fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulisy finału mazowieckiego PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

15 czerwca na stadionie Hutnika Warszawa, piłkarze rezerw Legii Warszawa wygrali finałowe spotkanie Pucharu Polski na Mazowszu z Legionovią Legionowo. Triumf na tym szczeblu rozgrywek, zapewnił naszemu drugiemu zespołowi awans do rozgrywek szczebla centralnego w sezonie 2022/23.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przygotował obszerne video przedstawiające kulisy finałowego spotkania, do obejrzenia którego zachęcamy:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
oLaf - 23.06.2022 / 21:12, *.vectranet.pl

fajnie, brawo, tak powinno być co roku że o coś chłopaki z Legii II walczą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.