Łukasz Maksymowicz i Michał Wilanowski
REKLAMA

Żeglarstwo

Wygrana legionistów w Puck Sailing Days w kl. Nautica 450

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Żeglarska załoga Legii Warszawa w składzie Łukasz Maksymowicz, Michał Wilanowski zwyciężyła w dwudniowych regatach Puck Sailing Days 2022 w klasie Nautica 450. Legioniści osiągnęli wyraźną przewagę, wygrywając trzy z sześciu rozegranych wyścigów. W kolejnych startach nasza załoga zajmowała miejsca: 1, 2, 1, 1, (5), 2.

Na miejscu siódmym sklasyfikowana została załoga w składzie: Paweł Turczynowicz (Legia) i Jan Turczynowicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.