Jakub Pawluk,Michał Szmul,Marcin Banaszek i Jacek Przybylak
REKLAMA

Żeglarstwo

Legia 4. po 1. dniu PEŻ w Sopocie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Załoga żeglarskiej Legii rozpoczęła dziś w Sopocie rywalizację w Polskiej Ekstraklasie Żeglarskiej w sezonie 2022. Legioniści przed rokiem wywalczyli brązowy medal mistrzostw Polski. W pierwszym tegorocznym turnieju PEŻ (z czterech) nasza załoga wystartowała w składzie: Jakub Pawluk Michał Szmul, Marcin Banaszek i Jacek Przybylak.

Pierwszego dnia rywalizacji, warunki były mocno wietrzne - miały miejsce podmuchy do 20 węzłów, legioniści zajęli 4. miejsce w 18. drużynowej stawce. Po sześciu wyścigach byliśmy o dwie lokaty wyżej. Nasz zespół traci siedem punktów do trzeciego Yachtu Club Gdańsk, osiem do YKP Gdynia oraz 11 pkt. do prowadzącego po pierwszym dniu rywalizacji, AZS-u AWFiS Gdańsk. W poszczególnych flajtach załoga Legii zajmowała lokaty: 3, 7, 3, 4, 1, 1, 3, 9. Jutro od rana kolejne wyścigi w Sopocie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.