Robert Pich - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Robert Pich na celowniku Legii

Redakcja

Robert Pich może trafić do Legii Warszawa. Rozmowy w sprawie transferu są zaawansowane - poinformował Sebastian Staszewski z interia.pl. 33-letniemu skrzydłowemu Śląska Wrocław kończy się kontrakt, a przy Łazienkowskiej chętnie widziałby go Kosta Runjaić.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
kalosz - 19.06.2022 / 20:00, *.mm.pl

kabaretu ciag dalszy... koles ostatnio sporadycznie grajacy w slasku ma trafic do Legii...w dodatku wiekowy...gdzie tu sens,gdzie logika....moze mnie wezmiecie?... prawe kolano-brak łąkotki i po rekonstrukcji wiezadel krzyzowych przednich ,45 lat,kiedys gralem na lewj obronie i strzelalem bramki w juniorach w 4 lidze:) co do pensji to sie dogadamy:)

odpowiedz
Kibolek - 19.06.2022 / 16:24, *.telefonica.de

MIODUSKI WON LICHWIARZU

odpowiedz
(L) uz - 19.06.2022 / 14:07, *.inetia.pl

Brać go natychmiast! Niedługo jedyną dla nas opcją będą zawodnicy darmowi i bezkosztowi bo pobierający emeryturę. Więc wyrywać go póki jest szansa!

odpowiedz
Hiszpan - 19.06.2022 / 12:59, *.telnaptelecom.pl

Było już Baku nie dla Legii?

odpowiedz
LEGION - 19.06.2022 / 08:58, *.chello.pl

SUPER !!!!!!!!!!
Młody i perspektywiczny !!!!!!!!
Podpisać z nim kontrakt na minimum 10 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Łubudubu , łubudubu , niech nam żyje prezes naszego klubu
NIECH ŻYJE NAM !!!!!

odpowiedz
pol - 18.06.2022 / 09:36, *.chello.pl

kurrrrrrw.....a
Kiedy to się skończy????????????????????????
Gówniany prezes, gówniani trenerzy, gówniani darmowi zawodnicy.
Od kilku lat.
Gdyby nie to,że ta liga też jest taka gówniana ,to od 10 lat siedzielibyśmy w środku tabeli ,a w tym sezonie przygotowywalibysmy się do 1 ligi

odpowiedz
kczeczu - 18.06.2022 / 08:05, *.205.233

to idzie wielka legia

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 17.06.2022 / 20:44, *.centertel.pl

To idzie młodość

odpowiedz
tomiacab - 17.06.2022 / 16:21, *.centertel.pl

młody, perspektywistyczny, z ligowym doświadczeniem i bramkostrzelny. Prawdopodobnie zawsze też marzył o grze w Legii. Idealny kandydat.

odpowiedz
Adson 78 - 17.06.2022 / 08:22, *.plus.pl

To kurka jakieś żarty ? kogoś głowa nie boli ? koniec że szrotem !!!!

odpowiedz
Dzidek - 17.06.2022 / 03:47, *.play-internet.pl

Pich nie ma siły na więcej niż 45 minut. Zbieramy sam szrot, tu będzie złomowisko. Okaże się, że 10 miejsce w tym roku to był sukces.

odpowiedz
Skibicki - 16.06.2022 / 11:17, *.kpn.net

Jak za prawie darmo to niech biega. Nie mamy zmienników

odpowiedz
fff - 16.06.2022 / 07:18, *.cyfrowypolsat.pl

Uspokójcie się, Zielu z Miodkiem mają dobrą wizję transferową - to w kadrach była zaj*bka i przekręcono nazwisko... chodziło o Piecha Arkadiusza ;)

odpowiedz
Koko123 - 16.06.2022 / 06:06, *.net.pl

Hladun, Puch poważne wzmocnienia aż strach pomyśleć o kolejnych... wniosek jest jeden - z kasą w Legii jest dużo gorzej niż nam się wydaje

odpowiedz
Single malt - 16.06.2022 / 05:59, *.t-mobile.pl

Można się śmiać, ale to wygląda na zamierzone budowanie średniaka ligowego. To ja dziękuję. Kibicuję Legii od 1966. I nie myślałem, ze dożyję takich czasów.


odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.06.2022 / 10:58, *.play-internet.pl

@Single malt: Jak byś(cie) czytali wywiady z mioduskim ze zrozumieniem,to i zaskoczenia by nie było.

odpowiedz
Cesio - 16.06.2022 / 19:27, *.47.69

@FOREVER LEGIA :
Ty czytasz ze zrozumieniem. W dupie byłeś gówno widziałeś. Mądrala.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.06.2022 / 11:58, *.play-internet.pl

@Cesio: I po co tak się spięłaś dziewczyno???.

odpowiedz
ZenekL3 - 16.06.2022 / 00:58, *.chello.pl

Nie udało się spuścić Śląska to spróbuje w Legii.

odpowiedz
Atmosferić - 15.06.2022 / 21:57, *.orange.pl

To po to Zielińskiego zatrudnili? to niech już wróci ten kucharski.

odpowiedz
Atmosferić - 15.06.2022 / 21:26, *.orange.pl

NIEEEEEEEEEEE TO SIE NIE DZIEJE NA PRAWDE,,,

odpowiedz
Ali - 15.06.2022 / 17:48, *.centertel.pl

to jakis zart prawda?

odpowiedz
Korda - 15.06.2022 / 16:21, *.orange.pl

Jeszcze Rasiak i atak marzeń mamy

odpowiedz
Adek - 15.06.2022 / 21:15, *.194.45

@Korda: rozjeba… tym tekstem :))))))))

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.06.2022 / 13:44, *.aster.pl

Tak krawiec kraje, jak klientowi staje....

odpowiedz
# - 15.06.2022 / 13:25, *..CENTRUM-TV-SAT

Jaka kasa w klubie,takie transfery.

odpowiedz
miron - 15.06.2022 / 11:47, *.jmdi.pl

Mimo wieku i chęci za moment będzie komunikat Pich nie dla Legii...

odpowiedz
znajca - 15.06.2022 / 09:10, *.com.pl

33 lata to piękny wiek!
Jeden wybiera się do Barcelony, inny do ZBoWiDu. Znaczy... do Legii, rzecz jasna.

odpowiedz
Matti177 - 15.06.2022 / 07:50, *.plus.pl

Ale zbieramy szrot patrząc na transfery. Same dziadki i wszyscy za darmo.

odpowiedz
Lauryl Sulfate - 15.06.2022 / 05:59, *.tpnet.pl

Ty(L)ko Kuchy !

odpowiedz
mojo jojo - 15.06.2022 / 04:23, *.t-mobile.pl

Piotra Qulvee reissa zatrudnijcie :D

odpowiedz
KOTY ALBO pLoty - 15.06.2022 / 03:24, *.57.36

A CZY TO TEN CO KIEDYŚ POWIADAŁ ŻE WSZĘDZIE ALE NIE DO LEGII, TO TEN?

odpowiedz
Arek - 15.06.2022 / 00:13, *.tpnet.pl

Ło ludzie! On już raz był w kręgu naszych zainteresowań. Jeszcze za Leśnego. Ale wtedy to on był jednak trochę młodszy i pewnie w lepszej formie. A teraz, to on może z Jasurem rywalizować, w konkursie kto pierwszy się rozsypie.

odpowiedz
LEGIONISTA - 14.06.2022 / 23:46, *.orange.pl

Panowie, Staniszewski pisze że trener chce ściągnąć do Legi swoje odkrycie a wy swoje biedny Kosta musi bo M mu każe. M to nie udolny prezes ale naprawdę czytajcie ze zrozumieniem i niech każdy odpowiada za swoje decyzje.

odpowiedz
AAA - 14.06.2022 / 23:35, *.chello.pl

33 lata Pich?Naprawdę?
01.04 juz dawno był....

odpowiedz
Wojtek86 - 14.06.2022 / 23:30, *.chello.pl

Jezus Cytrus. Serio?!

odpowiedz
Zielony - 14.06.2022 / 22:19, *.co.uk

A kto przyjdzie grać za drobne.....

odpowiedz
SEBO(L) - 14.06.2022 / 21:32, *.centertel.pl

A myślałem, że ten Cavrić to byłoby przegięcie pały,ale ten Pich to zawiązanie pały na supeł ...

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2022 / 23:09, *.mm.pl

@SEBO(L): W tym przypadku pełna zgoda. Jeśli to żart, to średnio śmieszny. Ale widocznie taki mamy ten "payroll" który teraz jest na topie w nowomowie.

odpowiedz
SEBO(L) - 15.06.2022 / 06:29, *.centertel.pl

@Wolfik: co ma do tego lista płac? To,że są jakieś dopłaty do emerytów, czy jak :) ? Innymi słowy
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
Syn trenera - 14.06.2022 / 20:28, *.plus.pl

Haha macie dyrektora kreatora Zielińskiego kpina jeszcze dziurawe ręce Hladun na bramkę...A Strebingera pożegnali kpina...Piszą i Kowalczyka zatrudnij Zieliński...Degrengolada z sezonu na sezon..

odpowiedz
Hiszpan - 15.06.2022 / 09:47, *.play-internet.pl

@Syn trenera: Dariusz Czykier biega obok kanału. Ponoć czeka na Kruszankina i Mandziejewicza i wspólnie ogłoszą wielki comeback.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 18.06.2022 / 17:19, *.centertel.pl

@Hiszpan: Juliusz Kruszankin Juliusz Kruszankin Juliusz Kruszankin
A Mandziejewicz to był emerytem juz wtedy 30 lat temu jak tu grał

odpowiedz
Yurilegia - 14.06.2022 / 19:37, *.centertel.pl

Oby to był jakiś niesmaczny żart

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.06.2022 / 19:05, *.chello.pl

Kto robi te transfery?

odpowiedz
Alex Bielany - 14.06.2022 / 18:45, *.autocom.pl

To żart?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.06.2022 / 18:22, *.play-internet.pl

Rozmowa mioduskiego (m) z Kostą (K)....(m),Słuchaj Kosta,co do transferów,to Ty możesz sobie wybierać piłkarzy,którzy Ci pasują do wizji druźyny....(K).Super-panie prezesie.(m)........spośród tych za darmo,albo po ciężkich kontuzjach......I wszystko jasne,Jacek Zieliński jako słup,a Kosta jako parodia samodzielnego trenera.

odpowiedz
Jack(L) - 14.06.2022 / 18:36, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : Dlatego Papszun nie chciał brać udziału w projekcie Pana M pt,, Cyrk w (L) ciąg dalszy "

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.06.2022 / 18:48, *.play-internet.pl

@Jack(L): Dokładnie.A poza tym zobaczył,że tak naprawdę więcej mógł stracić,niż zyskać,bo niestety,ale Legia pod rządami mioduskiego przestała być "propozycją nie do odrzucenia".Fakt,zarobki jak na ligę mamy dobre,ale dla kogoś,kto chce jeszcze coś w piłce osiągnąć,to pobyt w Legii jest jak tłusta plama w C.V.

odpowiedz
grzesiek - 14.06.2022 / 19:08, *.centertel.pl

@Jack(L): dziwne ze Zielu zgodzil sie dalej w tym brać udział. Ale jak miodek posypał kasą to grzechem bylo sie nie zgodzic.

odpowiedz
Tylko Czekać - 14.06.2022 / 18:02, *.vectranet.pl

Teraz to tylko czekać jak ten cały klub zbankrutuje przez kudłatego,lub chyba będziemy tak ciągnąc przez 40 lat dopóki ten debil nie sprzeda swoich udziałów.

odpowiedz
Warszawiak - 14.06.2022 / 17:00, *.tpnet.pl

Tak jak pisałem wcześniej
Byle kto aby jak najtaniej albo za darmo
Ściąganie szrotu rozpoczęte
(Transfery)????????????????????????

odpowiedz
ZenekL3 - 14.06.2022 / 16:45, *.chello.pl

W sumie Josue i Pich będą mieli 66 lat, powiedzmy średnia taka sobie. Ale wyobraźmy sobie, że gonimy wynik w drugiej połowie na pewnym zmęczeniu i trzeba piłkę dostarczyć do Lopeza albo tego nowego Pana. Pytanie jest takie ile oni będą mieli sił lub kto ich zmieni ewentualnie?

odpowiedz
Pab(L)o - 14.06.2022 / 16:43, *.mm.pl

Chyba żart...

odpowiedz
Jaki panie... - 14.06.2022 / 16:13, *.centertel.pl

Idziemy na dno jak Titanic a kudłaty podsadza minami nasze burty ... Zieliński uśmiecha się jak małpa na zdjęciach... to nie lepiej grać z dwa sezony młodzieżà ? A zapomniał u nas nie ma już młodzieży...

odpowiedz
WO(L)A - 14.06.2022 / 16:08, *.play-internet.pl

Zieliński co Ty robisz ? To są jakieś żarty !!!

odpowiedz
Januszek - 14.06.2022 / 15:26, *.chello.pl

Zaczyna sie sprowadzanie kolezkow xd

odpowiedz
True - 14.06.2022 / 15:20, *.plus.pl

Wiele razy było napisane , ze Mioduski jest koniem trojańskim . Jego pryncypał tak mu kazał zrobić i on to robi , rujnuje największy klub w historii.

odpowiedz
Ale jaja... - 14.06.2022 / 15:02, *.t-mobile.pl

Tak to i jak mógłbym pracować za połowę pensji Zielińskiego, odpalam tylko na transfermarkt komu kończą się kontrakty w ekstraklasie, potem wstępna selekcja na podstawie goli i asyst i działamy XD

odpowiedz
Obcy - 14.06.2022 / 14:52, *.t-mobile.pl

No jestem pod wrażeniem.

odpowiedz
Sarcastico. - 14.06.2022 / 14:26, *.orange.pl

Prześlij mi Słowaaaakaaaaaa...

odpowiedz
Byniu - 14.06.2022 / 14:07, *.vectranet.pl

Nie wygląda to najlepiej...... Nic do chłopa nie mam ale my składamy skład na walkę o utrzymanie.Jak widać skończyły się dobre czasy

odpowiedz
exsa - 14.06.2022 / 14:02, *.tpnet.pl

Jeden byl po trzydziestce teraz nastepny !!!!

odpowiedz
Pieniędzy nie ma i nie bedzie….. - 14.06.2022 / 13:38, *.t-mobile.pl

Legia składa propozycje wszystkim dupkom, za których nie trzeba placic. Oto jak golodupiec wielki bizmensen………. Doprowadził zdrowy klub do zagłady.

Tak prawde mówiąc dziwie sie nowemu trenerowi , ze tu przyszedl. Zastal tylko pobojowisko brak perspektywy na dalszy rozwój klubu i sekcji.

Niech kudłaty uczy sie od kolegi prezesa Koszykowski jak mozna zrobic biznes i wyniki sportowe!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 14.06.2022 / 13:35, *.4.114

Podobno lepszy rydz niż nic

odpowiedz
Fck666 - 14.06.2022 / 13:31, *.chello.pl

Słyszałem że w kujawsko-pomorskie okręgówce są tacy co mają dobre statystyki, Jacuś przejdź się tam a może akurat jakiemuś kończy się kontrakt.

odpowiedz
eN - 14.06.2022 / 13:11, *.as13285.net

No chyba żart! Jeszcze ze spadkowiczow trzeba kogos kupic i juz sklad na mistrza mamy!

odpowiedz
L - 14.06.2022 / 13:38, *.play-internet.pl

@eN: chlopie, obudz sie. Nie mamy kasy, nie mamy pucharow zeby kogos przekonac do gry u nas (Cavric). Musimy sciagac kogos ze slabszych klubow badz za gotowke z porownywalnych. Poza tym Pich jako zmiennik dobra opcja i tak na dobra sprawe to on ma znacznie lepsze liczby niz Cavric.

Ponadto celem na podstawowy sklad jest Baku. On chce, zna trenera, klub chetnie go odda, juz dawno byłby nasz bo kosztuje grosze a i tak nas srednio stac i bedziemy sie targowac miesiac az ktos nam go sprzatnie, nie dziwie sie jak bedzie to Lech, ktory szuka skrzydlowego. I po tym wszystkim ty dalej oczekujesz bog wie kogo?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.06.2022 / 14:32, *.255.115

@L: co Ty pier....isz?? Klub idzie coraz bardziej na dno i nie pomoże tu ani JZ który ma DNA ani Rjunaic ( aż dziw że tu przyszedł). Chciał wrócić Bohar to powiedzieli że nie pasuje do koncepcji klubu. Co za poje...pier.... odpuścili Cavrica i młodszego Bohara na koszt prawie 34 letniego Picha??? Jeszcze tak będzie że i ten Baku do nas nie trafi bo ani nie będzie pasował ani nie będzie ( i tak jest nas nie stać).

odpowiedz
oLaf - 14.06.2022 / 14:49, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew: popieram kolegę, jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy kupować graczy bez kontraktów z II ligi.... proponuję akurat Polonia tam zmierza ; P

odpowiedz
Kibic - 14.06.2022 / 13:11, *.net.pl

Liczby ma dobre.

odpowiedz
Slovaker - 14.06.2022 / 13:10, *.chello.pl

jeszcze Hrnciara ze Znicza i Putnockego że Śląska - akurat są wolni

odpowiedz
onomatopeja22 - 14.06.2022 / 12:59, *.interkam.pl

to szkoda ze przepuscilismy taka okazje jak Spiaczka hahah

odpowiedz
Legion63 - 14.06.2022 / 12:52, *.202.20

Stanowczo za młody.....

odpowiedz
Juri - 14.06.2022 / 12:36, *.centertel.pl

Pan Jacek go chce?

odpowiedz
ZenekL3 - 14.06.2022 / 12:31, *.chello.pl

Upolowaliśmy Cholewiaka damy radę i Picha.

odpowiedz
Darek - 14.06.2022 / 12:22, *.chello.pl

Drugi Piech.Do tego młody,perspektywiczny.Gwarancja 6 goli na sezon.

odpowiedz
Johny - 14.06.2022 / 12:18, *.orange.pl

Miły facet, zawsze biegający i waleczny, ale really??!!?? Masakra w którym to kierunku idzie ......

odpowiedz
Tomek - 14.06.2022 / 12:18, *.113.189

Ha ha ha wychodzi cały profesjonalizm w zrządzaniu Legią przez kudłatego amatora. Pich, ja pier....

odpowiedz