Marcel Krajewski był jednym z zawodników z kadry drużyny CLJ, którzy dostali szansę gry w sobotnim meczu - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 2-6 Znicz Biała Piska

W ostatnim meczu sezonu Legia II Warszawa przegrała ze Zniczem Biała Piska 2-6. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1. Od 24. minuty grali jednak w 10, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Jakub Czajkowski.

W 19. minucie po dośrodkowaniu w pole karne pozostawiony sam w szesnastce zawodnik Znicza, Łukasz Trąbka posłał głową piłkę do bramki. Od 24. minuty legioniści grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jakuba Czajkowskiego. W 62. minucie po kolejnym błędzie obrony pod poprzeczkę uderzył Bartosz Giełażyn. W 69. minucie w zamieszaniu z bliskiej odległości trzecią bramkę zdobył Adrian Duchnowski. W 65. minucie ładnym strzałem od słupka bramkę zdobył Maciej Famulak. W 82. minucie pięknym uderzeniem z dystansu pierwsze trafienie dla Legii zaliczył Jakub Jędrasik. 2 minuty później do pustej bramki trafił Bartosz Giełażyn. W 87. minucie z bliskiej odległości gola głową zdobył Arkadiusz Ciach. Chwilę później szóstą bramkę zza pola karnego strzelił Znicz.

Legia II Warszawa 2-6 (0-1) Znicz Biała Piska
0-1 19' Łukasz Trąbka
0-2 62' Bartosz Giełażyn
0-3 69' Adrian Duchnowski
0-4 76' Maciej Famulak
1-4 82' Jakub Jędrasik (as. Jordan Majchrzak)
1-5 84' Bartosz Giełażyn
2-5 87' Arkadiusz Ciach (as. Jakub Jędrasik)
2-6 90' Oskar Kottlenga

Legia II: 1. Jakub Murawski - 2. Miłosz Pacek, 26. Kacper Wnorowski, 16. Patryk Konik (78' 5. Bartosz Widejko), 3. Jakub Czajkowski - 22. Filip Laskowski (46' 23. Jakub Jędrasik), 8. Filip Rejczyk, 14. Maddox Sobociński (78' 9. Arkadiusz Ciach) - 17. Dawid Kiedrowicz (69' 4. Patryk Romanowski), 20. Jordan Majchrzak, 11. Marcel Krajewski