fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Rewanżowy mecz rugbistów o finał play-off

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rugbiści Legii Warszawa w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 rozegrają rewanżowe spotkanie półfinału play-off o awans do ekstraklasy. Legioniści podejmować będą zespół Rugby Białystok, a mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku 11 na warszawskim Bemowie. Ekipa z Podlasia ma wyraźną zaliczkę z pierwszego spotkania, wygranego 50-0.

Mimo to legioniści zapewniają, że są zdeterminowani, aby odrobić straty i powalczyć o wejście do finału play-off. Zapraszamy na trybuny do wspierania Legii. Wstęp wolny, ale istnieje możliwość zakupu cegiełek, z których cały zysk przeznaczony zostanie na pomoc naszej sekcji.

Zwycięzca dwumeczu awansuje do finału play-off, z kolei przegrany rozegra jeszcze mecz o trzecie miejsce.

Termin meczu: sobota, 4 czerwca 2022 roku, g. 17:00
Adres: ul. Obrońców Tobruku 11


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Hautausmaa - 02.06.2022 / 12:48, *.tpnet.pl

Wynik 50-0 do przerwy jest niebezpieczny.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.