fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Start przygotowań w niedzielę

źródło: Legia.com

W niedzielę, 12 czerwca, piłkarze Legii Warszawa rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/23. Tego dnia na godzinę 10:00 wyznaczono zbiórkę w Legia Training Center. Następnie zawodnicy przejdą testy medyczne sprawdzające ich formę przed rozpoczęciem przygotowań. Natomiast od poniedziałku rozpoczną się intensywne treningi.

Pierwszy tydzień przygotowań (od 13 do 19 czerwca) zakłada codzienne sesje treningowe oraz mecz kontrolny. Od poniedziałku do piątku Wojskowi będą trenować dwa razy dziennie - część zajęć odbędzie się w siłowni. Na sobotę przewidziano jedną sesję treningową, po której zawodnicy otrzymają wolne popołudnie. W niedzielę o godzinie 17:00 w Legia Training Center Legia Warszawa rozegra sparing z Chojniczanką Chojnice.



Drugi tydzień przygotowań (20 - 26 czerwca) rozpocznie jedną sesją treningową. Następnie, we wtorek, zawodnicy otrzymają wolne. W środę przed godziną 8:00 drużyna wyleci do Monachium, skąd uda się do austriackiego Fieberbrunn, gdzie odbędzie się letnie zgrupowanie.

W Austrii legioniści spędzą dziewięć dni i rozegrają dwa mecze kontrolne - w piątek 24 czerwca o godzinie 17:00 Wojskowi zmierzą się z rumuńskim klubem Sepsi Sfântu Gheorghe, natomiast we wtorek, 28 czerwca o godzinie 18:00, podopieczni trenera Kosty Runjaicia zagrają z Red Bull Salzburg. Dzień po powrocie do Polski (1 lipca) Legia Warszawa rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny. Rywal zostanie ogłoszony wkrótce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Do redakcji - 10.06.2022 / 11:02, *.mrsn.at

Mógłbym prosić dokładna nazwę miejscowości w której odbędzie się sparing w Austrii ?

odpowiedz
axlrose - 11.06.2022 / 17:59, *.tpnet.pl

@Do redakcji : Napisali w tekście: Fieberbrunn. Mapy google pokazały miejscowość bez problemu.

odpowiedz
:o) - 09.06.2022 / 19:02, *.chello.pl

Może jakaś informacja o kadrze zespołu? Czy może Runjaić będzie grał w siatkonogę z... kimkolwiek?

odpowiedz
Darek - 09.06.2022 / 12:22, *.chello.pl

Wyślą z 10 młodych do trenowania z pierwszym zespołem bo nie będzie nawet z kim w dziadka pograć.

odpowiedz
Ewelina - 09.06.2022 / 07:30, *.vectranet.pl

Ilość wzmocnień nie rzuciła mnie na kolana.

odpowiedz
JasnowidzCzyCo? - 08.06.2022 / 23:50, *.prioritytelecom.net

Po austrii kontuzja Kapustki i Choto (sorry 'Maika'). W sierpniu dołączy Remy żeby nie było nudno na trybunie

odpowiedz
onomatopeja22 - 08.06.2022 / 17:44, *.interkam.pl

jakies mam złe przeczucia,ze bedzie bida do tego sciaganie na koniec okienka skrzydlowych i znowu szrot bo za darmo

odpowiedz
sochaczew444 - 08.06.2022 / 17:33, *.interkam.pl

Abu Słabianna

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.06.2022 / 16:56, *.play-internet.pl

Mam nadzieję,że piłkarze jakoś przeżyją te "mordercze zgrupowania" i w komplecie będą gotowi na grę od pierwszej kolejki nowego sezonu.Chociaż powiem szczerze,że "mam kilku kandydatów" na kontuzjowanych po drugim dniu treningów.

odpowiedz
olew - 08.06.2022 / 15:25, *.vectranet.pl

Najgorszy czas dla kibola. Odliczanie do pierwszego meczu ligowego. Trzeba do tej Austrii pojechać, bo czerwiec nudny w Warszawie.

odpowiedz
KrystekLegia - 08.06.2022 / 13:51, *.chello.pl

W niedzielę zaczynają przygotowania piłkarze dobre tylko coś ich mało strasznie itd odchodzą tylko a jeden przyszedł czyżby ktoś miał wakacje i nie miał pomysły na ściąganie zawodników w tempie ich pozbywanie się omg co tam się dzieje od środka to jest niewyobrażalne. Pozdrawiam

odpowiedz
Sztuka jest sztuka? - 08.06.2022 / 13:56, *.206.44

@KrystekLegia : to co lepiej znów nakupić szrotu na masę?

odpowiedz
Tomek - 08.06.2022 / 14:19, *.113.189

@Sztuka jest sztuka?: Ha ha a co oni kupują? Kramer, przyszedł i się uszkodził i będzie zdolny do gry na koniec roku albo dopiero na wiosnę...

odpowiedz
Władeczek - 08.06.2022 / 13:51, *.netfala.pl

Ciekawe czy Runiajć został poinformowany faken kiedy zaczyna się start przygotowań...

odpowiedz