fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Legia Warszawa 14-34 Rugby Białystok

Woytek, źródło: Legionisci.com

W rewanżowym meczu półfinałowym play-off rugbiści Legii Warszawa przegrali 14-34 z zespołem Rugby Białystok. Do przerwy legioniści przegrywali 7-15. Pierwsze spotkanie białostoczanie wygrali 50-0 i to oni zmierzą się ze Spartą Jarocin w finale o awans do Ekstraligi. Legionistom pozostaje walka o 3. miejsce w sezonie z Budowlanymi Łódź.

I liga: Legia Warszawa 14-34 (7-15) Rugby Białystok

Punkty Legia: Akaki Jojua 5 (P), Saba Kharaishvili 5 (P), Jakub Mitek 4 (2pd).
Punkty Białystok: Piotr Wawrzyńczak 14 (P, 3pd, K), Artur Sulima 10 (2P), Dmytro Prodeus 5 (P), Seweryn Bartłomiejczuk 5 (P).

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 06.06.2022 / 17:25, *.chello.pl

Gratulacje za sezon. Mam nadzieję na awans do Ekstraligi za rok.

odpowiedz
Rugby Bialystok - 05.06.2022 / 16:04, *.centertel.pl

Na kolana!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.