Blaz Kramer - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie w Austrii

Legioniści dotarli do Fieberbrunn. Kramer i Pich dołączyli do drużyny

Woytek<, źródło: Legionisci.com

O godzinie 13 drużyna Legii Warszawa dotarła do hotelu Vaya Fieberbrunn, który będzie bazą noclegową przez najbliższe 9 dni. W podróż do Austrii legioniści wyruszyli rano z lotniska Chopina do Monachium. Stamtąd czekała ich dwugodzinna podróż do miejscowości Fieberbrunn. Okolica jest Wojskowym bardzo dobrze znana, bo w poprzednich latach drużyna stacjonowała w pobliskim Leogangu. Do drużyny dołączyło dwóch nowych zawodników Robert Pich i Blaz Kramer.

Przyjazd Legii do hotelu w Fieberbrunn - 21 zdjęć Woytka

Pierwsza jednostka treningowa odbędzie się o godzinie 17:30. Wszystkie treningi będą odbywały się na boisku w Hochfilzen, które od hotelu oddalone jest o 7 km.



Trener Kosta Runjaić zabrał na obóz 31 zawodników. Na zgrupowaniu zabraknie Mateusza Wieteski, który po zgrupowaniu reprezentacji do końca miesiąca otrzymał urlop.

Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie w Austrii:

Bramkarze: Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Dominik Hładun, Jakub Murawski

Obrońcy: Nikodem Niski, Mattias Johansson, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović (dołączy do drużyny 26 czerwca), Lindsay Rose, Maik Nawrocki, Joel Abu Hanna, Mateusz Grudziński, Yuri Ribeiro, Ramil Mustafajew

Pomocnicy: Jurgen Celhaka, Josue, Ernest Muci, Jasur Yaxshiboyev, Lirim Kastrati, Ihor Charatin, Jakub Kisiel, Bartosz Slisz, Patryk Pierzak, Robert Pich, Patryk Sokołowski, Igor Strzałek, Bartosz Kapustka, Kacper Skibicki

Napastnicy: Maciej Rosołek, Rafael Lopes, Blaž Kramer

W kolejnych dniach Wojskowych czekają dwa sparingi. Pierwszym rywalem będzie rumuński klub Sepsi OSK Sfântu Gheorghe. Mecz odbędzie się w piątek, 24 czerwca o godzinie 17. Cztery dni później (28.06) o godz. 18 podopiecznych Kosty Runjaicia czeka pojedynek z Re Bull Salzburg.

WYNIKI SONDYKto będzie pierwszym bramkarzem Legii w rundzie jesiennej sezonu 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 6973
START: 20.06.2022 / KONIEC: 15.07.2022



Zapraszamy na nasze codzienne materiały z Austrii!

Przyjazd Legii do hotelu w Fieberbrunn - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Kibic - 22.06.2022 / 23:43, *.plus.pl

https://weszlo.com/2022/06/22/makana-baku-coraz-blizej-legii/

odpowiedz
LEGIA POWINNA PRZYGOTOWYWAĆ SIE W 2 OŚRODKACH NAD MORZEM I W GÓRACH... - 22.06.2022 / 21:03, *.248.109

A I NA PODKARPACIU BOISKA I MOTELE BY SIE ZNALAZŁY, POWTARZAM AURA NAD MORZEM I W GÓRACH POLSKICH TO ZDROWY WYPOCZYNEK I ZDROWE POWIETRZE DO OBOZÓW SPORTOWYCH, SZKODA ŻE ZARZĄD DALEJ NIE KUMA ŻEBY BUDOWAĆ NASTĘPNE OŚRODKI AKADEMII NAd morzem i w górach, to jest austostrada do sukcesu w temacie sportu....I KASE ZOSTAWIAĆ W KRAJU KTÓRY SIE FINANSOWO WYKRFAWIA PRZEZ WOJNE...

odpowiedz
Hubbard - 22.06.2022 / 16:21, *.chello.pl

a pan Sztyc gdzie?

odpowiedz
!!(L)!! - 22.06.2022 / 16:15, *.tpnet.pl

Polecam
Obrona
1. Riechedly Bazoer
2.Jérémy Gélin
3.Philippe Sandler
4. Darko Velkovski
5. Jannes Horn
6.Marcin Flis
7. Jaroslaw Jach
8. Kamil Kruk
9.Jakub Kuzdra
Pomocnicy
1.Lukasz Poreba
2.Rafal Augustyniak
3. Michal Rakoczy
4.Maciej Urbanczyk
5. Adam Radwanski
6.Ariel Borysiuk
7.Xavi Simons
8. Robert Navarro
9. Ismael Silva
Napastnicy i skrzydłowi
1. Jakub Myszor
2.Lukasz Teodorczyk
3.Dariusz Formella
4. Maik Lukowicz
5.Keita Baldé
6.Güven Yalcin
7.Lazar Markovic
8.Mounir Chouiar
9. Achraf Bencharki

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 17:08, *.tpnet.pl

@!!(L)!!: ale komu Ty to wklejasz i po co? Przecież np. taki Kuzdra to będzie w Chrobrym. Teodorczyk, rzadki, jak nie powiem co i do tego polonista. Formella to samo i do tego z łacha. A o reszcie pisać mi się nie chce. Zresztą, jak Ty w Legii widzisz jakiegoś Flisa, to o czym tu rozmawiać?

odpowiedz
Kolo - 22.06.2022 / 13:42, *.net.pl

Ostatnie zdjęcie to z tego zgrupowania ?

odpowiedz
Tomek - 22.06.2022 / 14:16, *.113.189

@Kolo: Nie. Na zdjęciu jest m.in. Boruc i kudłaty trener bramkarzy, Luquinhas

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2022 / 19:27, *.vectranet.pl

@Tomek: no i przedewszystkim odprawę prowadzi Czesiu :)

odpowiedz