Katarzyna Kosiba i Wołodymyr Yazykov

Strzelectwo

Cztery medale legionistów na MPJ

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii zdobyli cztery medale na mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców, które zakończyły się w Bydgoszczy. Złoty medal w konkurencji Trap juniorek wywalczyła Katarzyna Kosiba, srebro w Trapie juniorów zdobył Mateusz Łakomy, a Mikołaj Patejuk - brąz. Tuż za podium, na miejscu czwartym, w tej samej konkurencji uplasował się Wołodymyr Yazykov, a miejsce szóste zajął Jakub Olszewski.

W konkurencji Trap mix juniorów, złoty medal zdobyli Katarzyna Kosiba i Wołodymyr Yazykov. Miejsce siódme w finale pistoletu pneumatycznego młodzieżowców zajął Aleksander Rojek.

W karabinie pneumatycznym juniorek Darya Slepakova była siódma. W konkurencji skeet juniorów Mateusz Łakomy był czwarty, Jakub Olszewski piąty, a Mikołaj Patejuk szósty.