Patryk Sokołowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sokołowski: Od początku pracujemy mocno

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Mocno pracujemy od samego początku. Widać, że trenerzy starają się, żebyśmy jak najlepiej przygotowali się do sezonu, a my musimy się do tego dostosować i dawać z siebie 100% - mówi po pierwszym dniu zgrupowania w Austrii Patryk Sokołowski.

- Pierwsze wrażenia z pracy z nowym trenerem są bardzo pozytywne. Duży aspekt przykładany jest do taktyki drużynowej i indywidualnej. To jest bardzo ważne. Pracujemy także nad przygotowaniem motorycznym. Początek pracy przebiega więc standardowo, ale pozytywnie. Te obozy przygotowawcze zwykle wyglądają podobnie i różnią się tylko niuansami. Tutaj dużo pracujemy od początku nad taktyką i to jest coś innego.- Mogę grać na dwóch pozycjach, i na 6, i na 8, ale chyba jeszcze jest trochę za wcześnie, żeby powiedzieć coś konkretnego. Trener wystawia mnie na obu pozycjach i z biegiem czasu muszę się do tego przyzwyczaić. Z pierwszych treningów wynika, że możemy grać w ustawieniu z jedną 6 i dwiema 8, ale to też może się zmieniać w zależności od przeciwnika. Teraz częściej gram jako 8 i tam czuję się dobrze i mogę dać dużo więcej w ofensywie.

- Wczoraj mieliśmy długi, intensywny trening. Szybko poszedłem spać. Byliśmy bardzo zmęczeni, ale też zadowoleni, że w tak dobrych warunkach możemy robić to, co kochamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Sokół - 23.06.2022 / 13:19, *.plus.pl

Prawdziwy Legionista, będziemy mieli z niego pożytek.

odpowiedz
Zdzicho - 23.06.2022 / 17:29, *.tpnet.pl

@Sokół : juz w zeszlym sezonie mielismy, gralismy o utrzymanie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.