REKLAMA

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w regatach o Puchar Dziwnowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Dziwnowie odbyły się żeglarskie zawody o Puchar Dziwnowa w klasie Optimist, będące jednocześnie kwalifikacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Szóste miejsce w rywalizacji zajął utalentowany zawodnik naszej sekcji, Stanisław Ługowski, który po dwóch dniach zawodów był na prowadzeniu. Legionista w poszczególnych wyścigach zajmował miejsca: 2, 1, 7, 1, 29, 9, (37) i 12.

Na miejscu 15. zawody ukończyła Zofia Brdulak. 23. był Ian Kurtysh, 27. Antoni Brzozowski, 54. Emilia Brdulak, 65. Wojciech Henryk Komenda, 106. Piotr Kowalewski, 119. Juliusz Bartczak. Startowało łącznie 161 zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.