fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W Austrii sparing z RB Salzburg

Woytek

Podczas zgrupowania, które odbędzie się w dniach 22-30 czerwca w Austrii, Legia Warszawa rozegra dwa spotkania sparingowe. Wiadomo już, że jednym z przeciwników będzie zespół Red Bull Salzburg. Mecz odbędzie się we wtorek, 28 czerwca o godz. 18 w Bramberg am Wildkogel. Nazwa pierwszego rywala nie jest jeszcze znana, ale wstępny termin spotkania to 24 czerwca.

Legioniści wznawiają treningi 13 czerwca, dwa dni wcześniej stawią się w LTC na testach medycznych i wydolnościowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Z Wielkopolski - 04.06.2022 / 01:58, *.icpnet.pl

A do Dubaju nie lecieli? Bu ha ha.

odpowiedz
Vito L - 01.06.2022 / 11:09, *.tpnet.pl

Mioduski złodzieju oddaj "nieśmiertelnik". To nie były obiecanki (ściema) ale umowa zawarta z Kibicami. A umów nawet korporacyjne szczury muszą dotrzymywać.

odpowiedz
Krzchol - 02.06.2022 / 10:39, *.55.131

@Vito L: daj już spokój, idź do biura obsługi kibica na Ł3 i dostaniesz, ja z żoną mamy od zeszłego roku. Swoją drogą nie warto, nasze wiszą ma nocnych lampkach.

odpowiedz
bep - 01.06.2022 / 09:40, *.230.191

ja bym im dał Austrię, nierobom jednym bez ambicji. Do Mławy karwia podmiejskim pociągiem.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 31.05.2022 / 23:12, *.cyfrowypolsat.pl

zapewne w ostatniej chwili przypadkowo będzie zmiana przeciwnika i zagramy z jakimiś ogórami typu FC Bischofschofen w 4 ligi niedzielnej, którzy oczywiście zapakują nam bramkę

odpowiedz
olew - 31.05.2022 / 22:00, *.vectranet.pl

Ciekawy może być meczyk. Pojadę .

odpowiedz
SEBO(L) - 31.05.2022 / 21:50, *.centertel.pl

Finalnie będzie pewnie jakieś Rot-Blau Salzburg z ligi niedzielnej. Nie takie sparingi były odwoływane,lub tylko hulały medialnie...

odpowiedz
!(L)! - 31.05.2022 / 18:40, *.tpnet.pl

Wygasające umowy 2022 Polacy
Bramkarze
1.Mateusz Lis
2.Filip Kurto
3.Hladun
Obrońcy
1.Maciej Rybus
2.Przemysław Szyminski
3. Jarosław Jach
4.Adam Dźwigała
5. Mateusz Zyro
6.Martin Konczkowski
Pomocnicy
1. Rafał Augustyniak
2. Lukasz Poreba
3. Tomasz Makowski
4. Grzegorz Tomasiewicz
Napastnicy
1.Lukasz Teodorczyk
2. Jakub Myszor
3. Dariusz Formella
4. Szymon Fyda
4.

odpowiedz
Ja - 31.05.2022 / 20:33, *.vectranet.pl

@!(L)!: poza Rybą nikt nie jest warty uwagi. Ot, ligowi kopacze bez żadnych perspektyw. A już ściąganie babola Hładuna do takiej beznadziejnej obrony lub Teodorczyka, który nie powąchał placu od wielu miesięcy... Przecież to grozi spadkiem lub kalectwem.

odpowiedz
Michał - 31.05.2022 / 20:39, *.centertel.pl

@!(L)!: Gdyby pozyskany został Rybus to by było mega ale mocno w to wątpię. Poza nim warty jest chociażby młodzieżowiec Myszor z Cracovii czy Augustyniak choć na tą pozycję nie spodziewał bym się wzmocnień

odpowiedz
Ja - 31.05.2022 / 18:35, *.vectranet.pl

Jak już mowa o sparingach, to co z pożegnaniem dla Artura? Temat miał być ogłoszony w zeszłym tygodniu, a jedyne na co było stać klub, to był przeciek do mediów o meczu z Celtikiem. No chyba że Artur sam nie chce, w sumie nie zdziwiłbym się.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 31.05.2022 / 17:31, *.255.115

Dobra to już wiadomo że z nimi nie zagramy, będzie zmiana przeciwnika ( zresztą jak zawsze) każdy poznał się lub dopiero pozna jakim tępym nieudacznikiem jest kudłaty. #MIODUSKI WON

odpowiedz
Rambo - 31.05.2022 / 17:44, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew:

To samo miałem napisać. W ostatniej chwili nastąpi zmiana przeciwnika na siódmy zespół trzeciej ligi austriackiej...

odpowiedz
bum - 31.05.2022 / 21:05, *.145.191

Heheh dziwne że jeszcze są tacy którzy wierzą temu wizjonerowi w cokolwiek. Ja tam bym od niego nawet butelek nie kupił w skupie szkła

odpowiedz
(L) - 01.06.2022 / 05:36, *.ilabs.pl

@bum:

Bo by chciał opchnąć plastikowe te butelki :)

odpowiedz