Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

51. urodziny Runjaicia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

51. urodziny obchodzi dzisiaj nowy trener Legii Warszawa, Kosta Runjaić. Urodził się w Wiedniu, ale praktycznie przez całe życie mieszkał w Niemczech. Runjaić kontrakt ze stołecznym klubem podpisał pod koniec maja. Wcześniej pracował m.in. w Pogoni Szczecin, MSV Duisburg, 1. FC Kaiserslautern czy TSV Monachium. Z okazji urodzin składamy życzenia wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów z Legią Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
word!up - 05.06.2022 / 12:12, *.inetia.pl

Nie dla poznańskiego szrotu w Legii !!! Tiba w...laj z Legii !!!

odpowiedz
Kibic - 05.06.2022 / 11:50, *.torun.pl

To on z 3 niemieckiej przyszedl. Faktycznie tylko Pogon chyba z naszej ligi ma tam jakis skauting. Z tym Boenischem dziwna historia. Ogolnie taki troche cicho ciemny koles. Ciekawe co bedzie mowil bo konferencjach prasowych :) Papszun i Skorza poki co lepsi, wiec trzeba lepiej skald napompowac, zeby z nimi powalczyc. Lepiej gdyby przychodzil po zdobyciu mistrzostwa z Pogonia. Poki co wielka niewiadoma.

odpowiedz
Siux - 05.06.2022 / 11:34, *.vodafone-ip.de

Przede wszystkim cierpliwości i chłodnych głów kibiców i działaczy. No i oczywiście zdrowia.

odpowiedz
Arek - 05.06.2022 / 00:33, *.tpnet.pl

Dotrwania do końca kontraktu życzę. Bo to będzie znaczyło, wiadomo co.

odpowiedz
kolega kolegi - 04.06.2022 / 22:55, *.com.sg

Dużo zdrowia i pełnej gabloty trofeów w nowym klubie życzę! Szkoda, że pan nic nie rozumiesz, z tego co napisałem.

odpowiedz
Zgred - 04.06.2022 / 18:48, *.02.net

Dopiero co przyszedł i już urodziny

odpowiedz
(L)3watywa - 04.06.2022 / 20:18, *.t-mobile.pl

@Zgred : meczu jeszcze nie zagrali a juz melanż.

odpowiedz
Biała Łapa - 04.06.2022 / 22:08, *.chello.pl

@Zgred : kilka lat temu, w podobnych okolicznościach (dot. naszego piłkarza) pozwoliłem sobie na podobny zdroworozsądkowy tekst. Skutek: większość portalowa wylała kubeł pomyj na "moje mądrości". Owszem, redakcja musi coś pisać, intonować, a serwis musi tętnić kibicowskim życiem, ale żeby aż tak...
Jak facet dokona "coś" z naszymi milusińskim, to proszę bardzo, ale bez przesady...

odpowiedz
Anty Kosta - 04.06.2022 / 17:54, *.plus.pl

Szybkiego powrotu do Szczecina lub do Niemiec panie trenerze

odpowiedz
mexx - 04.06.2022 / 21:17, *.chello.pl

@Anty Kosta:
To to samo :)))
WILNO LWÓW - szkoda, że tą flagę tak rzadko widać na Łazienkowskiej.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 04.06.2022 / 13:08, *.play-internet.pl

Ciekawe czy 52 też w Legii?

odpowiedz
Cyniek - 04.06.2022 / 20:04, *..

@Miasto Rafałka: znając długo falowe plany pudła to nie

odpowiedz
Raq17 - 04.06.2022 / 12:55, *.chello.pl

daje mu max 10 kolejek... gościu bez ambicji bez pasji

odpowiedz
51 TSA - 04.06.2022 / 12:40, *.inetia.pl

Sto lat panie Pusta Gablotaić!!Szkoda że nie rozumie pan polskiego!

odpowiedz
oLaf - 04.06.2022 / 14:45, *.vectranet.pl

@51 TSA: o tak, mnie już zaczyna irytować to zachwycanie się gościem co w Legii jeszcze nic nie zrobił.... niedługo MIodek będzie nam wciskał po 300zł koszulki z jego nazwiskiem chyba...

odpowiedz
(L)ukasz - 04.06.2022 / 18:50, *.t-mobile.pl

@oLaf: mnie zaczyna irytować hejtowanie gościa który jeszcze nic nie zrobił

odpowiedz
Odp - 05.06.2022 / 03:26, *.centertel.pl

@51 TSA: piosenka dobra, tekst - głupi

odpowiedz
oLaf - 05.06.2022 / 14:43, *.vectranet.pl

@(L)ukasz: jakbym hejtował to bym napisał: "to trener , którego drużyna będąc na pierwszym miejscu przegrała 2 mecze (prowadząc spotkania na swoim boisku) z najważniejszymi rywalami - źle to świadczy o trenerze".

odpowiedz
exsa - 04.06.2022 / 12:31, *.tpnet.pl

Zdrowia, powodzenia a nasza "LEGIA" odzyskala "MISTRZA RP" !!!!

odpowiedz
LegiaFans - 04.06.2022 / 10:50, *.chello.pl

Mistrzostwa Polski Panie Trenerze i Pucharu Polski oraz DUŻO DUŻO zadowolenia z podwładnych....

*The championship Polish Mr. Coach and the Polish Cup and a LOT of satisfaction with subordinates.

odpowiedz
(L) - 04.06.2022 / 10:37, *.ilabs.pl

Życzę sukcesów i nauki języka polskiego.
Bo wstyd....

odpowiedz
Cyniek - 04.06.2022 / 12:24, *..

@(L): przyłączam się z tą nauka języka

odpowiedz