Mateusz Grudziński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

22. urodziny Grudzińskiego

Redakcja

Dziś 22. urodziny obchodzi Mateusz Grudziński. Urodziny w Mińsku Mazowieckim zawodnik w ubiegłych rozgrywkach wystąpił tylko raz - w końcówce spotkania ze Stalą Mielec. Rundę jesienną spędził ma wypożyczeniu w Radomiaku radom, a wiosną był pewnym punktem defensywy trzecioligowych rezerwach Legii. Zimą brał udział w przygotowaniach pierwszej drużyny, aktualnie także trenuje z jedynką i walczy o miejsce w składzie.

Z okazji urodzin życzymy Mateuszowi dużo zdrowia, szczęścia i radości. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
KLanik - 20.06.2022 / 22:21, *.chello.pl

Zdrówka i szybko do pierwszej jedenastki. Mało Polaków, a zagraniczny szrot będzie kolejną tragedią dla nas.

odpowiedz
ops2 - 20.06.2022 / 16:47, *.centertel.pl

Jak dla mnie chłopak z papierami na duże granie. Nie wiem jak poza boiskiem ale na nim może być zaraz najlepszym defensorem L

odpowiedz
Darek - 20.06.2022 / 15:48, *.chello.pl

Legia kadrowo najsłabsza od lat a Mateusz nie może się przebić do kadry w wieku 22 lat.
Akademia Legii to kpina.
Zdrówka chłopaku.

odpowiedz
Januszek - 20.06.2022 / 13:46, *.chello.pl

Redakcjo proponuje zrobic oddzielny dzial "Kartka z Kalendarza" czemu nie

odpowiedz
olew - 20.06.2022 / 11:41, *.vectranet.pl

Zdrowia, ambicji i sukcesów życzę ! Ogrywany w pierwszym składzie, to dobrze, potrzebujemy kilku dobrych stoperów. Legia to Potęga !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.