Patryk Pierzak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierzak przedłuży kontrakt i zostanie wypożyczony

Woytek

Patryk Pierzak przedłuży kontrakt z Legią Warszawa o 2 lata - poinformował Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl. Jednocześnie zawodnik ma opuścić zgrupowanie w Austrii i zostanie wypożyczony na rok do Górnika Łęczna, który w ubiegłym sezonie spadł z Ekstraklasy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
tedd - 25.06.2022 / 23:44, *.centertel.pl

Szkoda że nasi 19-sto latkowie są zbyt słabi żeby ogrywać się innych drużynach Ekstraklasy. Oby chociaż grał w tym Górniku bo większość wychowanków naszej super akademii grzeje ławę na tym poziomie.

odpowiedz
Marcel - 25.06.2022 / 17:57, *.t-mobile.pl

A za cztery lata po 28. wypożyczeniu odejdzie z Legii do jakiegoś pierwszoligowca.

odpowiedz
... - 24.06.2022 / 18:53, *.02.net

Co mu po wypozyczeniu do jakiś dziadów, po co my ich gdzieś puszczamy, niech grają w drugiej druzynie, tam zapieprzają, wbijają sobie do głowy co to jest LEGIA i tu się rozwijają.
Wypozyczamy do dziadów później grają jak dziady, a później wracają, my ich nie chcemy i idą gdzieś za darmo, bo gówno warci, co ta leczna ma za centrum szkoleniowe, co ten chłopak na wiochę idzie się ogrywać, no kur.. Litości..

odpowiedz
mirek - 25.06.2022 / 23:48, *.centertel.pl

@... :
czyli zamiast grać w 2 lidze lepiej żeby grał w 4 i rozwijał się w niej z myślą o Ekstraklasie... dziadem to ty jesteś, umysłowym;

odpowiedz
Tommy - 24.06.2022 / 12:12, *.toneticgroup.pl

A za 2 lata przejdzie za darmowe do Wisły Plock

odpowiedz
olew - 24.06.2022 / 10:48, *.vectranet.pl

Dobry pomysł. Brawo Zielu. Brawo Legia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.