REKLAMA

Amp futbol

Legioniści zagrali w reprezentacji w Amp futbol Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Polska reprezentacja amp futbolu wygrała w AMP Futbol Cup, który był ostatnim dużym turniejem przed październikowymi mistrzostwami Świata. W kadrze narodowej wystąpili zawodnicy Legii. Polacy na stadionie Hutnika Warszawa pokonali w fazie grupowej Tanzanię (6-2, 1 gol Mariusza Adamczyka) i Maroko (3-1, 1 gol Mariusza Adamczyka).

W półfinale Polacy zwyciężyli z Włochami 3-2, a świetną asystą przy golu na 2-0 zaliczył Adamczyk. W finale nasi amp futboliści pokonali Anglię aż 4-0.

W reprezentacji Polski zagrał, oprócz Mariusza Adamczyka, również Jakub Popławski (bramkarz).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.