fot. Bodziach
REKLAMA

Podnoszenie ciężarów

Brąz Kumińskiej na MP U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jedna sztangistka Legii Warszawa, zdobyła medal na mistrzostwach Polski do lat 23, które zakończyły się w Bydgoszczy. W kategorii wagowej do 49kg, brązowy medal w dwuboju wywalczyła 21-letnia Izabela Kumińska, która uzyskała 90 kg (40kg w rwaniu + 50kg w podrzucie). Srebro w tej kategorii zdobyła Natalia Bobrowska (Unia Hrubieszów) z 98kg, złoto Karolina Kropidłowska (Zawisza) - 121 kg.

Siódme miejsce w kategorii -96kg zajął 22-letni Piotr Tatarkiewicz, który w dwuboju uzyskał 213 kg (91+122). W klasyfikacji klubowej Legia zajęła 26. miejsce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.