Katarzyna Kosiba i Wołodymyr Yazykov
REKLAMA

Strzelectwo

Cztery medale legionistów na MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii zdobyli cztery medale na mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców, które zakończyły się w Bydgoszczy. Złoty medal w konkurencji Trap juniorek wywalczyła Katarzyna Kosiba, srebro w Trapie juniorów zdobył Mateusz Łakomy, a Mikołaj Patejuk - brąz. Tuż za podium, na miejscu czwartym, w tej samej konkurencji uplasował się Wołodymyr Yazykov, a miejsce szóste zajął Jakub Olszewski.

W konkurencji Trap mix juniorów, złoty medal zdobyli Katarzyna Kosiba i Wołodymyr Yazykov. Miejsce siódme w finale pistoletu pneumatycznego młodzieżowców zajął Aleksander Rojek.

W karabinie pneumatycznym juniorek Darya Slepakova była siódma. W konkurencji skeet juniorów Mateusz Łakomy był czwarty, Jakub Olszewski piąty, a Mikołaj Patejuk szósty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.