Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marek Gołębiewski na podsłuchu (VIDEO)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Mamy bardzo dobre warunki stworzone przez klub. Fajny materiał, młodych piłkarzy, przede wszystkim z rocznika 2003 i 2004. Jestem w swoim żywiole, jestem bardzo usatysfakcjonowany pracą z tą drużyną. W kolejnym sezonie będziemy chcieli jeszcze raz podejść do awansu do II ligi. W tym sezonie potraciliśmy głupio punkty. W przyszłym roku będziemy chcieli zacząć kolejną bitwę o drugą ligę" - mówi trener trzecioligowych rezerw Legii, Marek Gołębiewski w specjalnym materiale przygotowanym przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Przy okazji półfinałowego meczu Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, pomiędzy Pilicą Białobrzegi i Legią II, kamery MZPN przyglądały się zachowaniu szkoleniowca, który w sezonie 2021/22 przez pewien czas był pierwszym trenerem pierwszego zespołu Legii (po zwolnieniu Czesława Michniewicza), a później znów wrócił do pracy z rezerwami. Drugi zespół Legii po wygranej (po serii rzutów karnych) z Pilicą, zapewnił sobie awans do finału Pucharu Polski, który 15 czerwca o 19:00 rozegrany zostanie na stadionie Hutnika Warszawa z liderem III ligi, Legionovią Legionowo.

Obszerny materiał video, którego bohaterem jest trener Gołębiewski, obejrzeć można poniżej:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.06.2022 / 21:41, *.plus.pl

Chrobry czeka spadek do 2 ligi pod jego wodzą.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 04.06.2022 / 20:47, *.plus.pl

pamiętam te seryjnie wygrywane mecze w extraklasie

odpowiedz
Gołębiowski odejdzie? - 04.06.2022 / 05:48, *.centertel.pl

Fala odejść coraz większa. Tomasz Włodarczyk podał, że Marek Gołębiowski jest poważnym kandydatem na trenera Chrobrego Głogów
źródło: https://www.meczyki.pl/newsy/marek-golebiewski-blisko-nowego-klubu-byly-trener-legii-warszawa-ma-pracowac-w-fortuna-1-lidze-nasz-news-/189556-n

odpowiedz
AAA - 03.06.2022 / 16:36, *.chello.pl

No faktycznie bohater....

odpowiedz
Byniu - 03.06.2022 / 14:30, *.vectranet.pl

Na filmie widać,że Pan trener to mocny i konkretny facet.Szkoda,że z 1 drużyną został wrzucony trochę na minę.Z taką specyficzną sytuacją dopiero Vuko sobie poradził.Podejrzewam,że wielu trenerów z lepszym warsztatem od Vuko czy Gołębiewskiego nie utrzymałoby Legii,a Vuko sobie poradził.Dobrze,że Legia nie podzieliła losu Wisły Kraków ,a to było realne

odpowiedz
Arek - 03.06.2022 / 18:45, *.t-mobile.pl

@Byniu: bez trenera też by się utrzymali.

odpowiedz
Hhhh - 03.06.2022 / 14:21, *.play-internet.pl

Pilicia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.