Emilia Babska,Marek Dobrowolski - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

7 medali na MP Niepełnosprawnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym za rok 2022. Dwoje startujących legionistów wywalczyło 6 medali indywidualnie (4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy). Ponadto Emilia Babska, Marek Dobrowolski i Marcin Urban zajęli drugie miejsce w konkurencji R3 drużynowo.

Marek Dobrowolski wywalczył złoty medal w konkurencji R1 (karabin pneumatyczny stojąc), srebro w R6 (karabin dowolny leżąc) i brąz w R3 (karabin pneumatyczny leżąc). Emilia Babska zdobyła zote medale w konkurencjach R2 (karabin pneumatyczny stojąc), R3 (karabin pneumatyczny leżąc) oraz R6 (karabin dowolny leżąc). Gratulujemy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.