Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pożegnalny mecz Boruca. Legia zagra z Celtic FC

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W środę, 20 lipca odbędzie się pożegnalny mecz Artura Boruca. Legia Warszawa potwierdziła, że rywalem będzie Celtic FC, do którego z Legii trafił Boruc i w którym występował w latach 2005-2010.

- To bardzo dobra inicjatywa ze strony Legii. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego meczu na pożegnanie - obu klubom bardzo dużo zawdzięczam - mówi Artur Boruc.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w ostatnim tygodniu czerwca. Pierwszeństwo zakupu będą miały osoby posiadające karnet na sezon 2022/23. Godzina rozegrania meczu zostanie podana po potwierdzeniu z nadawcami telewizyjnymi.

- Cieszymy się, że nasze rozmowy doprowadziły do zorganizowania takiego wydarzenia. Artur jest dla kibiców, dla Legii, ważną postacią i w szczególny sposób chcemy mu podziękować. Zależy nam, aby nasza legijna społeczność wspólnie świętowała ten wyjątkowy mecz o historycznej randze, który oprócz swojego symbolicznego wymiaru będzie zapowiedzią nowego sezonu na naszym stadionie - mówi wiceprezes zarządzający Legii Warszawa Marcin Herra.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
(L) - 12.06.2022 / 20:37, *.centertel.pl

... jak czytam niektóre komentarze o tym jaki Borubar zły etc. , to chcę się zapytać czy ktoś z Was prześmiewcy był w Płocku na pucharze ligi jak ten baleron w szczycie formy wdrapał się na płot, "eskortowany uprzednio przez inną legendę - Eryka i prowadził doping!?! ... albo jak walną żydom karnego na 6:0, gdzie wy wtedy byliscie !!!

odpowiedz
grzesiek - 12.06.2022 / 17:43, *.centertel.pl

Z calym przeolbrzymim szacubkiem do boruca to jak mozna jemu bylo zrobic pozegnalny mecz a Radoviciowi nie zrobic ...a nie no sorry juz wiem. Wtedy byla kasa w klubie a teraz nie ma wiec trzeba zorganizowac jakis pikniko mecz zeby pokryć długi.
Co za gosciu z tego miodka ehhh

odpowiedz
Lewy - 13.06.2022 / 07:31, *.timplus.net

@grzesiek: Radovic jaka to legenda. Spalił legendęna ostatniej prostej kariery. Legenda nie strzela focha... a on pokazał że to za duży rozmiar kapelusza.

odpowiedz
Lukaszbielany89 - 11.06.2022 / 13:55, *.chello.pl

Powinna być akcja że nikt nie kupuje karnetu to wtedy może by się zrobił porządek w klubie.Dalo by do myślenia p.Darkowi

odpowiedz
olew - 11.06.2022 / 17:26, *.vectranet.pl

@Lukaszbielany89: może raczej głodówka, bo sporo z nas wygląda strasznie...

odpowiedz
Darek - 11.06.2022 / 12:18, *.chello.pl

Chwilę po tym meczu gramy w lidze.Zagramy zapewne w rezerwowym składzie.Ciekawe jakim składem zagra celtic?
Na siłę ten mecz zrobiony z dupy.Taki festyn,meczyk przy okazji do piwka i kiełby.

odpowiedz
ZenekL3 - 11.06.2022 / 16:23, *.chello.pl

@Darek : To wina bałkańskiego zawistnika, pożegnanie Boruca mogło być z Krakowią.

odpowiedz
Darek - 12.06.2022 / 14:04, *.chello.pl

@ZenekL3: Nie mogło być bo trzeba było zapłacić 25 tysięcy zł kary za wybryki Boruca w meczu z Wartą. A milionerzy Boruc i Mioduski poķlócili się o to kto ma zapłacić i w końcu nie zapłacił nikt.Każdy z nich miał wtedy wywalone na klub.Ważniejsze było 25 tysiecy złotych niż to czy damy radę się utrzymać czy nie.

odpowiedz
Zduneq - 13.06.2022 / 16:01, *.t-mobile.pl

@Darek : Hola, hola.Ale kto to zaatakował kamerzystę? Klub czy Boruc?Dlaczego za chamstwo piłkarza (jakiegokolwiek) ma płacić klub(jakikolwiek)?

odpowiedz
ja - 11.06.2022 / 12:07, *.chello.pl

Byłem na Celtic Legia po odejściu Boruca.
Teraz mnie nie będzie.

1. Coś we mnie pękło w tym sezonie - dla mnie wciąż liczy się Legia, ale nie jakieś marketingowe akcje.
2. Nie powiedziałbym, że zachowanie Artura było idealne w tym sezonie.
3. Zachowanie (mimo naszego jawnego błędu) c***ltika było jakie było. Od tamtej pory to już nie jest Celtic tylko właśnie c***ik. Mam ich gdzieś.

LTM

odpowiedz
Tylko Legia - 12.06.2022 / 20:56, *.orange.pl

@ja: Dokładnie bracie!

odpowiedz
olew - 11.06.2022 / 10:55, *.vectranet.pl

Dobry wywiad z Borucem na stronie Legii. Boruc zawsze był interesujący, tak też i teraz. Przeczytajcie !

odpowiedz
Matt - 11.06.2022 / 14:36, *.132.229

@olew: Czytałem. W jednej odpowiedzi twierdzi, że zakończył grę nie na swoich zasadach, w kolejnej, że życie przeżywa "jak chce" i to jest według niego bardzo dobre podsumowanie. Dla mnie podsumowaniem są właśnie te dwie odpowiedzi. Jemu się wydawało, że robi coś na swoich warunkach, tak jak zbuntowanemu nastolatkowi. Jest inteligentnym facetem, o talencie mówić nawet nie będę. Szkoda, że mimo tych dwóch cech nie zaszedł tak wysoko jak mógł, bo zawsze mu kibicowałem. Ciągle jednak jego musiało być na wierzchu, teraz pozostały tylko opowieści o tym, co by było gdyby - jak u Kowala i innych. P.S. W 2005 r. byłem na tym meczu. Nie wyobrażałem sobie Legii bez mojego ulubionego bramkarza. Człowiek był młody i głupi.

odpowiedz
olew - 11.06.2022 / 17:24, *.vectranet.pl

@Matt: ja kocham egoistów, On nim jest, ja kocham kiboli, On nim jest, poza tym jest inteligentnym i utalentowanym Człowiekiem . Był dobrym bramkarzem, choć nie najlepszym, którego na Legii mieliśmy. Kto był na meczu z Rangersami w Glasgow musi Go lubić, a ja byłem...

odpowiedz
Gość - 11.06.2022 / 10:36, *.t-mobile.pl

A godzina tego widowiska jest znana?

odpowiedz
Marko - 11.06.2022 / 10:33, *.orange.pl

Trzeba Artura godnie pożegnać 20.07.
Fakt ze ostatni jego czas nie był taki jaki napewno by chciał i jaki my kibice byśmy chcieli, ale mimo wszystko Artur to jedna z ikon naszego klubu i jeden z najlepszych bramkarzy w historii naszego klubu i reprezentacji Polski.

odpowiedz
ding - 11.06.2022 / 08:36, *.chello.pl

W ciągu ostatnich kilkunastu godzin dostałem wiele zapytań: "Idziesz na mecz pożegnalny Boruca?". Byłem na Ł3 na Jego debiucie, więc jak mógłbym nie być na pożegnaniu?

odpowiedz
Wycior - 11.06.2022 / 11:59, *.t-mobile.pl

@ding: a Boruc nie debiutował w Szczecinie?

odpowiedz
Bogusław Extremalny Zarobas - 11.06.2022 / 06:13, *.kompex.pl

Vrdoljak przyjedzie z celtikiem? A będzie bereszynski? A Berg? A Ostrowska?
Tyle pytan i żadnej odp…

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:30, *.chello.pl

Już się pożegnał czerwoną kartką. Ten mecz to taki trick marketingowy, żeby osoby pokroju tego z zaciętym caps lockiem wydali pieniądze na bilet.

odpowiedz
Odp - 11.06.2022 / 08:08, *.lunet.eu

@Adam: mam nadzieję, że ciebie nie będzie - już się cieszę

odpowiedz
mysLący Troszke...... - 11.06.2022 / 01:58, *.120.85

A TAK BDZIEMY ŻEGNAĆ,ARTURA BORUCA, CZY SIE TO KOMUŚ NIEPODOBA TO NIC NIE MA WSP.Z LEGIĄ I NIECH NIE SIEJE FERMENTU, ARTUR JEST KIBICEM I SPORTOWCEM MIĘDZYNARODOWYM, POŻEGNANIE Z CELTIKIEM POWINNO BYĆ DLA FANS SPORTS RARYTASEM.....NA TĄ CHWILE OBECNĄ DOBRY SPARING, NASZ NOWY TRENER POWINIEN SPRAWDZIĆ SWOJĄ DRUŻYNE....I POŻEGNAĆ I PRZYWITAĆ WIELU...

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:38, *.chello.pl

@mysLący Troszke......: gdybyś myślał umiałbyś poprawnie pisać.

odpowiedz
Ehhhh - 11.06.2022 / 07:36, *.t-mobile.pl

@Adam: skończ z tymi swoimi wywodami ,idioto

odpowiedz
Bartek Bereszyński - 10.06.2022 / 23:59, *.ap-media.pl

widział ktoś panią kierownik?

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 23:06, *.vectranet.pl

Fajny meczyk się kroi, lubię Boruca, choć lepsi od Niego u nas bronili, lubię Celtów, choć pamiętam im to 1-6 i apelację, myślę, że lepsza paka jesienią w Polsce nie zagości. Brawo Klub ! Brawo Legia !

odpowiedz
Warszawiak - 10.06.2022 / 21:55, *.tpnet.pl

Król Artur ????????????

odpowiedz
ZenekL3 - 10.06.2022 / 21:33, *.chello.pl

Trzeba było wy...ć zawistnego Wukowicza, że godnie pożegnać zasłużonego piłkarza-kibica.

odpowiedz
Biała Łapa - 10.06.2022 / 22:14, *.chello.pl

@ZenekL3: doradzam hałst zimnego browarka i długi spacer.

odpowiedz
Arek - 10.06.2022 / 23:27, *.tpnet.pl

@ZenekL3: chyba pod kopułką coś nie styka. Bo jakby Vuko dalej był trenerem taki mecz również by się odbył.

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 23:33, *.vectranet.pl

@ZenekL3: Jesteś przemęczony Zenek, ale życie jest piękne.

odpowiedz
ZenekL3 - 10.06.2022 / 23:36, *.chello.pl

@Arek: Wątpie na bałkanach jak już się kogoś nienawidzi to grobowej deski.

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:31, *.chello.pl

@ZenekL3: Proszę nie dość, że antropolog, socjolog, to jeszcze ktoś czytający w myślach.

odpowiedz
Trampek - 10.06.2022 / 21:25, *.net.pl

Rozsądna decyzja.

odpowiedz
13 - 10.06.2022 / 19:17, *.205.88

No i szacun Legia!

odpowiedz
Mam swoje zdanie - 10.06.2022 / 19:09, *.centertel.pl

Boruc to moze jest legenda ale wsrod kumaterki. U reszty kibicow jego czar dawno prysł.

odpowiedz
Młody Junaki - 10.06.2022 / 18:59, *.net.pl

To jakiś żart primma aprilisowy czy jak? Mecz towarzyski z Cwelticiem?!?!?!

odpowiedz
Banan - 10.06.2022 / 20:09, *.tpnet.pl

@Młody Junaki: a co Celtic jest winny, że w Legii w tamtym czasie pracowały dzbany?

odpowiedz
Juri - 10.06.2022 / 18:39, *.inetia.pl

Kiedy karnety w sprzedaży?

odpowiedz
gazza - 10.06.2022 / 18:34, *.inetia.pl

Świetnie - Taki mecz mu się należy !
Boruc the best - Obecność obowiązkowa !!!

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 04:13, *.chello.pl

@gazza: Do każdego biletu kebab w cenie, żeby każdy mógł się poczuć jak to jest być Borubarem.

odpowiedz
onomatopeja22 - 10.06.2022 / 18:07, *.interkam.pl

wszystko rozumiem,ale ze z tymi zlodzieja,i grac.frajerzy bez honoru dostali łomot to doszukali sie zlamania przepisow .nie mam dla nich krzty szacunku c.weltic

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 10.06.2022 / 18:56, *.19.184

@onomatopeja22: Zanim kogoś zaczniesz obrażać to może się zastanów dwa razy, co ci zawinił Celtic, to uwcześni ludzie w naszym klubie odpowiedzialni są za tamte wydarzenia , twoim zdaniem Celtic powinien odpowiadać za partactwo naszego klubu, coś ci się nie pomieszało przypadkiem ?

odpowiedz
Mietek - 10.06.2022 / 17:57, *.play-internet.pl

Boruc schudł czy nadal jest takim wieprzakiem z otyłością olbrzymią?

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:32, *.chello.pl

@Mietek: jest jeszcze gorszym baleronem

odpowiedz
Odp - 11.06.2022 / 08:17, *.lunet.eu

@Mietek: oj coś mi się wydaje, że pan kolega kompleksy leczy - to ile u pana na wadze?

odpowiedz
Steve - 10.06.2022 / 17:43, *.222.150

Boruc nieźle z masą doyebał

odpowiedz
Mariusz S. - 10.06.2022 / 17:41, *.chello.pl

Ciekawe czy będzie jak pożegnanie Kazia Deyny z MC.... 45' w Legii i 45' w Celtic Artura Króla?!?!

odpowiedz
Władeczek - 10.06.2022 / 17:27, *.m247.com

Będzie w telewizorni? Bo nie wiem czy mam maciorke chłodzić?

odpowiedz
Odp - 11.06.2022 / 08:14, *.lunet.eu

@Władeczek: czy będzie, czy nie będzie - chłodzić

odpowiedz
Żmija - 10.06.2022 / 16:36, *.centertel.pl

Artur????????????Boruc????????????????????????

odpowiedz
Bu"L"i - 10.06.2022 / 16:11, *.inetia.pl

Bilety powinny być darmowe. Przynajmniej dla karnetowiczów. W porównaniu do cen biletów w pakietach to karnet wyszedł drożej..

odpowiedz
Piotr Niedek - 10.06.2022 / 15:57, *.t-mobile.pl

Miejmy nadzieję, że ten kebab zostanie odpowiednio pożegnany tak jak na to sobie zasłużył. Wszyscy pamiętamy jak olał Legię gdy była w trudnym momencie, gdy notowaliśmy 10 porażek z rzędu i staczaliśmy się do strefy spadkowej. Bardzo potrzebowaliśmy wtedy jakiegokolwiek bramkarza, bo na bramce stała kukła i wpadało wszystko co leciało w światło prostokąta. Potrzebowaliśmy kogoś z charakterem, kto ma Legię w sercu i złapie za fraki w szatni balujących nad Zegrzem najemników by się wzięli do roboty. W tym trudnym czasie zamiast ratować klub Arturek pojechał opalać rzekomo bolące plecy w Grecji. Zdjęcia uśmiechniętego grubaska na plaży z piwkiem w ręku do dziś latają po necie. Pomijając sportową sylwetkę Arturka ta klucha wypięła się na klub, bo oszust Mioduski nie wypłacił mu premii za LE i mistrzostwo. Ja rozumiem żal, złość Boruca ale to mogło poczekać. Na rozliczenie i tak przyszedłby czas prędzej czy później. Najważniejsza była wtedy Legia i kryzys ale nie dla niego. Można było się wstrzymać z roszczeniami do pseudoprezesa i walczyć na boisku. Forsę i tak by odzyskał. Ważniejsze pieniądze, fochy i wakacje nad morzem Egejskim. Incydent w autokarze też pokazał, że nie ma jaj i charakteru. Wtedy był chyba kapitanem, a zachował się jak p...da. Zamiast uspokoić sytuację, starać się porozmawiać z kibolami (przecież liścia by nie wyłapał), w jakiś sposób zareagować to schował się na końcu autokaru za krzesełkiem zakładając słuchawki na uszy i udając, że go tam nie ma. To jest kapitan? Sytuacja w meczu z Wartą i jego dalsze postępowanie jeszcze raz pokazały ile Legia jest dla niego warta i że ma Ją tam gdzie kończą się jego "bolące plecy". Legenda? Nikt nie jest większy ponad klub choćby nie wiem ile zjadł kebabów. Sportowiec k...a jego mać, chlejący piwska i żrący hamburgery. Popatrzcie na sylwetkę, tak się trzyma formę, tak postępuje zawodowiec?

odpowiedz
SEBO(L) - 10.06.2022 / 18:13, *.centertel.pl

@Piotr Niedek: no aż zdziwiony jestem, że ten stronniczy portal pokazał Twój komentarz. Ale zgadzam się z Tobą. Tak chciał, przez tyle lat zakończyć tu karierę ,a przyszedł wtedy, gdy nikt poważny już go nie chciał,żeby wyszło ""dotrzymanie słowa". I wielkie HALLO! WRÓCIŁ ON! I CO ?! I JAJCO! Ch.j położył jako piłkarz na klub,i TAK!,na kibiców, tak ostro trenując,że był grubszy ode mnie,a nie kopię piłki (amatorsko) od kilkunastu lat, a starszy jestem od niego. Taki światowy (tu też zarzut w stronę klubu) ,że nie sprawdził kontraktu, i czy zapisana jest w nim premia za awans do pucharów. Zaufanie? Może,ale to błąd w obecnym świecie. Może żal kasy na prawnika lub menago, który by to sprawdził? Możliwe. Nie jest to wzór do naśladowania, ani piłkarsko,ani życiowo,po tylu latach oglądania meczów stwierdzam to z całą stanowczością. To zwykły pozer,który robi tak,żeby mu było dobrze,a innym przypodobać. Tym,którzy na kibicowaniu Legii też,jak on na graniu,zarabiają...

odpowiedz
krislegia - 10.06.2022 / 18:15, *.matrixinternet.pl

@SEBO(L): też jestem zdziwiony ale 100 proc racji w waszych komentach. pany

odpowiedz
Steve - 10.06.2022 / 18:20, *.222.150

@SEBO(L): spokojnie, zaraz skasują

odpowiedz
SEBO(L) - 10.06.2022 / 18:43, *.centertel.pl

@Steve: ja też czekam,aż skasują, bo to obecnie wygląda na cud. :) Tak samo,jak kasowali moje komentarze o budowaniu przez ostatnie sezony drużyny,o wiecznej rotacji,ściąganiu ch.j wie kogo ,a wyzbywaniu się co lepszych. Publikowali niektóre,wybiórczo. Aż tu nagle wielki artykuł, że przez ostatnie sezony kilkudziesięciu chłopa przyszło, a ponad stu (z młodymi odeszło). Fachowo,i po koleżeńsku... Ja tu już tylko czasem się udzielam,bez nerwów i emocji... ;)

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 10.06.2022 / 18:59, *.19.184

@SEBO(L): Też jestem zdziwiony że ten komentarz na tym portalu słynącym z nie popierania innego zdania od głównego nurtu, jeszcze nie został skasowany. Co do Boruca mam podobne zdanie, kompletnie nie mam pojęcia czemu go nazywają legendą. Dobry grajek jak na nasze warunki i średniak w Europie.

odpowiedz
Vuko - 10.06.2022 / 19:13, *.tpnet.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : w sposob legendarny zapier...il kiedys mecz ze slowacja w reprze i tylko z tego grubasa zapamietam

odpowiedz
Jerz z Potoku - 11.06.2022 / 00:56, *.chello.pl

@Piotr Niedek:
Świetnie napisane! Nic dodać lub ująć.
A propos' kibicowskich komentarzy do rzeczonego postu. Uważam, że szanowna Redakcja naszego serwisu mocno by się zbłaźniła, gdyby ten tekst zbanowała. Osobiście zawierzyłem w Jej zdrowy rozsądek i dlatego mam możliwość - na spokojności - pod nim się wypisać.
Ps.: pozostaje wierzyć, że takich postów doczekamy się znacznie więcej, z pewnością ku uciesze legijnych fanów i...obiektywnej prawdy, tak niezbędnej w mozolnym dziele uzdrawiania naszego Klubu.
Autorze przedmiotowego teksu - serdeczności i gratulacje za myślenie zdroworozsądkowe. W obecnych czasach, to niemalże rzadkość.

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:35, *.chello.pl

@Piotr Niedek: 100% racji panie Piotrze!

odpowiedz
dino - 11.06.2022 / 05:19, *.vtelecom.pl

@Piotr Niedek:
Mam podobne odczucia co do pana AB stawia swoje ego ponad Klub

odpowiedz
Roma - 11.06.2022 / 08:39, *.lunet.eu

@Piotr Niedek: widzę, że zrobił się swoisty kącik lubiących przeinaczać rzeczywistość. Można i tak. Powiem wam, że chciałbym więcej piłkarzy o takim charakterze jak Boruc, a mniej kibiców, dla których wyzwaniem jest znalezienie głupszego epitetu na piłkarza swojej (a może nie) drużyny

odpowiedz
koras - 11.06.2022 / 13:13, *.t-mobile.pl

@Piotr Niedek: W nogach śpisz, g.wno wiesz. Od Boruca wara paziu

odpowiedz
miron - 10.06.2022 / 15:49, *.jmdi.pl

Cweltic...mam mieszane uczucia co do tego wydarzenia z jednej strony Król Artur z drugiej zielony stolik...

odpowiedz
aro - 10.06.2022 / 22:55, *.tpnet.pl

@miron : a co ci cweltic zawinił?!

odpowiedz
Zielarski - 10.06.2022 / 15:30, *.co.uk

Do wszystkich co jadą po celticu za LM Ciekawe jakie by były komentarze gdyby w tamtym meczu celtik wygrał i jednocześnie tak się z frajerzył jak leśny ze swoją ekipą

odpowiedz
xxx - 10.06.2022 / 16:47, *.centertel.pl

@Zielarski: gdyby Legia zachowała się jak celtic wtedy, to paliłbym się ze wstydu do chwili obecnej. Jeżeli ktoś w ogóle zadaje takie pytanie jak ty, to zupełnie nie moja bajka.

odpowiedz
Ka - 10.06.2022 / 14:41, *.centertel.pl

15 lat temu to byłby mecz, ale teraz, kiedy na Celtiku lewactwo się rozwinęło, i dodatkowo przy zielonym stoliku dostali Champions League, to nie będzie miło na trybunach :(

odpowiedz
Wycior - 10.06.2022 / 17:29, *.vectranet.pl

@Ka: nie dostali CL, odpadli wtedy z Mariborem. To tak gwoli ścisłości ;)

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:40, *.chello.pl

@Ka: Ktoś ma inne zdanie niż polski betonik, więc trzeba wyjeżdżać z inwektywami usłyszanymi w TVP?
I nie dostali, my się sfrajerzyliśmy.

odpowiedz
Dossa Jr - 10.06.2022 / 14:14, *.chello.pl

Serce pęka, że tylko towarzyski. Że to akurat Cweltic. Ale chyba pójdę, bo należy sie najlepszemu PL bramkarzowi po '89.

odpowiedz
Reader - 10.06.2022 / 16:04, *.chello.pl

@Dossa Jr:
Kuciak, Mucha, Szczęsny lub Zbyszek Robakiewicz byli lepsi

odpowiedz
Beck - 10.06.2022 / 21:20, *.t-mobile.pl

@Reader: moje uznanie za wymienienie Robakiewicza.To był jeden z najlepszych bramkarzy w historii naszego klubu.tyle,że niedoceniony.

odpowiedz
Jacek Kazimierski - 10.06.2022 / 23:22, *.t-mobile.pl

@Beck: Raczysz oczywiście żartować z tym Robakiewiczem. Ile puścił górnych piłek i strzałów lecących w okolice słupków, bo był za krótki to pamiętają tylko fani z tamtych lat co chodzili na mecze. Był szybki i sprawny ale wiele goli puścił, bo miał za mały zasięg ramion. Taki kurdupel nie powinien stać na bramce. Do kadry został powołany może ze dwa razy i szybko go zweryfikowano, a przecież w kadrze stał wtedy drewniany Bako. Gdy przyszedł Szczęsny to Robak szybko usiadł na ławce i był już tylko zmiennikiem. Chciał wrócić do ŁKS-u ale tam już go nie chcieli. Pracowity, ambitny i sympatyczny gość ale warunki miał kiepskie.

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:41, *.chello.pl

@Dossa Jr: Jurek Dudek dużo lepszy, no i z całym szacunkiem nawet Majdan był na zbliżonym poziomie.

odpowiedz
krislegia - 10.06.2022 / 14:13, *.matrixinternet.pl

Cały Darek .

Ktoś mu się wysrał pod dzwiami to Darek podaje papier.

Sprzedal za grosze Jurę tym Cewltikom po takich numerach z LM,.\

Mam nadzieje ze Janusze ostro pocisną Celtic bo mnie na tym meczu nie bedzie .
Honor nie pozwala
ave'

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:43, *.chello.pl

@krislegia: PRzecież ty nawet nie wiesz czym jest honor skoro używasz tego słowa w takim kontekście.

I fajne pozdrowienie na końcu, niemcy w latach 30 i 40 też go używały, widać gdzie masz serce.

odpowiedz
krislegia - 11.06.2022 / 05:48, *.matrixinternet.pl

@Adam: ave to akurat Rzymskie pozdrowienia Cezara

odpowiedz
Adam - 12.06.2022 / 00:21, *.chello.pl

@krislegia: Które zostało 'przejęte' przez niemców, którym marzyło się cesarstwo. Chcesz pisać o historii to nie omijaj faktów.

odpowiedz
KrystekLegia - 10.06.2022 / 13:57, *.chello.pl

Nie mydlić oczy do 20stego lipca dużo czasu teraz czas zająć się transferami. Save the Transfers for Legia..!

odpowiedz
krislegia - 10.06.2022 / 13:56, *.matrixinternet.pl

i po co Kim On Był ??

Bo na pewno nie legendą /

odpowiedz
Legia!! - 10.06.2022 / 14:10, *.play-internet.pl

@krislegia: był piłkarzem i kibicem jeździł na ŕożne mecze z Naszymi Braćmi należy mu się!

odpowiedz
Pawełek - 10.06.2022 / 12:53, *.netfala.pl

Nie będzie mnie bo będę w tym czasie na Dominikanie.

odpowiedz
Vuko - 10.06.2022 / 13:31, *.16.195

@Pawełek: trzeba mieć coś z główką, zeby o tej porze roku lecieć na dominikane, ale coż wakacje

odpowiedz
Clegg - 10.06.2022 / 16:05, *.chello.pl

@Vuko:
a ja na gorącej Dominice będę o tej porze

odpowiedz
Pusia - 10.06.2022 / 16:33, *.com.pl

@Rysio: Ile masz cali?

odpowiedz
Wycior - 10.06.2022 / 17:24, *.vectranet.pl

@Pawełek: czyli co - działka w Falentach czy Wiązowna?

odpowiedz
do Redakcji - 10.06.2022 / 12:44, *.chello.pl

Gdzie w tej grafice doszukaliście się informacji, że ma to być mecz i to w dodatku pożegnalny Boruca?

odpowiedz
WdW - 10.06.2022 / 12:39, *.com.pl

No i spoko,Boruca można kochać albo nienawidzić ale pożegnanie z prawdziwego zdarzenia mu się należy jak psu buda.

odpowiedz
krislegia - 10.06.2022 / 14:05, *.matrixinternet.pl

@WdW: a zawodnikom takim jak np:
A.Malarz
M.Radowić
czy I .Astiz to się nie należało ?

odpowiedz
DanieLo - 10.06.2022 / 15:12, *.comcast.net

@krislegia: no raczej nie

odpowiedz
krislegia - 10.06.2022 / 18:14, *.matrixinternet.pl

@DanieLo: jesteś tak głupi jak Twój nick

kur.. raczej nie amebo wez się zastanów co piszesz .

Wielki Gruby arturek wrócił do Legi jak go juz nigdzie niechcieli z 20 kg nadwagą t0ylko po kasę . Tylko to się dla niego liczyło jak by kochał Legie to wrócił by z 5 lat wczesniej

tyle odemnie w temacie

ave

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 23:24, *.vectranet.pl

@krislegia: Nie należało się .

odpowiedz
DanieLo - 10.06.2022 / 23:49, *.amazon.com

@olew: Spoko. @krislegia to ciulo i tyle w temacie ;)

odpowiedz
Filipek - 10.06.2022 / 12:34, *.play-internet.pl

W sobotę wszyscy na konwiktorskią Legionovia gra o awans

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 10.06.2022 / 12:15, *.4.114

Dla mnie najważniejsze że pożegnalny. Z kimkolwiek i zakończenie tej opery mydlanej.

odpowiedz
Obi - 10.06.2022 / 11:47, *.aster.pl

Celtic? No nie. Totalny brak szacunku dla nich.

odpowiedz
france - 10.06.2022 / 11:43, *.orange.pl

W tym klubie oprócz ludzi, którzy są od nas z trybun i kilku wyjątków, pracują już chyba sami idioci... Celtic? Na mecz pożegnalny Boruca, który do tego Celticu ma szacunek i sentyment?! A z Żylety na pewno leciałyby pociski na Szkotów.. Ja rozumiem, że ci Szkoci by pewnie w znacznym stopniu zapełnili sektor gości na takim meczu bo Artur zbudował sobie u nich szacunek i parę groszy do kasy by wpadło, ale no ku**wa szanujmy się.
MIODUSKI WON !!! WON JAKNAJDALEJ OD LEGII SZKODNIKU !

odpowiedz
L - 10.06.2022 / 11:48, *.aster.pl

@france: XDDD

odpowiedz
Serio - 10.06.2022 / 11:48, *.t-mobile.pl

@france: a czemu miałyby lecie ku...na meczu sparingowym ? Bo nasz pion dał dupy i wystawił Beresia a oni z tego skorzystali ?tak samo zrobiłaby Legia i każdy normalny klub

odpowiedz
dzl - 10.06.2022 / 11:54, *.mm.pl

@Serio: popieram to pożegnalny mecz a france teksty z tym Miodskim itd to już oklepane

odpowiedz
Alan - 10.06.2022 / 12:25, *.t-mobile.pl

@france:
Mam zupełnie inne zdanie na temat Twojego 1 zwrotu....np. idę o zakład ze kibole żadnego klubu w Polsce niedopuscili by do tego by takie mecze jak z Ajaxem czy Realem w LM odbyły się przy pustych trybunach....

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 10.06.2022 / 13:49, *.19.184

@france: A co był wtedy winien Celtic, to raczej ludzie z naszego klubu spaprali sprawę. Jakieś dziwne wnioski wysnuwasz. Co mieli zrobić, ponieść winy za nieudolność naszego klubu ?

odpowiedz