Martyna Krzesaj na najwyższym stopniu podium
REKLAMA

Strzelectwo

Trzy medale legionistek w Tarnowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Tarnowie rozegrane zostały zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa PZSS. Zawodnicy Legi, poza kilkoma medalami w konkurencjach pistoletowych i karabinowych, zdobyli kwalifikacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbędzie się w lipcu. Dwa medale wywalczyła Martyna Krzesaj (złoto i brąz), jeden - srebrny Izabela Wąsik.

Wyniki legionistek w Tarnowie:
Karabin 3x20 strzałów (juniorki młodsze): 1. Martyna Krzesaj
Pistolet pneumatyczny 50 strzałów (juniorki młodsze): 2. Izabela Wąsik
Karabin pneumatyczny 50 strzałów (juniorki młodsze): 3. Martyna KrzesajREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
zp - 25.05.2022 / 10:28, *.centertel.pl

Brawo dziewczyny !!! Tak trzymajcie, do końca L

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.