Mateusz Wieteska i Dominik Hładun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Hładun nowym bramkarzem?

źródło: meczyki.pl

Dominik Hładun jest blisko podpisania kontraktu z Legią Warszawa. Przejdzie w niej testy medyczne - informuje portal meczyki.pl. 26-letni zawodnik nie przedłuży kontraktu z Zagłębiem Lubin.



Hładun całą karierę spędził w Zagłębiu. W ostatnich trzech sezonach był podstawowym bramkarzem, a w zakończonych rozgrywkach wystąpił w 26 spotkaniach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Sebo(L) - 15.06.2022 / 19:01, *.vectranet.pl

Jakoś nie mam przekonania do polskich bramkarzy broniących w Ekstraklasie.Niby nie są to jakieś ogóry ale nie widzę w nich wielkiego potencjału.Ot tacy solidni wyrobnicy i nic ponad tym. Osobiście celował bym w ściągniecie ogranych w naszej lidze Dante Stipicy z Pogoni Szczecin lub Frantiska Placha z Piasta,którzy niekiedy w bramce dokonywali niemal cudów. Niestety jak życie mówi są w tej chwili nie do wyciągniecia z tych klubów...

odpowiedz
Opl - 15.06.2022 / 13:09, *.com.pl

Znajomy kibic Zagłębia, mocno zdziwił się na wieść o tym transferze. Jego zdaniem Hladun ma dosyć istotne wady, jak chociażby słaba gra na przedpolu. Poza tym, mamy dwóch nienajgorszych, młodych bramkarzy, w tym moim zdaniem mocno rozwojowego Tobiasza, a nie wiadomo kto inny miałby grać w podstawowej jedenastce. Sam Hladun raczej nie chciałby siedzieć na ławce, a także jest dość drogi w utrzymaniu.

odpowiedz
ZC - 15.06.2022 / 12:28, *.plus.pl

Szamo go chwali

odpowiedz
miron - 15.06.2022 / 11:50, *.jmdi.pl

Hałdun nie dla Legii...

odpowiedz
smoła - 15.06.2022 / 09:51, *.orange.pl

Kto ściąga tak przeciętnego bramkarza do Legii , nie jest w niczym lepszy od naszych chłopaków - kompromitacja /wstyd / kolesiostwo

odpowiedz
Horacys - 15.06.2022 / 09:36, *.inetia.pl

A niby świat się zabijał i jego usługi :-))) a tym czasem prosi Legię na kolanach, tutaj kłania się stare powiedzenie , miałeś w Zagłębiu złoty róg a ostał ci się teraz ino dług, jak na bramkarza średniej jakości a oczekiwaniach wielkich finansowych to kariery mu w Legii nie wróżę

odpowiedz
MKS1948 - 15.06.2022 / 05:38, *.tpnet.pl

A jutro będzie Hladun nie dla Legii

odpowiedz
yoyo - 15.06.2022 / 00:45, *.elartnet.pl

spiewal?

odpowiedz
Nieistotne - 15.06.2022 / 18:54, *.161.123

@yoyo: chce niech śpiewa, ma grać , przestańcie już z tą waszą dziecinadą bo wyj.... każdy na to już ma

odpowiedz
SEBO(L) - 14.06.2022 / 21:52, *.centertel.pl

Doświadczony i ograny w meczach o utrzymanie, więc spełnia nowe wymogi. Pich też...

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2022 / 23:06, *.mm.pl

@SEBO(L): Hładun sporo Lubinowi wybronił a jak powszechnie wiadomo, obrona tam była rozrywkowa. Na krajowych boiskach moim skromnym zdaniem to jeden z lepszych bramkarzy. Już sezon temu pisałm że fajnie byłoby gdyby do nas trafił. Najlepiej w pakiecie z Patrykiem Szyszem :).

odpowiedz
SEBO(L) - 15.06.2022 / 06:26, *.centertel.pl

@Wolfik: trochę inny przekaz był ukryty...

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 14.06.2022 / 17:20, *.plus.pl

Z braku innych opcji zwłaszcza zagranicznych wybrał nasz klub. Taki dobry bramkarz z niego jak widać.

odpowiedz
MONSTER !(L)! - 14.06.2022 / 17:14, *.tpnet.pl

Bramkarze POLSKA
1.Mateusz Lis
2. Filip Kurto
3. Dominik Hladun
4.Tomasz Loska
5. Mateusz Kuchta
Bramkarze zagranica
1. Berke Özer
2. Stefan Bajic
3. Loris Karius
4.Mirko Pigliacelli
5.Octavian Valceanu
6. Noam Baumann
7. Ahmed Reda Tagnaouti
8.Mihai Popa
9. Elhan Kastrati
10. Danijel Petkovic
11. Joan Femenías
12. Maksym Koval
13. Patrick Pentz
Proponuje
Mateusz Lis LUB Patrick Pentz

odpowiedz
Kolega po szalu - 14.06.2022 / 17:19, *.plus.pl

@MONSTER !(L)!: Ten Kowal to nie miał czasem już w zimę dochodzić ?

odpowiedz
stempel - 14.06.2022 / 16:05, *.play-internet.pl

Nikt go nie chciał poszedł do Legii , warszawka się zbroi :)

odpowiedz
Wie(L) un - 14.06.2022 / 16:31, *.18.56

@stempel : nikt cie nie chce pojawiasz się tutaj wroniecki pionku

odpowiedz
grzesiek - 14.06.2022 / 14:19, *.centertel.pl

Pozostaje mieć nadzieje ze zielu wie co robi. Ciekawe ilu pilkarzy sie pozbedzie teraz latem

odpowiedz
Byniu - 14.06.2022 / 14:12, *.vectranet.pl

Dobry bramkarz ale liczę ,że w Legii bardziej się rozwinie bo ma potencjał ale zasiedział się w Lubinie

odpowiedz
PawLo - 14.06.2022 / 13:54, *.centertel.pl

Ręcznik Miszta out z Legii !!! Hładun i Tobiasz niech walczą o numer 1

odpowiedz
praga - 14.06.2022 / 16:09, *.centertel.pl

@PawLo: cio...ta zostaw Miszte i Tobiasza biez se hładuna i wypier....

odpowiedz
ZenekL3 - 14.06.2022 / 12:18, *.chello.pl

Czy na prawdę drużynie tak mizernej w ofensywie najbardziej potrzebny jest bramkarz? Czy po prostu zbieramy co wyleci z rury.

odpowiedz
Wow - 14.06.2022 / 11:18, *.t-mobile.pl

Świetne info ,dobry bramkarz

odpowiedz
Ja - 14.06.2022 / 11:05, *.play-internet.pl

Chłop przychodzi na rezerwę, jakby któryś z młodziaków wypadł. Bzdurny przepis o młodzieżowcu właśnie takie absurdy generuje.

odpowiedz
P. - 14.06.2022 / 10:59, *.msitelekom.pl

Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego, że w przyszłym sezonie walczymy maks o 4 miejsce?

odpowiedz
ws - 14.06.2022 / 10:34, *.chello.pl

Czy on jest lepszy od Miszty albo od Tobiasza? Mam duże wątpliwości.

odpowiedz
Legia Fan - 14.06.2022 / 10:58, *.centertel.pl

@ws: od Miszty to każdy jest lepszy a Hladun o klasę.

odpowiedz
ws - 14.06.2022 / 11:06, *.chello.pl

@Legia Fan: Skoro jest taki słaby to dlaczego jest powoływany do reprezentacji? Bo nie ma lepszych?

odpowiedz
PawLo - 14.06.2022 / 13:50, *.centertel.pl

@ws: od ręcznika Miszty na pewno lepszy

odpowiedz
1234 - 14.06.2022 / 15:54, *.t-mobile.pl

@PawLo: W dupie byłeś gówno widziałeś

odpowiedz
praga - 14.06.2022 / 16:14, *.centertel.pl

@Legia Fan: co ty masz do miszty ?? zeby nie kontyzje nie bylo by lepszego bramkarza w polskiej pilce tylko nie pisz o szczesnym bo jest gorszy od boruca a boruc od miszty

odpowiedz
P. - 14.06.2022 / 17:21, *.play-internet.pl

@praga: Miszta jest w tej chwili po prostu słabym bramkarzem. Może kiedyś będzie lepszy. Póki co jest słaby ogólnie i bardzo, bardzo słaby jeżeli chodzi o grę na przedpolu.

odpowiedz
onomatopeja22 - 14.06.2022 / 10:25, *.interkam.pl

Jednego slabeusza pozegnali z bramki a biora koljnego-Hladun to poziom Miszty

odpowiedz
Kamuflaż - 14.06.2022 / 10:21, *.tpnet.pl

Tak myślałem, że Runjaić widząc ręczniki w bramce, będzie potrzebował nowego bramkarza. To akurat rozumiem, ale co z pozostałymi? Bo przecież nie ściągają Hładuna, żeby siedział na ławce rezerwowych? Jakiś jeleń na Misztę się trafił?

odpowiedz
sochaczew444 - 14.06.2022 / 10:15, *.interkam.pl

Ruch conajmniej dziwny jesli jeszcze dwa dni temu pozegnali Strebingera.Myslalem,ze to znak ze na bramce powalcza mlodzi

odpowiedz
Zygfryd - 14.06.2022 / 11:45, *.play-internet.pl

@sochaczew444: przecież Strabinger powiedział wyraźnie że nie chce być rezerwowym dlatego odszedł. A Hladun pewnie ma być na ławkę a Tobiasz wypożyczenie lub sprzedaż Miszty

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.06.2022 / 09:48, *.orange.pl

oj, taki średniak

przypomina to transfer Cierzniaka, z tym że Radek był dużo lepszym bramkarzem, a i tak żadnych perspektyw w Warszawie nie miał

Legia dąży do stabilizacji w środku tabeli niestety...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.06.2022 / 09:41, *.aster.pl

Dobry ruch Zielińskiego. To dobry bramkarz. Do tego, przychodzi za darmo.

odpowiedz
Meteor - 14.06.2022 / 10:17, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: Szkoda że z Zagłębia jeszcze Szysza nie zakontraktowali, też był za darmo ... a przydałby się nam teraz. Może jest z niego jakiś wirtuoz futbolu, ale parę bramek dla Nas by na pewno strzelił.

odpowiedz
Jasnowidz - 14.06.2022 / 09:39, *.chello.pl

Jutro będzie info
Hladun... nie dla Legii



odpowiedz
Cyniek - 14.06.2022 / 09:30, *.play-internet.pl

Żart chyba

odpowiedz
Szymon - 14.06.2022 / 09:44, *.t-mobile.pl

@Cyniek: Boruca na kolanach poproś aby kilka męczy zagrał a potem ten nieoszlifowany talent Miszta wybroni sam z 10 meczy

odpowiedz
cyniek - 14.06.2022 / 10:21, *.play-internet.pl

@Szymon: a szadzisz że Hadun jest lepszy od Miszty bo dla mnie to ten sam poziom

odpowiedz