Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zieliński o Kramerze: To napastnik z dużą mocą

źródło: Legia Warszawa

- Blaž Kramer jest w najlepszym wieku dla piłkarza i takich zawodników szukamy na rynku. To napastnik, który dysponuje dużą mocą, ma dobre warunki fizyczne, jest silny, dobrze używa własnego ciała i gra tyłem do bramki. Potrzebujemy również szybkości w pierwszej linii, a jest to piłkarz, który bardzo dobrze atakuje przestrzeń rywala - mówi o pierwszym letnim transferze Jacek Zieliński.

- Jego skuteczność była na niezłym poziomie - bramkę lub asystę notował co 133 minuty. Grał regularnie w ostatnich latach, choć trochę mniej w tym sezonie z dwóch powodów: problemów zdrowotnych w pierwszej części rozrywek i ogromnej konkurencji, bo FC Zurich miał znakomitych czterech napastników, którymi rotował. Mam nadzieję, że polska Ekstraklasa będzie mu odpowiadała - dodaje dyrektor sportowy Legii Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Pietrucha - 27.05.2022 / 19:33, *.nexet.pl

Po raz kolejny to napiszę, popatrzcie na jego kompilacje. Zgoda - nie strzela jakichś niesamowitych bramek, w zasadzie strzela podobne do Pekharta w jego sezonie życia. Ale potrafi przyjąć piłkę, umie utrzymać i potrafi zdobywać przestrzeń. Do tego niezłe wychodzi na pozycje - jeśli zostanie Josue, to naprawdę widzę w tym duecie potencjał.

odpowiedz
Z Wielkopolski - 27.05.2022 / 04:23, *.icpnet.pl

Gdyby w Zurichu wiązano z nim jakieś perspektywy, to trafiłby do Warszawy. Był do odstrzału.

odpowiedz
Z Wielkopolski - 27.05.2022 / 04:21, *.icpnet.pl

No nie wiem, nie wiem, co ten p. Zieliński wącha? Widać, że trzyma...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.05.2022 / 21:59, *.play-internet.pl

Oby Blaž nie okazał się Bla(ma)žem.

odpowiedz
Michał - 26.05.2022 / 20:31, *.plus.pl

Zielu pożyjemy zobaczymy. Jak to mówią boisko zweryfikuje. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Arek - 26.05.2022 / 17:51, *.tpnet.pl

W polskiej ekstraklasie to nie tacy za gwiazdy robili.

odpowiedz
axxa43545 - 26.05.2022 / 14:53, *.tpnet.pl

Logika w tym klubie. Chcą dać 33 letniemu pilkarzowi roczny kontrakt- Perkhartowi, zatrudniają prawie 34 latka nie grającego prawie poprzedni sezon, a nie dadzą dwuletniej umowy extra dla najlepszego 30- letniego pilkarza Josue.
FCUK

odpowiedz
jagódka - 26.05.2022 / 14:08, *.vectranet.pl

Znam go osobiście--jest świetnym atakującym

odpowiedz
AAA - 26.05.2022 / 14:02, *.play-internet.pl

Do Mądrala 0.7- święta prawda,pożyjemy zobaczymy a tak na marginesie to dopóki ten szkodnik pudel będzie w Legii to nie można oczekiwać mega transferów.

odpowiedz
Napinacz - 26.05.2022 / 13:34, *.centertel.pl

Widzę, że już forum oceniło, że nic z niego nie będzie. Dzięki, nie będe dalej wnikał ;)

odpowiedz
Obcy - 26.05.2022 / 14:04, *.t-mobile.pl

@Napinacz : Myślisz, że Szwajcarzy są głupi i puścili by rokującego zawodnika za free?

odpowiedz
Singspiel - 26.05.2022 / 21:16, *.plus.pl

@Obcy: Prijovicia chyba puścili

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.05.2022 / 12:41, *.t-mobile.pl

Panie Zieliński, Jacku....Ty nie widziałeś w takim razie napastnika, z dużą mocą. Może zadzwoń do Siary Siarzewskiego, żeby wystukał: memory 5...

odpowiedz
Darek - 26.05.2022 / 10:18, *.chello.pl

Grał mało bo FC Zurich miał znakomitych czterech napastników.
Czyli wzięliśmy piątego napastnika FC Zurich.

odpowiedz
Kibic - 26.05.2022 / 11:48, *.net.pl

@Darek : no i? Myślisz że w ekstraklasie nie będzie nawalał bramek? Myśle że wielu narzekających się zdziwi, zaufajcie J.Zielińskiemu, który zna naszą ligę dajcie człowiekowi popracować.

odpowiedz
***** - 26.05.2022 / 09:23, *.atman.pl

Czy ktoś wie, co z Jasurem Yakhshiboevem?

odpowiedz
Wolfikk - 26.05.2022 / 12:20, *.mm.pl

@*****: Też się zastanawiam. Chyba poprosił o azyl w tym Naddniestrzu.

odpowiedz
Obcy - 26.05.2022 / 08:20, *.t-mobile.pl

To jest transfer na miarę obecnej sytuacji finansowej Legii. Czyli bida z nędza. Panie Jacku lepiej za dużo nie mówić bo potem będzie wstyd. Przed startem sezonu nie poznamy drużyny. Będziemy się zastanawiać czy dany radę w ekstraklasie.

odpowiedz
praga - 26.05.2022 / 08:06, *.centertel.pl

WOLAŁ bym 15 latka z akademi w miesiac bym go wyszkolil by byl lepszy od tego szrotu

odpowiedz
Tomek - 26.05.2022 / 07:09, *.113.189

Takich szukacie, bo nie macie kasy na transfery gotówkowe i to jest cała prawda. Coś czuję, że nowy sezon będzie bardzo podobny do tego, który właśnie się skończył. W Legii można zatrudniać i milion osób emocjonalnie związanych z tym klubem ale póki w Legii jest Mioduski, to nic nie będzie normalnie funkcjonowało. To on jest główna i jedyną przyczyną tego, że Legia rozmieniła się na drobne. Przez 5 lat prezesowania rozpie... wszystko co dobrze funkcjonowało. Mioduski aut, Mioduski won, Mioduski w.... stąd !!!

odpowiedz
grzesiek - 26.05.2022 / 05:58, *.centertel.pl

Z calym szacunkiem do ciebie zielu, podjales bardzo zla decyzje zostajac w Legii. A dyrektor sportowy z ciebie taki jak i z tysiaca osob na tym forum

odpowiedz
Dawid - 26.05.2022 / 11:50, *.net.pl

@grzesiek: a skąd wiesz jakim jest dyrektorem jak pracuje tak krótko ? Z fusów wywróżone?

odpowiedz
SEBO(L) - 26.05.2022 / 05:00, *.centertel.pl

Jeśli potrzebujecie kogoś, kto dobrze gra tyłem do bramki,to bramkarza sprowadźcie. Napastnik ma strzelać gole i ewentualnie mieć asysty,czyli mieć konkrety liczbowe,a nie mityczne "tyłem do bramki".

odpowiedz
206 - 26.05.2022 / 06:28, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): Widać że grałeś

odpowiedz
kolega kolegi - 26.05.2022 / 02:00, *.shawcable.net

Jest w najlepszym wieku, czyli lepszy już raczej nie będzie, a wali cztery bramy w sezonie w lidze porównywalnej skalą trudności i rynkowo wyceniany jest na poziomie Śpiączki czy Sekulskiego z naszego podwórka, tyle że oni są o 6 lat starsi i w jego wieku, ze swoimi liczbami byliby co najmniej ze dwa razy drożsi. Ani gradu bramek po nim spodziewać się nie można, ani zarobić przyzwoicie się nie da, bo trudno liczyć na jakąś gwałtowną metamorfozę i nagły przypływ skuteczności i wzrost ceny.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2022 / 23:56, *.t-mobile.pl

,,Mam nadzieję, że Polska ekstraklasa będzie mu odpowiadała,,. Czyli że co, gość jeszcze nie wie, gdzie trafił? Nikt mu tego nie powiedział? Taka mała niespodzianka? To teraz tek będziemy pozyskiwać graczy, że o tym, gdzie trafili, dowiedzą się np. po pół roku gry? Doskonale się zaczyna...

odpowiedz
Jasio - 26.05.2022 / 00:33, *.autocom.pl

@Leśny Dziadek: "To teraz tek będziemy pozyskiwać graczy, że o tym, gdzie trafili, dowiedzą się np. po pół roku gry? Doskonale się zaczyna..."
Czyli, że co, gość zrozumiał tyle ile mógł zrozumieć, czyli nie za wiele, ale i tak napisał komentarz. To teraz każdy będzie mógł pisać bzdurne komentarze i być zadowolonym z siebie? Nieźle się to kończy...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.05.2022 / 06:59, *.t-mobile.pl

@Jasio: Strzel sobie ,,głupiego Jasia,, w głowie się rozjaśni. Bo nic, a nic nie rozumiesz. Kolejne decyzje i wypowiedzi różnych ludzi w klubie, świadczą o jednym. Ja wiem o czym, a Ty się mędrku domyśl...

odpowiedz
Wolfik - 26.05.2022 / 12:22, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Nie on pierwszy. Niejaki Charatin do dziś chyba nie wie gdzie trafił. I po co.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.05.2022 / 13:25, *.t-mobile.pl

@Wolfik: To będzie ,,piękna katastrofa,, takie mam przeczucie...I już słyszę ten słodki głos ,,To nic, że spadliśmy, odbudujemy potęgę klubu, nie ma się czym przejmować, moje kompetencje i w pełni profesjonalne decyzje zarządu, są tego gwarancją,,

odpowiedz
Franco - 28.05.2022 / 07:29, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:

odpowiedz
Witamina1916 - 25.05.2022 / 23:38, *.plus.pl

Wole sprawdzonego Pekharta do którego będą zawodnicy aby mu wrzucać dobre dośrodkowania od wachadlowych i znów ustrzeli ponad 20 bramek

odpowiedz
L - 25.05.2022 / 23:46, *.aster.pl

@Witamina1916: Od roku kibice: wywalic to drewno, juz wiecej nie strzeli, musimy miec napastnika. Teraz: o nie, Pekhart zostan, ja kocham wrzutki na glowe i taki styl gry!

:D

odpowiedz
Rytm - 25.05.2022 / 23:37, *.centertel.pl

Zielu załatw, aby Wszołek i Josue nie odeszli. To ptiorytet.

odpowiedz
L - 25.05.2022 / 23:47, *.aster.pl

@Rytm: jak ma Wszolek nie odejsc jak to pilkarz Unionu Berlin?

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 25.05.2022 / 23:28, *..

Boisko z weryfikuje , dajmy chłopakowi szanse

odpowiedz