fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Cegiełki na wsparcie futsalowej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsalowa Legia Warszawa ma za sobą pierwszy w historii sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Plan na ten sezon, w postaci utrzymania w ekstraklasie, został zrealizowany. "Chcemy iść do przodu, chcemy wygrywać. Chcemy jak najlepiej przygotować się do tego co nas czeka. Walczymy o najwyższe cele - jak przystało na Legię Warszawa" - informuje futsalowa Legia, która przygotowała ofertę w formie cegiełek, z których cały zysk zostanie przeznaczony na budowę mocnej drużyny na sezon 2022/23.

Sekcję wesprzeć można TUTAJ.

"Sezon zaczyna się w sierpniu. Razem możemy zbudować silny legijny futsal. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę. I każdy z Was może być częścią naszej sekcji, bo: Legia To Legia - Legia To Ludzie" - informuje klub.

Za każdą wpłatę otrzymujecie w prezencie:
1. wpłata minimum 50 zł - dyplom imienny podziękowanie;
2. wpłata minimum 100 zł - szalik + dyplom imienny podziękowanie; 3. wpłata minimum 500 zł - możliwość udziału w treningu naszej drużyny, imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji, dyplom imienny podziękowanie, ilość miejsc ograniczona: 10;
4. wpłata minimum 3000 zł - możliwość zagrania Twojej drużyny w turnieju organizowanym przez naszą sekcję, gwarancja zagrania w grupie spotkania z naszą drużyną, pamiątkowy puchar, podziękowania na Facebooku, ilość miejsc w turnieju ograniczona: 8.

Regulamin:
- Wysyłka podziękowań oraz gadżetów nastąpi w ciągu 10 dni od daty wpłaty.
- Dokonując wpłat min. 500 zł lub min. 3000 zł - wyślij do nas maila wraz ze swoim numerem telefonu na adres: kontakt@legiafutsal.com w celu ustalenia szczegółów.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pyza - 01.06.2022 / 10:09, *.centertel.pl

Żebrać ciagle żebrać…. Będzie cieżko bo ludzie sami nie maja na browary …

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.05.2022 / 17:10, *.214.250

niech prezesik pudel zwolni kilku nieudacznikow z Klubu - kopaczo-biegaczy i sabotazystow z pionu sportowego - i od razu kasa sie znajdzie !!! tffuuu #moduskiwon

odpowiedz
/// - 31.05.2022 / 14:20, *.centertel.pl

Spoko fajnie a gdzie miasto
Tak wiem trzeba zrobić jeszcze jakieś przejścia w centrum .
Gdzie klub No tak wypłaty dla zionali musza być
Wstyd
A My pomożemy Legia to My

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.