Dominik Hładun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Pierwszy trening Hładuna. Operacja tunel

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek piłkarze Legii mają w rozkładzie dwie jednostki treningowe. Przed południem w pełnym słońcu na boisku zabrakło jedynie Maika Nawrockiego i Mattiasa Johanssona. Do Polski ze zgrupowania reprezentacji wrócił Lindsay Rose -dziś przechodził badania i wkrótce wznowi treningu.

Na początku Kosta Runjaić zebrał wszystkich w kółku i przemawiał przez kilka minut. Następnie przywitany został nowy bramkarz - Dominik Hładun.
"Tunel, tunel!" - zarządził Artur Jędrzejczyk i po chwili Hładun musiał przebiec przez szpaler kolegów, którzy poklepywali go po głowie. Taki sam chrzest nie ominął także nowych członków sztabu szkoleniowego - możecie to obejrzeć na poniższym filmie.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć WoytkaPierwszy trening byłego bramkarza Zagłębia przebiegł pod znakiem indywidualnej pracy z Arkadiuszem Malarzem. W tym czasie Stergios Fotopoulos kierował rozgrzewką, podczas której odbyły się angażujące i nakręcające atmosferę gierki. W pierwszej zawodnicy podzieleni na dwa składy rywalizowali na strzały z główki między ustawione tyczki. Ekipa, która zanotowała więcej trafień, zdobywała punkt, a przegrani wykonywali pompki. Drugą rywalizacją były dośrodkowania z bocznych stref boiska i strzały na bramkę strzeżoną przez zawodnika ze składu rywali, który chwilę wcześniej sam próbował strzelić gola. Asystenci Runjaicia liczyli wszystkie trafienia i tym razem także gorszy skład musiał pompować.

Następnie przyszła pora na grę w dziadka, który uzyskał nową nazwę - "rondo". Nowy sztab szkoleniowy zdecydował, że od początku kompleksowo podejdzie do kwestii treningów - na każdych zajęciach pojawiają się zarówno elementy siłowe i wytrzymałościowe, jak i elementy taktyczne. Podobnie było w czwartkowe przedpołudnie, kiedy to pół grupy na jednym boisku pracowało nad ustawieniem we własnym polu karnym w sytuacji gdy przeciwnik wykonywał stały fragment gry, a druga połowa miała siłownię plenerową na przyrządach przygotowanych przez Bartosza Bibrowicza.

Drugi trening został zaplanowany na godzinę 17.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
WSL - 18.06.2022 / 13:27, *.tpnet.pl

Zobaczymy jakie beda efekty treningowe P.Trenera !!!

odpowiedz
gazza - 17.06.2022 / 17:20, *.inetia.pl

Co roku ogladam to samo...wesołe niby ciężkie treningi przed startem do nowego sezony...
I co roku to samo - Mizeria ...
Oby w tym roku było inaczej !

odpowiedz
Ka - 17.06.2022 / 13:08, *.chello.pl

Ledwo co się utrzymali, a bawią się w jakieś „tunele”. Po pogrzebie matki pewnie też by poszli pić na miasto. Wiem, że czasami trzeba się wyluzować, nie spinać głowy ciężką pracą, bo człowiek może oszaleć, ale piłkarze bawili się cały miniony sezon, wiec teraz można wymagać od nich powagi i koncentracji chociaż przez pierwszą rundę.

odpowiedz
SEBO(L) - 17.06.2022 / 16:11, *.centertel.pl

@Ka: Jest różnica między pić,a wypić lub napić się. I rzeczywiście lepiej na mieście, bo pod kościołem lub cmentarzem nie wypada. Ale całą reszta zgadza się, łącznie z tą pracą kopiących piłkę.

odpowiedz
XX - 17.06.2022 / 12:59, *.mm.pl

Kiedy w programie znajdzie się siatkonoga?

odpowiedz
Kibic - 17.06.2022 / 11:19, *.torun.pl

Humory dopisują, więc chyba wszystko idzie w dobrym kierunku ;)

odpowiedz
Ehhh - 17.06.2022 / 00:38, *.tpnet.pl

Żal patrzeć na tę bandę przebierańców podszywających się pod zawodowych piłkarzy.

odpowiedz
:// - 16.06.2022 / 17:04, *.plus.pl

Josue osiwiał od takiej ciężkiej pracy

odpowiedz
oLaf - 16.06.2022 / 18:58, *.vectranet.pl

@://: MIodek każdego wykończy.. ; P

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.