Karol Noiszewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

Noiszewski przedłużył kontrakt z Legią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kapitan Legii II Warszawa, Karol Noiszewski podpisał nowy, roczny kontrakt ze stołecznym klubem. 22-letni środkowy obrońca trafił do Warszawy latem 2021 roku ze Skry Częstochowa. W obecnym sezonie w drugim zespole Legii rozegrał 30 spotkań. Ma za sobą również treningi z pierwszą drużyną, ale nigdy w niej nie zadebiutował.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Slay - 30.05.2022 / 20:39, *.mgk.pl

A szkoda że nie dostał szansy w jedynce. Obserwując jego grę na obozie przygotowawczym powinien być w pierwszym zespole.

odpowiedz
Rob - 28.05.2022 / 18:24, *.chello.pl

nareszcie wspaniała informacja. Ten chłopak już powinien być w I Zespole. Przyszłość przed nimi myślę że obecny trener wyłapie jego walory

odpowiedz
Przemek - 28.05.2022 / 15:35, *.vectranet.pl

Z całym szacunkiem, ale po? 22 lata, to już po fakcie, czas na karierę w Legii minął.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.