REKLAMA

Boks

Czterech legionistów na MPJ w Bytomiu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Klubu Bokserskiego Legia odbyli ostatnie sparingi "zewnętrzne" przed zbliżającymi się XXIX Mistrzostwami Polski Juniorów, które w dniach 14-19 czerwca odbywać się będą w hali sportowej przy ulicy Frycza Modrzewskiego 5a w Bytomiu.

Nasz klub reprezentować będą Artur Proksa (-60kg), Bartłomiej Rośkowicz (-63,5kg), Mateusz Grejber (-67kg) i Olaf Szcześniak (-75kg).

14 czerwca odbędzie się losowanie, zaś walki eliminacyjne odbywać się będą w dniach 15-18 czerwca (pierwsza seria o 11:00, druga o 17:00). Walki finałowe 19 czerwca od godziny 11:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.