienie robi się ciekawie

odpowiedz
Rujanović - 26.05.2022 / 08:50, *..

@Filipek: Co niby w nim ciekawego? Poza tym,czy to wzmocnienie,to się dopiero okaże...

odpowiedz
Pan - 26.05.2022 / 08:12, *.centertel.pl

Statystyki m słabe

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.05.2022 / 07:47, *.play-internet.pl

Dużo kartek chłop łapie.A pamiętajmy,ze jest.....napastnikiem.Obawiam się,że nie wszystkie mecze będzie dogrywał do końca.No cóż,nie oceniam tego transferu,bo po pierwsze "pożyjemy-zobaczymy",a po drugie biorę pod uwagę,że to jednak liga Polska i tu niestety każde,nawet największe drewno może być gwiazdą.Niech przykładem będzie Pekhart,który jest bardziej drewniany od Pinokia,zero techniki,zero szybkości,a tylko dzięki wzrostowi został "królem strzelców".Ale przecież nie tylko on,bo na palcach jednej ręki (albo nawet i nie) można policzyć,którzy z piłkarzy,co poodchodzili na tzw zachód zagrali choć kilka meczy w podstawowym składzie od poczatku.Z reguły to zmiennicy i to nie pierwszego wyboru.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.05.2022 / 07:28, *.t-mobile.pl

Boruc, Verbić, Hołownia odchodzą, Wieteska do sprzedaży, na Nawrockiego nie ma kasy, Jędza ma swoje lata i problemy zdrowotne. Josue i Miszta mają zostać sprzedani, jeżeli znajdzie się kupiec. Charatin, Kastrati, Mladenović, Lopes, Abu Abu, Ribeiro - nikt ich w klubie nie chce. Wszołek wraca do Union. Pekhard odejdzie, Włodarczyk już poszedł. Kogoś pominąłem? Na pewno potrzeba zmian w klubie, na pewno sporo graczy nie powinno tu trafić, o dużej części nie powinno się choćby pomyśleć, ale... Kto tu zostanie i kto tu przyjdzie? Rok temu na 2 graczy wydano ponad 2 mln. Euro. Teraz jest kwota 1,5 mln. na pensje i prowizje menedżerskie. Ale trzeba pozyskać co najmniej 7 zawodników. To pytam się, kogo i o jakich umiejętnościach, za te ,,parę groszy,,. A przepraszam, jest jeszcze super akademia z setkami talentów. Także jest spoko...Ps. Nie pamiętam gdzie przeczytałem to zdanie, ale nieważne - ,,Jeszcze kibice będą zdziwieni, ilu graczy ma dość grania w Legii....,, Oby Kosta coś mądrego wymyślił, tylko pytanie, czy będzie mógł to zrobić. Bo od 5 lat od myślenia jest ktoś inny i swoimi decyzjami doprowadził do katastrofy. A teraz podobno nie będzie się do niczego wtrącał. Nawet gdyby tak było, to nie musi się wtrącać, bo nie ma już...niczego....Zostaliście panowie wsadzeni na ,,konia trojańskiego,,. I nie wiem, co będzie lepsze, trzymać się kurczowo grzywy habety, czy spaść i iść ,,go home,,. Ale to nie moja decyzja, ja swoją podjąłem - nie wykupię abonamentu tv, na oglądanie marnej jakości widowisk, dla niepoznaki zwanych piłkarskimi...

odpowiedz
Tyle - 26.05.2022 / 07:12, *.161.129

Wypie...!

odpowiedz
gazza - 26.05.2022 / 06:50, *.inetia.pl

21 meczy i 4 bramki i 3 asysty...Sezon ogórkowy rozpoczęty !

odpowiedz
Omg - 26.05.2022 / 00:29, *.171.25

21 bramek w 2 lata, przyda się na I ligę…

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 26.05.2022 / 00:15, *.52.135

Defensywny napastnik Marek Saganowski - to nawet nie jest on

odpowiedz
KrystekLegia - 26.05.2022 / 00:03, *.plus.pl

Czyli pewniaczek na żółta co mecz, da zarobić przynajmniej nam kibicom.

odpowiedz
Pomidor - 25.05.2022 / 23:48, *.chello.pl

Ogórek !

odpowiedz
orzel - 25.05.2022 / 23:42, *.t-mobile.pl

No to od następnego sezonu mamy Va Bank na Ł3 :D

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 25.05.2022 / 23:30, *.211.164

Kocur czy ogór? Proszę o opinie wyłącznie znawców.

odpowiedz
WITAMY PIERWSZE WITAMINY WIOSNY... - 25.05.2022 / 23:43, *.17.88

@Chcemy kocura a nie ogóra: W DOBRYCH RĘKACH SZTABU TRENESKIEGO I TRENERA MOŻNA Z OGÓRA ZROBIĆ KOCURA A CZY U NAS SIE UDA, ZOBACZYMY...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.05.2022 / 07:48, *.play-internet.pl

@WITAMY PIERWSZE WITAMINY WIOSNY...: I odwrotnie też można......

odpowiedz
mackiki - 25.05.2022 / 23:05, *.centertel.pl

Znakomity defensywny napastnik lol

odpowiedz
Skolwin - 25.05.2022 / 22:59, *.chello.pl

liczby tego jegomościa to jakaś tragedia, przeczuwam, że będzie gorzej drewniany od Pehkarta

odpowiedz
MA BYĆ SPRYTNY I SZYBKI,I OKRADAĆ NA BOISKU Z PIŁKI.... - 25.05.2022 / 22:54, *.17.88

EJ TAM, MORDKA ZDROWA NIE TAK JAK DREWNO, WAŻNE ŻEBY TO KOCUR BYŁA !POWODZENIA!KRAMER!

odpowiedz
Kurak(L) - 25.05.2022 / 22:30, *.orange.pl

Kramer: "Kwinto!!! Zaczeekaj, to jeszcze nie kooonieeec!!!!" :D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2022 / 22:20, *.orange.pl

Gość podobno ma większe moż L iwości, niż nasza największa gwiazda w tej konkurencji - D. Czykier. Ale co najważniejsze, potrafi później wiązać krawaty nogami, także swój chłopak.

odpowiedz
tomi - 25.05.2022 / 22:35, *.38.70

@Leśny Dziadek: To mówisz,że on herbaty często nie pije,tylko co innego? ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2022 / 22:41, *.orange.pl

@tomi: Każdy może zostać L egendą...A Dariusz po litrze okowity, potrafił zaorać boisko, jak stado dzikich dzików:)

odpowiedz
tomi - 25.05.2022 / 22:19, *.38.70

Zakontratować jeszcze duńczyka i kilku szopenfredziarzy

odpowiedz
tomi - 25.05.2022 / 22:39, *.38.70

@tomi: Szopenfeldziarzy

odpowiedz
Kermit - 26.05.2022 / 06:46, *.play-internet.pl

@tomi: Duńczyka to trzeba szukać na Polonii.

odpowiedz
Ablabla - 25.05.2022 / 22:17, *.co.th

Żeby tylko czasami nie zmienił ksywy na Blamaż, w Zurychu twierdzą, że niczego mu nie brakuje, oprócz jakości, a ostatnią kontuzję mięśniową złapał podczas... wysiadania z samochodu, tak więc nawet posadzenie go na ławie może okazać się ryzykowne, bo może usiąść zdrowy, a wstać kontuzjowany. Nie wiem czym się kierowali włodarze klubu przy wyborze dziewiątki, strzelanie bramek zdarza mu się dosyć rzadko, w tym sezonie jedynie 4, z czego jedna głową, co jako dryblasowi też mu chluby nie przynosi, chyba to jeden z tych, o których się mówi, że dobrze gra tyłem do bramki. Niedawno już tu taki jeden Bałkaniec gościł, młody, wysoki i niezbyt skory do ładowania piłki do siatki.

odpowiedz
A - 25.05.2022 / 22:16, *.tpnet.pl

Jest Kramer to czekamy na Duńczyka

odpowiedz
Ziomek - 25.05.2022 / 21:55, *.oxynet.pl

Ludzie dajcie spokój z tymi osondami. Jeszcze chlop piłki nie kopnął a już po nim jedziecie. Trzeba czytac ze zrozumieniem co piszą. Miał kontuzje do tego w Zurychu duża konkurencją. W poprzednich latach więcej strzelał. Dajmu mu się pokazać, a potem będziemy oceniać. Moim zdaniem transfer ciekawy ????

odpowiedz
Augustin - 25.05.2022 / 21:48, *.t-mobile.pl

Upadlismy na dno. Typ w 23 meczach strzelil 4 gole grajac w lidze gorszej niz nasza. CV to od niego lepsze ma nawet Michał Mak. No brak slow ale pelikany beda klaskac ze ich ukochany Jacuś kogos sprowadzil. Typ ma takie kompetencje byc dyrektorem sportowym jak ja baletnica.

odpowiedz
Luki - 25.05.2022 / 22:13, *.chello.pl

@Augustin: w lidze gorszej niż nasza ??? Czy Ty kiedyś oglądałeś ligę Szwajcarii?? Nie wiem czy coś z niego będzie, bo to kolejny piłkarz który przychodzi i jest po kontuzji albo czymś innym, ale nie ma co go od razu skreślać . On grał w mistrzu Szwajcarii a nie w 10 zespole.

odpowiedz
Arek - 25.05.2022 / 22:46, *.tpnet.pl

@Augustin: a Ty jakie masz kompetencje? Bo jak przeczytałem, że liga szwajcarska jest gorsza niż nasza, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.Bo znając życie, to jak Zieliński piłkę kopał, to na gówno mówiłeś papu. Także, ten. Zanim zaczniesz oceniać czyjeś kompetencje, najpierw w lustro spójrz.

odpowiedz
Brzeg opolski - 25.05.2022 / 21:43, *.t-mobile.pl

No i elegancko, wierzę że nastrzela tych bramek co na napastnika trzeba. Rozliczymy go po bramkach, myślę że nowy trener będzie mieć w czym wybierać jeszcze niech na szybko napiszą co z Tiba i już od razu lżej. A do malkontentów że niby ogor itp to czas pokaże. Pozdrawiam bracia i siostry z Brzegu opolskiego. 19(L)16

odpowiedz
Sawinczok - 25.05.2022 / 21:35, *.t-mobile.pl

Jeszcze wieksze drewno niz Pekhart. No ale jaki szanujacy sie pilkarz ktory reprezentuje jakikolwiek przyzwoity poziom sportowy przyjdzie do sredniaka ogorkowej ligi?

odpowiedz
Brzeg opolski - 25.05.2022 / 21:44, *.t-mobile.pl

@Sawinczok: Vadis Nikolic Ljuboja też byli przez większość "ogorami"... ehh Ci znawcy:-D

odpowiedz
Sawinczok - 25.05.2022 / 21:51, *.t-mobile.pl

@Brzeg opolski:
Tak tylko dla kretynow dwukrotny krol strzelcow ligi wegierskiej byl ogorem zwazywszy ze wice krol ktory gral wowczas w lechu zamiatal nasza lige. O czym ty mowisz chlopie? Ljuboja? Typ co w lidze niemieckiej wiazal krawaty byl wedlug kogos ogorem? Albo Vadis ktory do ligi angielskiej trafil za 5 baniek euro jako reprezntant kraju? Wez sie puknij w glowe bo sie osmieszasz.

odpowiedz
Brzeg opolski - 26.05.2022 / 00:27, *.a2mobile.pl

@Sawinczok: tak teraz sobie tlumacz typie, .. Tak sie znasz jak reszta, bez pozdrowien

odpowiedz
Sebas (L) - 25.05.2022 / 21:33, *.t-mobile.pl

Powodzenia w Legii

odpowiedz