Daniel Ławrynowicz - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Pięciobój

Ławrynowicz skończył zawody PŚ w Ankarze na półfinale

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ankarze odbywają się zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których startował jeden legionista - Daniel Ławrynowicz. Zawodnik naszej sekcji zakończył zawody rozgrywane według nowej formuły, na półfinale. By awansować do finału Danielowi zabrakło 13 punktów. Na tym etapie najsłabiej zaprezentował się w szermierce, gdzie zajął 25. miejsce (200 pkt.) i nawet bardzo dobre wyniki w pływaniu (2:06.03 min., 7. wynik) i laser runie (siódmy czas), nie pozwoliły na awans do finałowej 18-tki.

W eliminacjach (do półfinału), Ławrynowicz w szermierce zajął 13 miejsce (19 wygranych), miał 12 wynik w pływaniu (2:07.78 min.) i 14 rezultat w laser run. Pula zdobytych przez niego punktów, pozwoliła mu znaleźć się w gronie półfinalistów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.