fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Legia zainteresowana napastnikiem z ligi belgijskiej

źródło: sport.tvp.pl

Zdaniem belgijskich mediów Legia Warszawa zainteresowana jest sprowadzeniem Julien Ngoy'a. 24-letni napastnik w poprzednim sezonie występował w KAS Eupen i zdobył 5 bramek. Jego umowa z klubem wygasa z końcem czerwca. W mediach pojawiają się jednak także innych klubów, które spoglądają w kierunku tego piłkarza - m.in. Werder, HSV czy Partizan Belgrad.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
kalosz - 15.06.2022 / 15:17, *.mm.pl

za rok "lewy" bedzie do wziecia :)

odpowiedz
maniek - 15.06.2022 / 15:15, *.centertel.pl

5 bramek w zeszłym sezonie? Na co oni jeszcze czekają, brać go!!!

odpowiedz
TOXI - 15.06.2022 / 18:36, *.net.pl

@maniek: I jeszcze kończy mu się kontrakt. Brać w ciemno i z wysokim kontaktem. A może jeszcze lepszy od Aurabareny będzie.

odpowiedz
Majk spajk - 15.06.2022 / 11:46, *.tele2.se

A ja jestem zainteresowany aktorka z hollywood megan foxx. Szanse na sukces te same.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.06.2022 / 10:11, *.aster.pl

Jeżeli konkurujemy z Werderem, HSV i Partizanem, to finał znamy.

odpowiedz
KOCURY ALBO ŚMIERĆ! - 15.06.2022 / 03:21, *.57.36

WALCZYĆ O KOCURA A NIE OGÓRA...

odpowiedz
SEBO(L) - 14.06.2022 / 21:46, *.centertel.pl

Warto fatygować chłopa z tak daleka,żeby udawał piłkarza? Nie łatwiej jakiegoś aktora ściągnąć z Reprezentacji Artystów Polskich?

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2022 / 23:01, *.mm.pl

@SEBO(L): :D

odpowiedz
Juri - 14.06.2022 / 19:26, *.inetia.pl

Pic na wodę,sypią nazwiskami piłkarzy którzy i tak do nas nie trafia. Żeby się kręciło,naiwny kibic uwierzył. Przyjdą kiepskie grajków,emeryci piłkarscy .

odpowiedz
bronek49 - 14.06.2022 / 18:48, *.chello.pl

inne drużyny z naszej ligi słabsze sportowo i finansowo potrafią znależć młodego i w miare dobrego piłkarza za nieduże pieniądze ,czy nie warto obejrzeć piłkarzy z Hiszpanii czy Portugali bo można znależć w miare dobrych piłkarzy którzy chcą grać a się nie łapią w 1 lub w 2 lidze a biorą dziadków po 33 lata

odpowiedz
Januszek - 14.06.2022 / 15:29, *.chello.pl

Dawac lepiej braci Taxhibana na skrzydla maja skill a wymianke przez pol boiska i dobry headshot

odpowiedz
StaryPojeb - 14.06.2022 / 16:30, *.play-internet.pl

@Januszek: ponoć jeszcze Tsubasa jest do kupienia za mały hajs i 20 piłek. Byłaby niezła paka.

odpowiedz
Hiszpan - 14.06.2022 / 12:12, *.play-internet.pl

JUulien nie dla Legii

odpowiedz
ja - 14.06.2022 / 11:59, *.play-internet.pl

Podajcie info że Legia zainteresowana robertem pichem to dopiero TOP informacja
: )

odpowiedz
ZenekL3 - 14.06.2022 / 11:50, *.chello.pl

Raczej nie przyjdzie ale za to słyszałem, że staramy się o Roberta Picha, który w tym roku kończy 34 lata.

odpowiedz
onomatopeja22 - 14.06.2022 / 11:56, *.interkam.pl

@ZenekL3: juz klepniety!

odpowiedz
Rytm - 14.06.2022 / 11:43, *.atman.pl

Koniec kontraktu i brak skuteczności - oto przepis na zostanie napastnikiem Legii.

odpowiedz
Atmosferić - 14.06.2022 / 11:16, *.orange.pl

Jakie są kryteria zatrudniania napastników w Legii - jest jedno podstawowe - nie może strzelać dużo bramek. Broń boże.

odpowiedz
Obcy - 14.06.2022 / 10:57, *.t-mobile.pl

A kto to jest? Takiego mistrza co strzeli pięć bramek w sezonie to można znaleźć w naszej I lidze. Tutaj nikt ogarnięty nie przyjdzie. Bieda, aż piszczy. Jeszcze trochę i dyrektor Zieliński dojdzie do tego wniosku. Z obecnym właścicielem to my już doszliśmy do dna. Dalej nie popłyniemy.

odpowiedz
Arek - 15.06.2022 / 00:19, *.tpnet.pl

@Obcy: dalej to już tylko można walić w nie, od spodu.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 14.06.2022 / 10:21, *.play-internet.pl

Ale my mamy filantropa właściciela,dlatego zagra u nas

odpowiedz
sochaczew444 - 14.06.2022 / 10:16, *.interkam.pl

Werder Hsv i wszystko jasne...nie dla Legii

odpowiedz
5 bramek... - 14.06.2022 / 10:06, *.orange.pl

Fajny ten napastnik. Taki skuteczny.

odpowiedz
yyy - 14.06.2022 / 10:15, *.centertel.pl

@5 bramek...: z kramerem może z 10 razem strzelą :D

odpowiedz
Koras - 14.06.2022 / 10:28, *.net.pl

@5 bramek...: gra na skrzydle kiwa wszystkich jak chce ale lepiej przeczytać nagłówek i napisać.

odpowiedz
Zduneq - 14.06.2022 / 10:32, *.t-mobile.pl

@5 bramek...:

Czy tak ciężko zrozumieć fakt, iż do ESA nie przyjdzie grać napastnik z jakiejkolwiek zachodniej ligi który strzela 15-20 bramek w sezonie? Odpowiedź jest banalna, za takiego napastnika trzeba by zapłacić kilka/naście milionów euro.
Masz tu przykłady

https://www.transfermarkt.pl/benito-raman/profil/spieler/112930

https://www.transfermarkt.pl/christian-kouame/profil/spieler/337725

odpowiedz
5 bramek... - 14.06.2022 / 11:51, *.orange.pl

@Zduneq: ja pamiętam parę sezonów temu pierwszy mecz ze Śląskiem. Grali tam pierwszy mecz w barwach Legii, taki mały co się cały czas uśmiechał i trochę większy co był podobny do Zlatana. Wiesz jak się skończyło? Pyknęliśmy wrocławian aż miło, mały został królem strzelców ekstraklasy, a wysoki świetnie z nim współpracował. I to też nie byli gwiazdorzy z pierwszego TOPu lig zagranicznych. Ale mieli potencjał. A co to za napastnik co strzela 5 bramek? Marcin Klatt w Bełchatowie ukuł nam hattricka. A potem coś jeszcze strzelił? Litości.

odpowiedz