REKLAMA

Pływanie

Wyniki legionistów na pływackich MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Lublinie odbyły się pływackie mistrzostwa Polski, w których wystartowało dwoje zawodników naszego klubu. Zofia Sajecka startowała w trzech konkurencjach i najlepszy wynik uzyskała na 50 metrów stylem motylkowym, zajmując 15. miejsce. Stefan Dobrowolski ostatecznie wystartował tylko na 50m stylem klasycznym, zajmując miejsce 44.

Wyniki legionistów na MP:
50m stylem dowolnym: 29. Zofia Sajecka 27.48s
100m stylem motylkowym: 43. Zofia Sajecka 1:11.18 min.
50m stylem motylkowym (k): 15. Zofia Sajecka 28.83s
50m stylem klasycznym (m): 44. Stefan Dobrowolski 32.08s

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.