Aleksandra Niewiadomska, Konrad Kamiński i Kamil Andruszkiewicz
REKLAMA

Kick-boxing

Trzy medale w PŚ w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Reprezentanci Legia Fight Club wywalczyli trzy medale podczas kick-bokserskich zawodów Pucharu Świata w formule K-1, które dziś zakończyły się w Budapeszcie. W rywalizacji seniorów, w kat. -65 kilogramów srebrny medal zdobyła Aleksandra Niewiadomska.

Złoto w kat. juniora młodszego wywalczył Kamil Andruszkiewicz (-71kg), a złoty medal w kat. juniora starszego zdobył Konrad Kamiński (-67kg). Zawodnicy na co dzień trenują pod okiem Karola Łady w LFC. Gratulujemy wyników!REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.