fot. Hugon Stachurski
REKLAMA

Squash

Medale legionistów w międzynarodowym turnieju LVK 2022

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Czworo zawodników sekcji squasha Legii Warszawa wzięło udział w międzynarodowym turnieju LVK 2022, w którym rywalizowali najlepsi juniorzy z Polski, Czech, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Złoty medal w drużynie U-11 (wraz z Kacprem Stachowiakiem, Szymonem Cienciałą i Beniem Morzycem) zdobyła Anna Jakubiec. Srebrny medal w tej samej kategorii wiekowej wywalczyła Nadia Budzik, w drużynie wraz z Tosią Piotrowicz, Kacprem Serniakiem i Marcinem Kabacińskim.

Drużyna U-13 zdobyła drużynowe mistrzostwo, a w składzie występowali dwaj legioniści - Mateusz Lohmann i Kazimierz Leszczyński, a także Hanna Wróbel, Marysia Tuleja, Antoni Zdrojewski i Mikołaj Dunal.

Indywidualnie legioniści zdobyli cztery medale w swoich kategoriach wiekowych. W U-11 Ania Jakubiec była druga, a Nadia Budzik trzecia. W U-13 zwyciężył Mateusz Lohmanna, a brązowy medal zdobył Kazik Leszczyński.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.