Nowa koszulka w sklepie Żyleta - fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Kibicowskie nowości w sklepie Żyleta

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie Żyleta pojawiły się kibicowskie nowości, w tym trzy nowe wzory legijnych koszulek. W sprzedaży są koszulki "Charakterne chłopaki" (czarna), "CWKS" z czaszką (biała) i "Warsaw Warriors" (khaki) - wszystkie w cenie 70 złotych. Ponadto do sprzedaży trafił kubek (30 zł) z motywem "CWKS" z czaszką, który znajduje się również na białej koszulce.

W Żylecie kupić można także nowe legijne magnesy (10 zł) - z oprawą "Never forgive, never forget" oraz motywami z koszulek "Charakterne chłopaki", "Warsaw Football without hooligans is nothing" i "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się...". Dostępna jest także nowa, szara czapka z daszkiem (45 zł).

Kupując w sklepie Żyleta wspierasz ruch kibicowski na Legii.






przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
LWST - 12.06.2022 / 15:52, *.plus.pl

Witam,głównie jestem kibicem innego klubu ,ale zawsze kibicuję Legii w ekstraklasie ,byłem nawet na 2 meczach Legii i mam pytanie gdzie ,na jakiej ulicy mieści się sklep "Żyleta" ,przy najbliższej wizycie w Stolicy chciał bym odwiedzić ten sklep .Drugie pytanie to poza muzeum Legii co byście jeszcze polecili ,żeby odwiedzić związanego z Legią ??Pozdrawiam!! Legia Mistrz !!

odpowiedz
Trójmiejski Legionista - 12.06.2022 / 18:54, *.orange.pl

@LWST: Tak z ciekawości, jakiemu innemu klubowi kibicujesz? Pytam bez napinki czy podśmiechujków, po prostu czysta ciekawość ;) Co do sklepu Żyleta, jest on przy stadionie na Łazienkowskiej 3. Co do miejsc, to ciężko takowe znaleźć, aczkolwiek możesz wpaść na piwko do sportsbaru na Ł3. Pozdrawiam

odpowiedz
LWST - 12.06.2022 / 21:15, *.plus.pl

@Trójmiejski Legionista: Mój nick już trochę zdradza ,jestem kibicem Siarki Tarnobrzeg ,ale tak jak wspomniałem pomimo tego ,że kluby Legia i Siarka nic nie łączy ,to od zawsze Legii kibicuję w walce o Mistrza i w Pucharach .Aktywnym kibicem z "Żylety " nigdy nie zostanę ,bo nr 1 zawsze będzie Siarka ,ale wystarczy mi ,że w ogóle miałem zaszczyt być 2 razy na stadionie Legii i podziwiać popisy "NS" i "Żylety ".Pozdrawiam !!

odpowiedz
exsa - 11.06.2022 / 20:27, *.tpnet.pl

Koszulka szara i czpka sam super !!!!

odpowiedz
tomi - 11.06.2022 / 16:28, *.chello.pl

Czy w sklepiku kartą bankową można płacić?

odpowiedz
Zawieja - 11.06.2022 / 21:14, *.t-mobile.pl

@tomi: tylko blokiem

odpowiedz
jezus - 12.06.2022 / 14:11, *.vectranet.pl

@Zawieja : a oprócz bloku, da radę też domkiem jednorodzinnym?

odpowiedz
floyd - 27.06.2022 / 09:31, *.t-mobile.pl

@tomi: można, gotówka tylko za vlepki sprzedawane przez kibiców. Pozdr

odpowiedz
Gorąca zupa - 11.06.2022 / 15:53, *.inetia.pl

Tragedii nie ma,szału też nie.Nawiążcie współpracę z jakimś ilustratorem.

odpowiedz
JanuszZakupowy - 11.06.2022 / 14:09, *..

Zapomnieliście o linku do sklepu ;)

odpowiedz