2019-05-03 | rozkład jazdy - fot. Legionisci.com
REKLAMA

24-26.06: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W Ankarze rozgrywane będą finałowe zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, do których zakwalifikowali się dwaj legioniści - Daniel Ławrynowicz i Łukasz Gutkowski. Zawodnicy sekcji łyżwiarskiej Legii w sobotę i niedzielę rywalizować będą w Tomaszowie Lubelskim w Ulicznych Mistrzostwach Polski we wrotkarstwie szybkim. O medale walczyć będą Marek, Mateusz i Maria Kania. W sobotę zapraszamy na Targówek, gdzie przy ulicy Kołowej 18 w godzinach 10-17 odbywać się będzie piknik urodzinowy z okazji 10-lecia legijnej sekcji rugby. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wstęp wolny.

Piłkarze Legii rozegrają w Austrii mecz sparingowy z Sepsi OSK Sfantu Gheorghe.

W sobotę w Czeskich Budziejowicach drużyna Legii w koszykówce 3x3 (w składzie Arkadiusz Kobus, Piotr Robak, Maciej Adamkiewicz, Marcin Zarzeczny) weźmie udział w mistrzostwach Czech.
Drużyny młodzieżowe zakończyły już rozgrywki ligowe.

Rozkład jazdy:
23.06 g. 19:00 Delta Warszawa 13 - Legia LSS U9 [ul. Chełmska 23]
24.06 g. 17:00 Legia Warszawa - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe [St. Ulrich am Pillersee]przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
SF - 24.06.2022 / 16:52, *.tpnet.pl

Podtrzymac passe w sparingach a potem przeniesc na boiska extraklasy .

odpowiedz
LW - 24.06.2022 / 16:51, *.tpnet.pl

LEGIA 2-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.