fot. Woytek / Legionisci.com

Wybieramy Piłkarza Sezonu 2021/22!

Redakcja

Zapraszamy do udziału w wyborach najlepszego legionisty sezonu 2021/22. W zakończonych w sobotę rozgrywkach w barwach Legii zagrało 40 piłkarzy. Wybierać możecie spośród 35 zawodników, którzy na boisku spędzili w sumie co najmniej 90 minut. W poprzednim sezonie w naszym plebiscycie zwyciężył Luquinhas. Kto uzyska najwięcej Waszych głosów w tym? Decydujcie!



Formularz do głosowania znajdziecie poniżej oraz na stronie głównej serwisu

Wybierz legionistę sezonu 2021/22

Dotychczasowi zwycięzcy Plebiscytu LL!
Sezon 1999/2000: Marek Citko
Sezon 2000/2001: Marcin Mięciel
Sezon 2001/2002: Cezary Kucharski
Sezon 2002/2003: Stanko Svitlica
Sezon 2003/2004: Artur Boruc
Sezon 2004/2005: Artur Boruc
Sezon 2005/2006: Łukasz Fabiański
Sezon 2006/2007: Miroslav Radović
Sezon 2007/2008: Roger Guerreiro
Sezon 2008/2009: Jan Mucha
Sezon 2009/2010: Jan Mucha
Sezon 2010/2011: Miroslav Radović
Sezon 2011/2012: Dusan Kuciak
Sezon 2012/2013: Marek Saganowski
Sezon 2013/2014: Miroslav Radović
Sezon 2014/2015: Jakub Rzeźniczak
Sezon 2015/2016: Nemanja Nikolić
Sezon 2016/2017: Vadis Odjidja-Ofoe
Sezon 2017/2018: Arkadiusz Malarz
Sezon 2018/2019: Carlitos
Sezon 2019/2020: Domagoj Antolić
Sezon 2020/2021: Luquinhas

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2021/22 to:
SUMA GŁOSÓW: 7466
START: 21.05.2022 / KONIEC: 09.06.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
Opoor - 07.06.2022 / 15:07, *.orange.pl

W tym sezonie niestety nie było takiego piłkarza. Sami "pałkarze" jeśli już. Taki plebiscyt miałby sens.

odpowiedz
Jano - 07.06.2022 / 08:50, *.orange.pl

No weźcie się nie wygłupiajcie z tym plebiscytem w tym sezonie!!!!

odpowiedz
Tylko Kosowianin - 06.06.2022 / 23:56, *.ap-media.pl

oddaj swój głos na Lirima K - najdroższy letni transfer w historii Ekstraklasy ( 1,2 mln ojro) i najszybszy piłkarz świata ( zdaniem znanego eksperta Dariusz M), wielkie odkrycie Radosława K, który po świetnym zarządzaniu klubem z Łazienkowskiej przeszedł do AEK-u .

odpowiedz
Jurek - 06.06.2022 / 21:18, *.tropolys.de

Tylko Artur!,,

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 20:31, *.interkam.pl

Kastrati !!!

odpowiedz
Sied(L0ce - 06.06.2022 / 19:41, *.com.pl

Juranovic ....

odpowiedz
grzesiek - 06.06.2022 / 18:33, *.centertel.pl

Czy tez oddaliscie swoj glos na joela abu hanne ?

odpowiedz
WSL - 06.06.2022 / 18:31, *.tpnet.pl

Luguinhas za wkladanie serca do gry "LEGII" !!!

odpowiedz
exsa - 06.06.2022 / 18:29, *.tpnet.pl

Tylko jeden moze byc zwyciezca - "Luguinhas LEGIA " !!!!

odpowiedz
Anty Lech - 06.06.2022 / 14:46, *.chello.pl

Josue

odpowiedz
Anty czesio - 05.06.2022 / 11:33, *.plus.pl

Kacper Tobiasz za obronę karnego w meczu z Lechem

odpowiedz
Kamilo87 - 04.06.2022 / 07:54, *.tpnet.pl

CZy to prawda, że podczas meczu reprezentacji Słowenii Kramer złamał nogę?

odpowiedz
Fanatyk porażek legi - 04.06.2022 / 01:50, *.icpnet.pl

Myślę, że Tibą.

odpowiedz
Miodulski - razem tworzymy historię - 04.06.2022 / 00:01, *.chello.pl

A kiedy wybory Prezesa Tysiąclecia?

odpowiedz
Jakiego piłkarza? - 04.06.2022 / 00:00, *.chello.pl

Jednego oldboya mogę wybrać, żadnego piłkarza nie było. Był bramkarz, ale się...popsuło.

odpowiedz
Emreli - 03.06.2022 / 17:41, *.jmdi.pl

Emreli

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.05.2022 / 18:51, *.orange.pl

Głoś na Juranovicia - wraz z jego odejściem zespół się posypał.

odpowiedz
mks 1948 - 30.05.2022 / 16:53, *.plus.pl

widac juz reke oszusta runajica Legia sprzedaje mlodego 19 lat zawodnika do zabtrza a bierze 34 lat tibe z pyrlandi no ruch zajebisty widac jak pudel jest zdesperowany

odpowiedz
AAA - 30.05.2022 / 08:57, *.play-internet.pl

Tylko Dariusz M.
Wielki guru polskiej piłki kopanej.
Pozdrowienia od Lukiego /dwie brameczki dla New York/ sprzedanego za paczkę przeterminowanych chipsów.

odpowiedz
Zlb - 30.05.2022 / 02:49, *.t-mobile.pl

Naprawde chcecie na kogoś głosować?Ludzie no bez żartów. NIKT!!!

odpowiedz
Kunta Kunte - 05.06.2022 / 15:39, *.interkar.pl

@Zlb: Zagłosowałem na Hołownię. Niech ma chłopak na zachętę ????

odpowiedz
Zlb - 30.05.2022 / 02:46, *.t-mobile.pl

Chyb babola sezonu.

odpowiedz
Simon - 30.05.2022 / 00:17, *.orange.pl

Najlepiej ktoś kto nie zagrał ani minuty bo najmniej sp... .

odpowiedz
Olek - 29.05.2022 / 18:58, *.play-internet.pl

Josue

odpowiedz
:) - 28.05.2022 / 21:03, *.plus.pl

Dariusz Mioduski za sprawne doprowadzenie MP do poziomu drużyny broniącej się przed spadkiem

odpowiedz
:// - 28.05.2022 / 22:10, *.plus.pl

@:): on nie gra tylko zarządza a piłkarz sezonu pozytywny czy negatywny? Bo jak pozytywny to Josue a negatywny Kastrati

odpowiedz
Anty Kosta - 28.05.2022 / 21:02, *.plus.pl

Od razu jakąś złotą piłkę przyznajcie czy coś za taki sezon:)

odpowiedz
Jurek - 27.05.2022 / 21:43, *.tropolys.de

Wy tak poważnie?
Piłkarz sezonu?
Po takim sezonie?
Lepiej sobie odpuście.

odpowiedz
KAPUCZYNO Z MLEKIEM - 27.05.2022 / 21:42, *.33.124

Tylko nie ten ogór Wieteszka.

odpowiedz
roadrunner - 27.05.2022 / 21:33, *.centertel.pl

Bezdyskusyjnie i jednomyślnie Wszołek gdyby tylko tacy piłkarze grali w Legii można sobie tylko pomarzyć.
Od powrotu wziął ciężar gry na siebie i miał niesamowitą skuteczność i już no i jest szansa że zostanie u nas choć kto wie może jeszcze raz spróbuje w Berlinie a jak konkurencja znowu okaże się za mocna to ma gdzie wracać.

odpowiedz
Dariusz Tociota - 27.05.2022 / 21:02, *.play-internet.pl

Artur Boruc

odpowiedz
Dylu - 27.05.2022 / 18:49, *.orange.pl

Tylko Artur Boruc! Uhonorujmy Go, niech wie że pomimo buractwa włodarza kudłatego kibice wciąż Go kochają!

odpowiedz
Anty Boruc - 27.05.2022 / 21:06, *..

@Dylu: Niby za co mam go kochać? Za to,że nie chciał zapłacić kary i bimbał sobie mając drużynę w tłustej d...ie?
A tak w ogóle,to ciekawe dlaczego jest uważany za legendę Legii?
Ile on u nas pograł i co z nami osiągnął?

odpowiedz
Fryzjer - 27.05.2022 / 21:30, *.t-mobile.pl

@Anty Boruc: zobacz sezony 03-05 co wtedy robił Boruc i co zrobiła Legia , wrócił wygrał mistrza, w tym sezonie dzięki Borucowi było LE. AntyBoruc wracaj na kartoflisko!

odpowiedz
Anty Boruc - 27.05.2022 / 21:35, *..

@Fryzjer: Ten sezon był w jego wykonaniu nieudany,LE to nie wszystko.A nawet jeśli,to są raptem cztery sezony.To takich "legend" mamy wiele.A taki Radović to już jest w takim razie chyba Bogiem.Teksty o kartoflisku są dobre na poziomie gimnazjum.

odpowiedz
Bubek - 28.05.2022 / 01:05, *.centertel.pl

@Anty Boruc: Jest Legędą bo kocha ten klub i jeden z nielicznych potrafi stanąć na Żylecie i dopingować swój ukochany klub.

odpowiedz
Ten od kompetencji strategicznych - 27.05.2022 / 18:16, *..

Gdyby Wszołek grał u nas cały sezon,to pewnie powinien być wybrany.Jednak jedna runda to za mało na Piłkarza Sezonu,więc jedynym wyborem może być Josue.A tak naprawdę,to po takim sezonie,można by sobie darować taki wybór.

odpowiedz
Kibol78 - 27.05.2022 / 18:15, *.chello.pl

tylko jeden może być wygrany, jeśli kogoś trzeba wybrać - Josue

odpowiedz
gazza - 27.05.2022 / 17:49, *.inetia.pl

W tym roku nie powinno być takiego plebiscytu - Nikt nie zasłużył na wyróżnienie.
Jedynie Vuko powinien dostać jakiekolwiek wyróżnienie i nagrodę.

odpowiedz
Krętogłów Dariusz - 27.05.2022 / 18:11, *..

@gazza: Tak,Vuko,bo to w końcu on grał,bronił,strzelał gole i w pojedynkę uratował nas przed spadkiem.A nie,czekaj...

odpowiedz
gazza - 27.05.2022 / 19:24, *.inetia.pl

@Krętogłów Dariusz: To wymień piłkarza który taką nagrodę powinien dostać...Ale nie ośmieszaj się potem...

odpowiedz
Kretogłów Dariusz - 27.05.2022 / 21:39, *..

@gazza: Uważam,że za ten sezon nikt nie powinien dostać,a jeśli już ktoś musi,to Josue (mógłby być Wszołek,ale to tylko pół sezonu).Natomiast Vuković miał utrzymać drużynę i to zrobił.Fajnie,ale tylko wykonał zadanie,które zresztą nie było specjalnie trudne przy tych rywalach i większość trenerów ekstraklasy dokonałaby tego samego.To robienie z niego herosa jest śmieszne.

odpowiedz
Abu Hanna wszyscy głosują! - 27.05.2022 / 17:09, *.151.238

Joel Abu Hanna wszyscy głosują, to tegoroczny Salwador Agra!

odpowiedz
Mario - 27.05.2022 / 16:42, *.t-mobile.pl

Nie ma takiego w tym roku.

odpowiedz
El kapuczino - 27.05.2022 / 16:06, *.centertel.pl

Rafael Lopes

odpowiedz
(L)ove - 27.05.2022 / 16:03, *.160.129

Najlepszy był Mateusz Hołownia bo grał na stoperze, na lewej obronie i lewej pomocy. Takich zawodników nam potrzeba.

odpowiedz
Golaw123 - 27.05.2022 / 15:26, *.centertel.pl

Jakbyśmy spadli też by był "piłkarz sezonu" ?

odpowiedz
Gazik - 27.05.2022 / 14:47, *.156.98

Chyba za dokonania tego sezonu, nie powinno się wybierać takowego miszcza.

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 27.05.2022 / 13:47, *.centertel.pl

Mateusz Wieteska.

odpowiedz
Filipek - 27.05.2022 / 13:42, *.play-internet.pl

Kisiel

odpowiedz
hmm - 27.05.2022 / 16:13, *.160.129

@Filipek : Budyń

odpowiedz
grzesiek - 27.05.2022 / 12:36, *.centertel.pl

Wieteska o tak , jakby odwrocic tabele wietecha bedzie na czele ????

odpowiedz
L - 27.05.2022 / 12:36, *.centertel.pl

powinna byc opcja "Nikt"

odpowiedz
TOXI - 27.05.2022 / 12:36, *.telnaptelecom.pl

Wszołek, i długo, długo nic. Gość miał być bez formy i ogrania po Unionie Berlin, a wyglądał zawsze najlepiej na boisku (przynajmniej z naszych grajków), strzelał niejednokrotnie decydujące gole, pewnie gdyby grał cały sezon to miałby ich więcej niż nasi pożal się boże napastnicy. Grał z zaangażowaniem i chęciami, jako jeden z niewielu.

odpowiedz
grzesiek - 27.05.2022 / 12:13, *.centertel.pl

Zaglosowalem na Pawla Wszolka. Josue i wszolek jak dla mnie na rowni. Ale domyslam sie ze wiwcej glosow bedzie na josue dlatego zaglosowalem na Pawła :)

odpowiedz
Marko - 27.05.2022 / 12:10, *.orange.pl

W tym beznadziejnym, bezbarwnym sezonie najlepszy był mimo wszystko Josue.

odpowiedz
trener Nalata - 27.05.2022 / 11:38, *.inetia.pl

A może trenera sezonu?Było ich tylu że warto by ich ocenić

odpowiedz
Prezes_Muflon - 27.05.2022 / 11:24, *.151.41

Ja

PS
Nie gralem jak wiekszosc z grajkow

odpowiedz
t - 27.05.2022 / 11:07, *.edu.pl

za ten sezon to nikt.....

odpowiedz
Pablo33 - 27.05.2022 / 10:25, *.centertel.pl

1. Josue
2. Luquinhas
3. Wieteska

odpowiedz
lechu47 - 27.05.2022 / 08:58, *.orange.pl

Pierwszy raz od lat nie mam dylematu na kogo postawić. Josue.

odpowiedz
Wiciak - 27.05.2022 / 08:44, *.centertel.pl

Mateusz Wieteska

odpowiedz
Tak - 27.05.2022 / 07:49, *.centertel.pl

Tomasz Pekhart. Najlepszy strzelec. I tylko jakby miał kto mu dogrywac to królem też byłby w tym roku. Najbardziej niedoceniany piłkarz. A jeden z najlepszych w drużynie.

odpowiedz
Yaro - 27.05.2022 / 13:09, *.centertel.pl

@Tak: Też tak uważam. Tomas jest typową "9" jeśli dostanie odpowiednia ilość podań to będzie je wykorzystywał. Jeśli nikt mu nie dogrywał to jak miał zdobyć koronę króla strzelców. Taki typ i już. Gdy się kupuje konia pociągowego to nie można go oceniać za to, że nie skacze przez przeszkody.

odpowiedz
Pawciu - 27.05.2022 / 07:40, *.mm.pl

Luquinhas

odpowiedz
(L) - 27.05.2022 / 05:25, *.plus.pl

Pierwszy raz w historii nie oddam głosu.
Nie po takim sezonie.....

odpowiedz
e(L)o - 26.05.2022 / 23:28, *.11.93

Miszta i wystarczy! Pokonał grubego przecież!

odpowiedz
Gruby - 27.05.2022 / 02:47, *.supermedia.pl

@e(L)o:
Miszta i Slisz zakały zespołu.

odpowiedz
Michu - 27.05.2022 / 13:54, *.chello.pl

@Gruby: to samo borubar

odpowiedz
Ginka - 26.05.2022 / 22:29, *.chello.pl

Josue i wystarczy!

odpowiedz
n - 26.05.2022 / 21:46, *.172.71

Artur Boruc jako jedyny ma charakter i za to.

odpowiedz
olew - 26.05.2022 / 21:38, *.vectranet.pl

Josue !!! Super Grajek ! Dawno takiego podającego w Polsce nie widziałem . Jest świetny.

odpowiedz
Zdzicho - 27.05.2022 / 05:10, *.tpnet.pl

@olew: ofoe był lepszy, dużo lepszy

odpowiedz
TomTom1916 - 26.05.2022 / 21:21, *.plus.pl

Dlaczego w ankiecie nie ma możliwości wyboru "żaden" ?

odpowiedz
forever young - 26.05.2022 / 22:40, *.centertel.pl

@TomTom1916: Dokładnie, to jest jedyny słuszny wybór. O wiele ciekawszy byłby wybór najgorszego piłkarza sezonu.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 26.05.2022 / 20:54, *..

Zdecydowanie Josue

odpowiedz
Staszek Wiertara - 26.05.2022 / 20:51, *.lukman.pl

Panowie... nie przesadzajcie... tylko "wiecznie zmęczony" Kacper Skibicki :))

odpowiedz
Marcin - 26.05.2022 / 20:46, *..

Paweł Wszołek

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.05.2022 / 20:46, *.174.42

Josue

odpowiedz
Xxx - 26.05.2022 / 20:44, *.plus.pl

Nie zasługuje na to miano żaden z piłkarzy, a jeśli już to chyba tylko Wszołek, który nie brał udziału w jesiennej tragedii

odpowiedz
Czytelny - 26.05.2022 / 20:25, *.chello.pl

Tylko Emreli!

odpowiedz
Raf - 26.05.2022 / 20:23, *.supermedia.pl

Bez komentarza

odpowiedz
xx - 26.05.2022 / 19:55, *.com.pl

Paweł Wszołek !

odpowiedz