Tomasz Berkieta
REKLAMA

Tenis

Szybka porażka Berkiety w ATP 90 Poznań Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niespełna 16-letni tenisista Legii ma za sobą niezbyt udany start w eliminacjach do turnieju głównego ATP 90 Poznań Open, rozgrywanego na kortach Parku Tenisowego Olimpia. Tomasz Berkieta zaraz po turnieju ITF w Chorwacji, udał się do Poznania, gdzie już w pierwszej rundzie trafił na rozstawionego z numerem siódmym Argentyńczyka, Juana Bautistę Torresa, z którym przegrał w niespełna 50 minut, 0-6, 1-6.

Argentyńczyk odpadł z rywalizacji w drugiej rundzie eliminacyjnej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adam - 11.06.2022 / 04:04, *.chello.pl

Nie łamać się i trenować! Będzie lepiej :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.