Michał Kucharczyk i Pedro Tiba - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia rezygnuje z Tiby

Redakcja, źródło: sport.interia.pl

Pedro Tiba najprawdopodobniej nie zostanie piłkarzem Legii Warszawa. 33-letni Portugalczyk ponad tydzień temu przechodził testy medyczne przed podpisaniem kontraktu, ale nie wypadły one najlepiej. W związku z tym obie strony usiadły do rozmów - klub przedstawił zawodnikowi nową ofertę, która zabezpieczała interes Legii na wypadek kontuzji, ale gracz Lecha na nią nie przystał "Strony sobie podziękowały" - poinformował Sebastian Staszewski z interia.pl.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
1234 - 08.06.2022 / 19:41, *.t-mobile.pl

Dawać Kuchego do Legii!!!

odpowiedz
SF - 08.06.2022 / 08:48, *.tpnet.pl

Dlaczego Lech nie chcial bo widzial ze lepiej grac juz nie bedzie a po drugie o ile by gral wiec niech zostanie tam gdzie jest chyba ze ktos inny sie zglosi !!

odpowiedz
gazza - 07.06.2022 / 19:55, *.inetia.pl

Fajnie że wreszcie ktoś robi porządek z kontraktami !
Jak mu coś nie psuje to WON - pyra to zawsze pyra...

odpowiedz
exsa - 07.06.2022 / 17:17, *.tpnet.pl

Widocznie nie chcial przyjsc wiec nie czego zalowac bo nie oddalby serca za "LEGIE" a tym bardziej ze ostatnio byl rezerwowym i malo o ile gral !!!!

odpowiedz
ja 1916 - 07.06.2022 / 14:38, *.onet.pl

Wow, a myślałem że nie da się oblać tych testów. Największe kaleki je przechodziły nawet :D

odpowiedz
ZenekL3 - 07.06.2022 / 12:39, *.chello.pl

Biedny jest nasz klub pod rządami półmózga, nie stać nas na 34 letniego emeryta z Ekstraklasy.

odpowiedz
Kolega po szalu - 07.06.2022 / 12:32, *.plus.pl

Dobrze tylko ciekawe co było powodem kłopoty zdrowotne czy Runjaic postawił weto może?

odpowiedz
axax4545 - 07.06.2022 / 10:33, *.tpnet.pl

cale szczescie

odpowiedz
Kacper - 07.06.2022 / 09:53, *.net.pl

Całe szczęście!!

odpowiedz
Całe szczęście - 07.06.2022 / 09:36, *.telefonica.de

Pamiętaj churzysto nigdy nie będziesz LEGIONISTĄ

odpowiedz
WSL - 07.06.2022 / 08:39, *.tpnet.pl

W tym wieku do naszej "LEGII" nie potrzeba takich pilkarzy a szczegolnie z Lecha !!!

odpowiedz
Gg - 07.06.2022 / 07:44, *.jmdi.pl

Niech sp....a słowik!

odpowiedz
Arek - 06.06.2022 / 23:32, *.tpnet.pl

I bardzo dobrze zresztą. Nie bardzo wiem, co miałby tu robić prawie 34-letni typ, z ryzykiem jakiejś kontuzji. Niech wraca do łachudry.

odpowiedz
Hiszpan - 06.06.2022 / 23:17, *.play-internet.pl

Żadnych Pyr więcej w Legii.

odpowiedz
LEGIONISTA NA DOBRE I ZŁE - 06.06.2022 / 23:04, *.orange.pl

I bardzo dobrze, lechita zawsze zawzięty na Legię i na dodatek emeryt.

odpowiedz
(L) eon - 06.06.2022 / 22:31, *.net.pl

I całe szczęście w ogólnym nieszczęściu.

odpowiedz
Piorun - 06.06.2022 / 22:30, *.orange.pl

Verbić odszedł, czy ma odejść? Pobudka!!!

odpowiedz
Arek - 06.06.2022 / 23:34, *.tpnet.pl

@Piorun: odszedł w zeszłym tygodniu. Nawet było podane tu na tej stronie.

Pobudka!!!

odpowiedz
Piorun - 07.06.2022 / 10:39, *.t-mobile.pl

@Arek: To dlaczego był na liście do odejścia? O to mi chodziło, już poprawione.

odpowiedz
KING jest jeden - 06.06.2022 / 22:00, *.156.141

Kucharczyk go zgasił jak peta

odpowiedz
Maverick - 06.06.2022 / 21:26, *.vectranet.pl

I BARDZO DOBRZE!!!!!! Nigdy więcej żadnego lechity!!!!!!Był kiedyś Kaczorowski to się nie przyjął, owszem nie miał warunków ani wsparcia z trybun,zwłaszcza ze podczas meczu na legii kaczkami w niego rzucali.
Wniosek taki ze z takich zespołów jak Lech, polonia Warszawa Widzew górnik Wisła, piłkarze nie mają prawa do nas przychodzić.Z zespołów które są dla nas odwiecznym wrogiem żaden piłkarz nie powinien przychodzić.W końcu legia ma najlepszą akademie w Polsce...Dlaczego więc z niej nie korzysta?
Co do odejść,to szkoda ze odszedł Verbić.Facet miał papiery na granie. Dynamo Kiev nie jest takie słabe,a typ miał cyferki grając w Dinamo...

odpowiedz
Taaaak - 06.06.2022 / 22:05, *.orange.pl

@Maverick: a z Polonii przychodziło już tylu zawodników, można rzec, z całą pewnością, że ex polonista Wszolek to uratował nam dupę przed spadkiem, a nie żaden Vukovic.

odpowiedz
Antyberg - 06.06.2022 / 22:47, *.orange.pl

@Maverick: co Ty człowieku gadasz??? Weź przeczytaj to na spokojnie co napisałeś... bez ładu i składu ta Twoja wypowiedź.

odpowiedz
Legion63 - 06.06.2022 / 23:34, *.orange.pl

@Maverick: Tak na szybko Araszkiewicz Okoński Podbrożny Bereszyński jakoś się przyjęli a Tiby to akurat ja też nie widzę

odpowiedz
Hautausmaa - 07.06.2022 / 00:04, *.chello.pl

@Maverick: Hama dał nam baaardzo dużo radości, właśnie przeciwko Amice.

odpowiedz
Jakub znad Wisły - 07.06.2022 / 07:10, *.orange.pl

@Maverick: Jeszcze tylko dodam Tomasza Kiełbowicza.

odpowiedz
Anonim - 08.06.2022 / 16:51, *.28.2

daj se spokój bo dobrze wiesz kto zdobył mistrza w tym sezonie

odpowiedz
Stop segregacji! - 06.06.2022 / 21:20, *.orange.pl

Bardzo dobra decyzja, nie wierzę że Pan Tiba walczył by za Legie, widać że w końcu amatorszczyzna jeśli chodzi o transfery się skończyła!

odpowiedz
Stop segregacji! - 07.06.2022 / 06:44, *.orange.pl

@Skończyła...: Ty czy Tiba?

odpowiedz
Hakon - 06.06.2022 / 21:03, *.plus.pl

I gitara

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 20:22, *.interkam.pl

Jedno jest pewne,ze w nastepnym sezonie mozemy spodziewac sie moze nie takiej calkowitej powtorki ale na bank pozycja naszego klubu moze oscylowac w okolicach 7-10 miejsca a jak odejdzie Josue czyli jedyny kreatywny to i nizej

odpowiedz
Kibic - 06.06.2022 / 20:24, *.net.pl

@sochaczew444: w pierwszej trójce będziemy to jest Legia !!

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 20:32, *.interkam.pl

@Kibic: podziwiam Twoj optymizm.

odpowiedz
eduardo - 06.06.2022 / 21:02, *.toneticgroup.pl

@sochaczew444: skoro jest to pewne to sprzedaj to co masz + zastaw swoja rodzine i idz do buka

odpowiedz
L - 06.06.2022 / 21:38, *.177.15

@sochaczew444: tak, na pewno sprzedamy Josue za grosze jak ma rok do kocna kontraktu i na pewno juz nikogo nie sciagniemy. Skad sie tacy ludzie biora. Gorszym 2 razy skladem bylismy w top3 co sezon a chlop o jakims 7-10 pisze ze skladem spokojnie na mistrza :d

Zdradze ci w sekrecie, tylko nikomu nie mow, ze jeszcze ze 3 pilkarzy do nas przyjdzie.

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 21:39, *.interkam.pl

@eduardo: ja mowie jak sie zanosi przyszly sezon-niech tylko jeszcze odejdzie Josue ,ktory z Wszolkiem stanowil sile ofensywna i bedziemy grac siermiezna pilke i liczyc na cud

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.06.2022 / 21:45, *.255.115

@Kibic: bez konkretnych wzmocnień to nic nie będzie. Maks 10 miejsce

odpowiedz
Rysio - 06.06.2022 / 22:13, *.play-internet.pl

@eduardo: idź do dzbuka...hahahaha

odpowiedz
Krzysztof1x2 - 06.06.2022 / 20:08, *.vectranet.pl

Uff , dzięki Bogu.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 06.06.2022 / 20:07, *.chello.pl

Dobra wiadomość tuba się wypalił.

odpowiedz
Ibik - 06.06.2022 / 20:01, *.autocom.pl

No i dobrze

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 19:11, *.interkam.pl

@Sebo(L): Baku to inna pozycja niz Tiba koles

odpowiedz
Piorun - 06.06.2022 / 19:11, *.t-mobile.pl

Z ,,przychodzą,, można wykreślić wszystkich i nikogo nie wpisywać. Chcieć to sobie można, w tutaj wystaje goła dupa z zza krzaka...

odpowiedz
(L)opez pl - 06.06.2022 / 18:49, *.mm.pl

I bardzo dobrze Amica chciała nam dać niewypał który brał by kasę i leczył kontuzję przez cały sezon

odpowiedz
Sebo(L) - 06.06.2022 / 18:46, *.vectranet.pl

Ponoć na celowniku Legii znalazł se Makana Baku,były piłkarz Warty. Kto wie,czy pieniądze,które miałyby posłużyć za kontrakt dla Tiby nie będą przeznaczone na wykupienia Baku z tureckiego klubu w którym gra obecnie. Pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 20:41, *.interkam.pl

@Sebo(L): inna pozycja wiec uwazam,ze transfer sie wyklucza no i trzeba placic

odpowiedz
GL - 06.06.2022 / 18:34, *.tpnet.pl

Takiej decyzji oczekiwali "KIBICE" naszej "LEGII" !!

odpowiedz
opl - 06.06.2022 / 18:34, *.com.pl

W normalnej sytuacji napisałbym, że być może dobrnęliśmy do momentu, gdy każdą złotówkę ogląda się dwa razy i być może da to początek czegoś dobrego. Jednakże od razu sobie przypomniałem, że żyjemy w erze Excel Legii Mioduskiego i zaraz kupimy 2 ogórów za 3x tle co kosztowałby nas Tiba.

odpowiedz
Przemass ( L ) - 06.06.2022 / 18:29, *.centertel.pl

W końcu rozsądek przemówił. Po co brać zawodnika podatnego na kontuzje z wysokim kontraktem który najlepsze momenty ma za sobą. Niech dogra do emerytury gdzieś na bliskim wschodzie lub w Azji . Eduardo już mieliśmy, dziękujemy.

odpowiedz
Cyniek - 06.06.2022 / 18:20, *..

Wreszcie ktoś zaczol trochę myśleć w tym klubie słuszna decyzja zresztą zawodnik w tym wieku już nie powinien stawiać warunków tym bardziej że sezon przesiedział na ławce

odpowiedz
jezus - 06.06.2022 / 18:19, *.vectranet.pl

uffffffffffff

odpowiedz
KibicL - 06.06.2022 / 18:18, *.plus.pl

I bardzo dobrze. Tam kaleków jest pod dostatkiem i to nie tylko fizycznych więc po co kolejny. Swoją drogą to strasznie się wzmacniają. Widać gołym okiem, że pan Mioduski jest totalnym bankrutem i najlepiej byłoby dla obu stron aby sprzedał Legię, ale po takim całkowitym zbagnieniu nie będzie to sprawa prosta.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.06.2022 / 18:29, *.255.115

@KibicL: i znowu krytyka jak i to że chcą 28 letniego piłkarza zamiast młodszego nie mówię teraz o Tibie. Tylko problem w tym że Legii obecnie nie stać na transfery gotówkowe tylko za darmo bo mają kasę na pensje dla piłkarzy.

odpowiedz
Cch - 06.06.2022 / 19:03, *.cyfrowypolsat.pl

@Sobo(L)ew: tylko że nie ma darmowych transferów

odpowiedz
Cyniek - 06.06.2022 / 19:29, *..

@KibicL: znajdź teraz głupka co wyłoży 300 baniek na dzień dobry liczę tylko kupno klubu i spłatę długów a gdzie transfery jakieś to kolejne 20 baniek niestety nie zapowiada się na to by ktoś taki się znalazł

odpowiedz
Autor uff - 06.06.2022 / 18:12, *.centertel.pl

Uf

odpowiedz
axlrose - 07.06.2022 / 09:29, *.tpnet.pl

@Autor uff: Mało f.
Tak lepiej:
ufffffff.

odpowiedz
(L)eming - 06.06.2022 / 18:10, *.jmdi.pl

uf

odpowiedz
sochaczew444 - 06.06.2022 / 18:07, *.interkam.pl

uff

odpowiedz
robson - 06.06.2022 / 18:02, *.chello.pl

ufff

odpowiedz