Kacper Skibicki i Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Taktyka i motoryka

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 17 legioniści stawili się na boisku w LTC w tym samym składzie co przed południem. Zanim na boisku pojawiła się cała grupa indywidualny trening pod okiem Bartosza Bibrowicza przeprowadził Maik Nawrocki, który wyleczył już uraz stawu skokowego, ale dochodzi siebie po chorobie.

Zajęcia rozpoczęła rozgrzewka prowadzona przez Stergiosa Fotopoulosa. W jej trakcie piłkarze wymieniali podania nogami, głowami, a następnie potem grali w dziadka. Na kolejny etap treningu zespół zmienił boisko i został podzielony na dwa składy. Z powietrza zajęcia były rejestrowane za pomocą drona, który obsługiwał analityk Piotr Parchan.

Zieloni: Tobiasz - Skibicki, Charatin, Jędrzejczyk, Ribeiro - Slisz, Josue, Kapustka - Yaxhiboyev, Lopes, Kastrati
Różowi: Niski, Kisiel, Astiz, Grudziński - Pierzak, Strzałek, Ciepiela, Mustafajew - Rosołek, Sokołowski

Aleksandar Rogić przekazywał podopiecznym założenia taktyczne - korygowano przesuwanie się po boisku, a następnie zawodnicy wykonywali to w gierce. Kosta Runjacić przez większość czasu spokojnie przyglądał się z boku. Trening zakończył się serią biegów interwałowych.

W kolejnych dniach legioniści także będą trenowali dwa razy dziennie, w niedzielę czeka ich pierwszy mecz kontrolny z Chojniczanką Chojnice.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
13 - 14.06.2022 / 11:32, *.204.98

A gdzie wpier_ol fizyczny do porzygu?
Bedzie ta sama padaka co od 5 sezonow.

odpowiedz
XX - 14.06.2022 / 05:51, *.mm.pl

Za mało siatkonogi.

odpowiedz
Calbarro - 14.06.2022 / 00:49, *.lukman.pl

Josue aż osiwiał, jak zobaczył kadrę na ten sezon

odpowiedz
Cc - 14.06.2022 / 10:42, *.plus.pl

@Calbarro: :-)

odpowiedz
Arek - 13.06.2022 / 23:49, *.tpnet.pl

Znaczy, Jasur się nie rozsypał jeszcze.

odpowiedz
Darek - 14.06.2022 / 00:21, *.chello.pl

@Arek: Spokojnie,daj mu ze trzy dni.Na razie tylko truchtają.Wejdą chłopaki na trochę wyższe obroty to nie tylko Jasur zrobi sobie przerwę.

odpowiedz
Cyniek - 14.06.2022 / 04:06, *..

@Darek : miałem to da o napisać

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.