REKLAMA

Zapisy na koszulki Powstańcze (wzór 1)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa OFMC przygotowała wzór koszulki z serii "PamiętaMY", z okazji zbliżającej się 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tegoroczny wzór to reedycja kultowej koszulki - czarnej koszulki z biało-czerwonymi kotwiczkami. Całkowity zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na tegoroczne obchody Powstania z udziałem delegacji kibiców Legii Warszawa, pomoc Kombatantom oraz obchody innych rocznic patriotycznych, ważnych dla Warszawy i Polski.

Koszt koszulki to 70 złotych, ewentualna wysyłka +20 zł. W tym roku przewidziano również koszulki damskie i dziecięce. Zapisy prowadzone są na forum kibiców oraz FB OFMCdo 27 czerwca. Obowiązuje 100% przedpłata na konto.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Gerwazy - 23.06.2022 / 13:46, *.plus.pl

Dajcie białe. Żeby na Żyletę można śmigać w nich.

odpowiedz
oLaf - 23.06.2022 / 00:20, *.vectranet.pl

podkoszulka świetna, przyznaję, tylko dlaczego tak strasznie droga???

NIedługo koszulki meczowe Juve będą tańsze niż nasze powstańcze ; P

odpowiedz
siewca plotek - 23.06.2022 / 13:35, *.jjs.pl

@oLaf:
Podobno ceny wszystkiego rosną, bo walczymy z Putinem – zatem każdemu jest drogo i ciężko, no ale, rozumiecie, przecież musimy walczyć z Putinem… :)))

odpowiedz
1234 - 23.06.2022 / 13:37, *.t-mobile.pl

@oLaf: Byłem w Turynie kilka miesięcy temu i koszulki Juve kosztowały jakieś 6-7 razy tyle ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.