Maja Biernacka (na najwyższym stopniu podium) oraz brązowi medaliści Katarzyna Dębska i Kacper Klimczak - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Pięciobój

Pięć medali na MP U-19 i U-22

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Zielonej Górze (Drzonkowie) odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski w pięcioboju nowoczesnym. Legioniści oprócz medali w kategorii do lat 24 (srebro Mai Biernackiej, brąz Wiktorii Wierzby), zdobyli je również w kategoriach U-22 i U-19. W kat. do lat 22, podobnie jak w tej do lat 24, drugie miejsce zajęła Maja Biernacka, a trzecie siostra Wiktorii, Michalina Wierzba.

W rywalizacji do lat 19, całe podium zajęły zawodniczki Legii Warszawa! Złoty medal w tej kategorii wiekowej wywalczyła Katarzyna Dębska, srebrny Maja Biernacka, a brązowy Małgorzata Karbownik.

Medale legionistów na MMP w pięcioboju nowoczesnym:
U-24: 2. Maja Biernacka, 3. Wiktoria Wierzba
U-22: 2. Maja Biernacka, 3. Michalina Wierzba
U-19: 1. Katarzyna Dębska, 2. Maja Biernacka, 3. Małgorzata Karbownik
Sztafety mieszane U-19: 1. Maja Biernacka (Legia)/Marcel Walkowiak (UKS Dwójka Tczew), 3. Katarzyna Dębska, Kacper Klimczak
fot. pentathlon.org.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.