Bartłomiej Ciepiela - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Ciepiela i Kochalski zostaną wypożyczeni

Woytek, źródło: meczyki.pl

W szerokiej kadrze pierwszej drużyny Legii znajduje się aktualnie pięciu młodych bramkarzy. Trzech z nich niedawno wróciło z wypożyczeń - Kacper Tobiasz, Mateusz Kochalski i Gabriel Kobylak. Według informacji meczyki.pl ten drugi ponownie opuści stołeczny klub i trafi na wypożyczenie do Stali Mielec.

Wraz z nim do Mielca ma wyruszyć Bartłomiej Ciepiela, który pod koniec ubiegłego roku przedłużył kontrakt ze stołecznym klubem do czerwca 2024 roku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 14.06.2022 / 17:15, *.plus.pl

Strączek odszedł to jest szansa że Kochalski pobroni.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.