Hanna Jakubowska - fot. Tomasz Cygański
REKLAMA

Pięciobój

Wygrana Jakubowskiej w IV edycji PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Warszawie rozegrana została IV edycja Pucharu Polski w trójboju z udziałem zawodników sekcji pięcioboju nowoczesnego Legii. W kat. U-16 zwyciężyła legionistka, Hanna Jakubowska, a tuż za podium uplasowała się Olga Cisek. Drugi był Maksymilian Dobosz.

Hanna Jakubowska uzyskała najlepszy wynik w pływaniu (2:14.53 min.) oraz w biegu (6:47.23 min.), a także trzeci rezultat w strzelaniu.

Wyniki legionistów:
U-16: 1. Hanna Jakubowska, 4. Olga Cisek, 6. Hanna Matusik, 7. Aleksandra Kazubska
U-16: 2. Maksymilian Dobosz, 6. Antoni Ruzik, 14. Krzysztof Majcher
U-14: 16. Alicja Dobrzyńska, 35. Maja Bieniecka
U-14: 8. Tomasz Wasiuk, 9. Kajetan Szpryngiel, 23. Dawid Czyż, 29. Dominik Radomyski, 31. Dawid Ogrodniczuk, 39. Jakub Chubalski, 40. Jakub Kalwajtys

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.