Makana Baku - fot. Aleksandra Kalinowska / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Makana Baku piłkarzem Legii

źródło: Legia Warszawa

Makana Baku został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Podpisał trzyletni kontrakt, będzie występował w koszulce z numerem 28. Urodzony w Niemczech zawodnik piłkarską karierę rozpoczynał w juniorskim zespole 1.FSV Mainz. Lewoskrzydłowy znany jest w Polsce dzięki półrocznej grze w Warcie Poznań, gdzie zaprezentował się z dobrej strony. Później trafił do tureckiego Göztepe SK.



- Jestem bardzo podekscytowany. Chcę pokazać najlepszą wersję siebie. Najważniejszą rzeczą, o której wszyscy wiedzą jest to, że chcę wygrywać. Czuję duże zaufanie ze strony klubu. Czuję pewność od wszystkich – dyrektora sportowego, trenera, każdego pracownika klubu - mówi Baku.

Baku występował w Warcie Poznań w rundzie jesiennej sezonu 2021/22 na zasadzie wypożyczenia z KSV Holstein Kiel. Rozegrał 13 meczów, w których zdobył 6 goli. W barwach Göztepe SK wystąpił w 22 spotkaniach, zdobył 3 bramki, ale rzadko pojawiał się w wyjściowym składzie.

Makana Baku
ur. 8 kwietnia 1998, Moguncja
narodowość: Niemcy, Demokratyczna Republika Konga
Wzrost / waga: 177 cm / 72 kg

Kariera:
1.FSV Mainz 05 (juniorzy) (Niemcy)
2014/15 1.FSV Mainz 05 (juniorzy) (Niemcy)
2015/16 SV 1919 Gonsenheim (Niemcy)
2016/17 1.FSV Mainz 05 (juniorzy) (Niemcy)
2017/18 SG Sonnenhof Grossaspach-2018/19 SG Sonnenhof Grossaspach (Niemcy)
2019/20-(j) 2020/21 KSV Holstein Kiel (Niemcy)
(w) 2020/21 Warta Poznań
2021/22 Göztepe SK (Turcja)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
BRL - 14.07.2022 / 23:12, *.play-internet.pl

Jedni mają kwiaty we włosach, a inni maka na baku.

Spoko opcja też zjeść maka na baku.

odpowiedz
Ratracer - 11.07.2022 / 07:24, *.plus.pl

Numer po Ljuboi, widać oczekiwania wiążą z nim spore ;)

odpowiedz
Dramat - 06.07.2022 / 22:07, *.plus.pl

To Legia ma pewne Mistrzostwo w nadchodzącym sezonie

odpowiedz
wierszyk - 06.07.2022 / 11:24, *.160.93

Witaj Baku, ciemnoskóry chłopaku,
obyś częściej bywał na boisku niż na bulwarach na deptaku,
biegaj i strzelaj dużo goli,
bo inaczej Pan loczek cię z Legii wy......li

odpowiedz
tekken (L) - 06.07.2022 / 18:38, *.chello.pl

@wierszyk: Machu Maku i pełno w Baku, strzelaj nam gole wesoły chłopaku,
tutaj karierę wtedy zrobisz zajebistą i nie zostaniesz tak jak Jaszczur pi..ą.

odpowiedz
olek - 05.07.2022 / 20:49, *.chello.pl

Słychać szelest liści,baku baku i zielone się ziści.Baku baku to jest skład!

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2022 / 16:49, *.centertel.pl

no proszę coś się jednak w Legii zmieniło. Ktoś zminiłe treść kartki z której odczytywali swoje wypowiedzi wszyscy przychodzący. To było jakoś tak: "Warszawa to wspaniałe miast , a Legia to największy i najlepszy klub w Polsce. Słyszałem o historii Warszawy, o bohaterach", a tu nagle: "Czuję pewność od każdego pracownika klubu" - tego nie grali wcześniej

odpowiedz
Puchy - 05.07.2022 / 13:31, *.netdrive.pl

Puchy king po podbiciu bundesligi, tureckiej ligi, singapurskiej ligi jest do wzięcia za 2mln euro. Oj menadżerowie, coście zrobili z Polską Piłka. Taki menago slisza powinien dostać nagrodę Pulitzera z Poznania za sabotaż przeciw Legii.

odpowiedz
znajca - 05.07.2022 / 06:51, *.com.pl

Za nic nie mogę przypomnieć sobie tego piłkarza z gry w naszej bananowej überlidze.
Jakie są jego główne atuty? Drybling? Szybkość? Strzał? Prawonożny, czy mańkut?
Czy w założeniach ma wypełnić lukę po Luquinhasie, czy raczej w miejsce Kapustki?

odpowiedz
Marcino - 05.07.2022 / 07:24, *.chello.pl

@znajca:
technika, szybkość, mocny strzał
Będzie wymiatał.

odpowiedz
Os - 06.07.2022 / 08:14, *.centertel.pl

@Marcino: nie jaraj się tak nim ,to kolejny szmaciarz co nic nie pokaże .

odpowiedz
Rolnik - 04.07.2022 / 18:30, *.orange.pl

Co to za ogór?

odpowiedz
tomek - 04.07.2022 / 16:49, *.orange.pl

Będzie jak z Langilem. Zobaczycie.

odpowiedz
olek - 05.07.2022 / 20:47, *.chello.pl

@tomek: Baku Baku będzie grał w zielone?

odpowiedz
dejne3 - 04.07.2022 / 14:32, *.chello.pl

Czy redakcja może się zainteresuje się dlaczego w składzie nie ma Strzałka,jest pomijamy przez Pana Kostka,czy Rosołek i Skibicki są lepsi,tylko dlatego że grają Kolejny zawodnik opuści Legie.Gdzie jest tA Akademia panie Mioduski ,gość ma papiery na grę

odpowiedz
Bercia - 04.07.2022 / 09:45, *.com.pl

uj nie drużyna co nie ma w składzie Murzyna

odpowiedz
Coachbiedronka - 03.07.2022 / 20:58, *.play-internet.pl

To teraz pojedziemy na pełnym baku,Makana Welcome to Legia.Ja wierze w jego skile,ma duży potencjał rozwojowy,Jeszcze Wszolek
Skład
Tobiasz-jedrzejczyk Nawrocki wieteska ikea-baku celhaka josue kapustka- muci kramer

odpowiedz
ahaaa - 03.07.2022 / 18:25, *.orange.pl

baku baku ciężki jest jak kat!

odpowiedz
Matt - 03.07.2022 / 18:25, *.tpnet.pl

Nie ma teraz możliwości sprowadzić takiego piłkarza, by większość chociaż zamknęła japy. Nie mówię już o pochwałach, bo na to jest za wcześnie, ale na narzekanie zawsze jest czas i powód. Doświadczenie, cena, narodowość, wiek, preferowana noga. Komuś może nie spodoba się dzień tygodnia, w którym podpisał kontrakt. Ludzie opanujcie się z tym wypisywaniem dyrdymałów, bo to nawet nie jest śmieszne, a sprawcze nigdy nie było. Posty o "Yaya Banana w Legii" chociaż był zabawne.

Baku pokazał się z dobrej strony w Warcie i mam wrażenie, że im dalej w sezon tym coraz bardziej się rozkręcał. Dajcie mu szansę, a zimą będziemy dyskutować.

odpowiedz
AliMario - 06.07.2022 / 09:08, *.centertel.pl

@Matt: obawiam się że "wrażenie" nie wystarczy....Legia potrzebuje wsparcia na doświadczonych a wtedy może okazać się całkiem pozytywne wrażenie....pozdro..

odpowiedz
Baku Baku Skład - 03.07.2022 / 18:21, *.orange.pl

Baku Baku? Dzwoń po chłopaków!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 03.07.2022 / 16:54, *.play-internet.pl

A w tle sławna wyspa kóz

odpowiedz
grzesiek - 03.07.2022 / 15:46, *.centertel.pl

Mnie cieszy ze w koncu sprowadzamy mlodsztch pilkarzy a nie jakichs 28 -32 letnich dziadkow

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 03.07.2022 / 14:00, *.plus.pl

Jego mina mówi wszystko : bunkrów nie ma ale też jest zajebiście :)

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 03.07.2022 / 13:58, *.plus.pl

Naszym chłopakom brakuje luzu więc kupili Baku. Coco jambo i do przodu !!!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 03.07.2022 / 13:56, *.plus.pl

To jest Miś znaczy Baku na miarę naszych czasów.

odpowiedz
Dżesika - 03.07.2022 / 12:34, *.vectranet.pl

Znam go osobiście on marzył o grze w Legii od dziecka. Nad łóżkiem ma plakat z Leszkiem Piszem

odpowiedz
Antyczesio - 03.07.2022 / 13:55, *.plus.pl

@Dżesika : ta koszulka co ja pokazuje na prezentacji śniła mu się po nocach że w niej występuje :)

odpowiedz
Swojak(L) - 03.07.2022 / 20:12, *.centertel.pl

@Dżesika : Gdy pisz zamiatał ligę jeszcze w kalendarzu nie było Dżesiki.

odpowiedz
Fan - 03.07.2022 / 10:25, *.plus.pl

Przekocur to nie jest ale chociaż już sprawdzony w bojach w ekstraklasie o tyle dobrego.

odpowiedz
Kolega po szalu - 03.07.2022 / 10:22, *.plus.pl

Jeżeli pokaże to co w Warcie przez pół roku to tak. Można było wziąć tego Gruzina Citaiszwilego ale Amica go zgarnęła:/

odpowiedz
Sebo(L) - 03.07.2022 / 10:12, *.vectranet.pl

Kiedy do Legii przychodził Ofoe,był jedynie rezerwowym w Norwich i miał sporą nadwagę oraz zaległości treningowe.Wszyscy wówczas darli japę,co to za ogór przyszedł do Legii? Co było później nie będę już pisał.Baku pokazał się w Warcie ze znakomitej strony.Najwidoczniej odpowiada bardziej mu futbol preferowany na polskich boiskach,a nie koniecznie ten który spotykamy w Turcji. Myślę,że jeśli będzie prezentował to samo co w Warcie będzie dużym wzmocnieniem Legii.

odpowiedz
Paczkomat - 03.07.2022 / 10:23, *.otenet.gr

@Sebo(L): tak, był rezerwowym, ale 1) w Premier League - najlepszej lidze na świecie 2) Miał za sobą 3 świetne sezony w Lidze Belgijskiej 3) Był reprezentatem Belgii. Baku: 1) Holstein 2 liga -> zero gry 2) Gozetepe doły ligi tureckiej-> głęboka rezerwa 3) Warta -> tylko pół sezonu gry. Naprawdę nie widzisz róznicy?

odpowiedz
Sebo(L) - 03.07.2022 / 10:38, *.vectranet.pl

@Paczkomat: reprezentant Belgii? Kpisz sobie? Zagrał w latach 2010-2011 (5 lat przed przyjściem do Legii) raptem 3 spotkania w kadrze. Normalnie "wybitny" reprezentant.W Norwich przez 3 lata rozegrał aż 15 spotkań! Wypożyczony w międzyczasie do słabiutkiego Rotherham,w którym zagrał "aż" 4 spotkania.Nie zaklinaj kolego rzeczywistości!Wszyscy dobrze pamiętamy,kiedy posypały się pierwsze komentarze na temat Ofoe gdy wszedł na ileś tam minut w swoim debiucie.Grubas to było najdelikatniejsze określenie. Amen.

odpowiedz
13 - 03.07.2022 / 11:02, *.205.51

@Sebo(L): az sie milo czyta. Dziekuje.

odpowiedz
Paczkomat - 03.07.2022 / 19:35, *.otenet.gr

@Sebo(L): ja nie twierdzę, że na VOO nie jechali. Doskonale pamiętam komentarze po pucharze z Zabrzem, czy po lidze w Łęcznej. Ja tylko sądzę, że to był gość z o wiele większym potencjałem niż MB, bo jednak w mega silnej ekipie belgijskiej rozegrał 5 sezonów w podstawie, a potwierdzały to też te - faktycznie sporadyczne, ale jednak - występy w niezłej belgijskiej reprezentacji. MB nigdzie - poza 3 ligą - nie rozegrał w całym swym piłkarskim życiu pełnego sezonu w podstawowym składzie. Nie twierdzę, że będzie szrotem, ale uważanie, na dzień dzisiejszy, że będzie drugim VOO, to jednak raczej myślenie życzeniowe. Niestety.

odpowiedz
gazza - 03.07.2022 / 09:30, *.inetia.pl

Z Republiki Konga ??? A gdzie to kurna jest ??????? :)

odpowiedz
L57 - 03.07.2022 / 10:28, *.chello.pl

@gazza: Weź globus do ręki i sprawdź!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.07.2022 / 11:12, *.play-internet.pl

@gazza: Pewnie tuż za winklem,bo na treningi rowerem przyjeżdża....

odpowiedz
Lopez - 03.07.2022 / 08:54, *.tpnet.pl

Akademia funkcjonuje fatalnie więc trzeba sprowadzać najemników

odpowiedz
Sebo(L) - 03.07.2022 / 10:20, *.vectranet.pl

@Lopez : z akademią jest jak ze szkołą.Na sto uczniów dwóch trzech jest wybitnie uzdolnionych,dziesięciu przyzwoitych i tyleż samo przeciętnych a reszta jest poprostu słaba. Nie wymagaj aby nagle akademia Legii "produkowała" hurtowo piłkarskie perełki,które będą z miejsca objawieniami boisk.Tak nie funkcjonuje nawet Barcelona,która szuka piłkarzy na całym świecie i sprowadza ich do swojej akademii.

odpowiedz
Obserwator - 03.07.2022 / 11:35, *.play-internet.pl

@Sebo(L): Dlaczego ma nie wymagać, skoro właściciel i dyrektorzy Legii na każdym kroku powtarzają, że mamy jedną z najlepszych akademii w kraju. Skoro ktoś Ci wmawia, że ma najlepszy produkt to masz prawo wymagać jakości.
Oczywiście ja się nie zgadzam zupełnie z twierdzeniami władz Legii, bo szkolenie młodzieży i wprowadzanie do pierwszego składu młodych grajków w pyrlandii, w Szczecinie i jeszcze paru innych ośrodkach bije naszą akademię na łeb i szyję.
Dlatego Pudel i "dyrektorzy sportowi" ściągają młody szrot z zagranicy i się modlą by chociaż jeden odpalił, żeby go opchnąć później za czapkę gruszkę jak tylko pojawi się jakiś chętny.
Szkolenia w Legii od dawna nie ma, a Ci którym uda się dostać do jedynki i tak nie dostaną szans i albo siedzą na ławie, albo są wiecznie wypożyczani, aż kończy im się kontrakt i odchodzą za free.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.07.2022 / 12:01, *.vectranet.pl

@Obserwator: Legia a właściwie Mioduski to może sobie klepać dyrdymały o tej swojej akademii komuś kto nie ma zielonego pojęcia o tym co w tym klubie się dzieje.Nie oszukujmy się.To,że ktoś ma ultra super nowoczesne jak na polskie realia Centrum Treningowe i Akademię piłkarską nie świadczy od razu o jakości jaką prezentują jej wychowankowie.To,że jakiegoś ojca marzeniem było aby syn był wychowankiem Legii i zapłacił za to nie małe pieniądze,nie oznacza że tenże syn jest jakimś super talentem.To,że niektórzy jako tako prezentują se w CLJ czy Legii II nie oznacza,że w Ekstraklasie będzie jakimś kozakiem.Wszyscy mają za złe,że nie wprowadza się młodych do składu,ale jak już się kogoś wprowadzi (min.Rosołek,Skibicki) to ci sami wreszczą co to za szrot? Jeden na dziesięciu "wypali" inni idą do słabszych klubów.Tak jest na całym świecie.Gdyby było inaczej Barcelona grała by samymi wychowankami a nie kupowała piłkarzy za 50 mln euro.

odpowiedz
OLaf - 05.07.2022 / 08:58, *.tpnet.pl

@Sebo(L): po Gołębiewskim było widać jak słaby jest pion szkoleniowy w akademi

odpowiedz
Rio - 03.07.2022 / 08:13, *.t-mobile.pl

Legia wiata najemnika.

odpowiedz
Czego tu brak, dab? - 03.07.2022 / 08:09, *.centertel.pl

Baku baku bez wad!

odpowiedz
Baku Baku Skład - 03.07.2022 / 18:21, *.orange.pl

@Czego tu brak, dab?: Przepraszam bardzo, którędy do Baku Bakowa?

odpowiedz
yyy - 04.07.2022 / 17:31, *.centertel.pl

@Baku Baku Skład: tam gdzie ci chłopcy stoją

odpowiedz
. - 05.07.2022 / 10:58, *.play-internet.pl

@yyy: Dziekuje bardzo panu!

odpowiedz
krislegia - 03.07.2022 / 06:52, *.centertel.pl

Wytłumaczy mi ktoś o co cho z tym z On ma K na baku ?

:DD

odpowiedz
Wołomin NR - 03.07.2022 / 00:47, *.centertel.pl

Jak mawia klasyk "Kto murzyna ma, dla tego murzyn gra!"
Oby zaskoczył od pierwszych minut Ekstraklapy ((-:

odpowiedz
Heeee - 03.07.2022 / 07:40, *.t-mobile.pl

@Wołomin NR: Murzyn zrobił swoje ,murzyn może odejść,

odpowiedz
(L)ucjan - 03.07.2022 / 00:09, *.jmdi.pl

Chłopaku Baku! Witamy na (L)!

odpowiedz
Maly_lc - 02.07.2022 / 23:48, *.t-ipconnect.de

Gość zbyt słaby na średniaka 2bundesligi (9miejsce bodajże). Ma być gwiazdą Legii która mierzy co rok w mistrza i fazę grupowa pucharów europejskich .... Transfery od paru lat na miarę.... Prezesa

odpowiedz
Hautausmaa - 03.07.2022 / 00:26, *.chello.pl

@Maly_lc : To powiedz mi mózgu, gdzie przed Legią błyszczeli Vadis, Niko, Prijo, Gui i Mou? Gdzie?!

odpowiedz
Simon - 03.07.2022 / 01:14, *.t-mobile.pl

@Maly_lc : Wszołek przyczynił się do uratowania nam ekstraklasy, a w średnim Unionie się nie mieścił. Kapustka nie dał rady na zachodzie a u nas rozkręcał grę. Takie są nasze ligowe i klubowe realia. Dajmy mu kredyt zaufania. Ja jeszcze mam nadzieję na Ameersforta i Lokilo.

odpowiedz
Anty Kosta - 03.07.2022 / 10:23, *.plus.pl

@Simon: Lokilo już w Holandii podpisał a szkoda

odpowiedz
BIE(L)ANY - 03.07.2022 / 12:40, *..

@Maly_lc : Lewandowski swego czasu też się w Legii nie załapał... To musi zadziałać model szwajcarskiego sera, wszystko zgrać w odpowiednim czasie żeby odpaliło. Piłkarz, forma, umiejętności, odpowiednia taktyka, trener, dyrektor, potencjał drużyny, jak wszystko odpowiednio się dopasuje to wtedy są efekty.

odpowiedz
Greg81 - 02.07.2022 / 23:39, *..

Wujek czuje i pilnuje więc do czego to mierzy?

odpowiedz
Trzech robotników na moście - 02.07.2022 / 22:31, *.orange.pl

Ach, żeby ci panowie w pomarańczowych kombinezonach wiedziało co to za gwiazda ma prezentację na dole, to pewnie podbili by po autografy. Przecież można by było to zrobić z większym rozgłosem, wszak nic nam nie groziło, przecież nie ma polonii w Warszawie.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 02.07.2022 / 22:30, *.btcentralplus.com

Holenderski napastnik Jaap Ierdolle ma w poniedzialek podpisac umowe z Legia.

odpowiedz
Kudlaty - 02.07.2022 / 22:18, *.play-internet.pl

lech ściąga reprezentanta młodzieżowego Portugali a my kogos co niechca do 2 budesligi

odpowiedz
Swojak(L) - 03.07.2022 / 02:01, *.centertel.pl

@Kudlaty : rozpędz się,j..nij barana w ścianę i napisz jeszcze raz.

odpowiedz
(L)3watywa - 03.07.2022 / 08:11, *.t-mobile.pl

@Swojak(L): Napisał prawdę , Ty jak Putin widzę masz swoja prawdę .

odpowiedz
Doktor Lubicz - 02.07.2022 / 21:51, *.plus.pl

To jest baku baku squad

odpowiedz
wojti - 02.07.2022 / 21:28, *.chello.pl

Kurde co jest z Wami.....boisko zweryfikuje wszystko....jprd.....jakieś transfery są.....co będzie dalej się zobaczy...po co hejtować.....?

odpowiedz
Esaende - 03.07.2022 / 00:44, *.co.uk

@wojti: fajnie ze ktoś rozsądnie myśli pozdro od ZS

odpowiedz
Juras - 02.07.2022 / 21:17, *.plus.pl

Nie żebym się nie cieszył, na bezrybiu i rak ryba. Ale… gość odpalony z drugiej bundesligi, oraz z outsidera ligi tureckiej. W Warcie coś może i pograł, ale raptem pare meczów, więc… spokojniej z tą podjarką, bo Makana moze odpalić, ale równie dobrze nie. To nie jest transfer pewnego kozaka.

odpowiedz
tekken (L) - 02.07.2022 / 20:20, *.chello.pl

Fajnie :) powodzenia.

odpowiedz
Autor - 02.07.2022 / 20:11, *.autocom.pl

Bakana Makó przekocur razem z połykaczem przestrzeni przeterminowanym pichacziu rozniąsą tę ligę w pył a potem zgwałcą ligę mistrzów i zdobędą po raz pierwszy w historii złote piłki w jednym roku

odpowiedz
DanieLo - 02.07.2022 / 19:03, *.comcast.net

3 2 1 i będzie „Baku nie był i nie przepracował z nami baaaardzo ważnego obozu i widać u niego zaległości. Potrzebuje czasu aby wrócić do odpowiedniej formy. Narazie będzie pracował indywidualnie ale mamy od niego duuuuuuze wymaganiami oczekiwania!”

odpowiedz
Baku Baku to jest squad - 02.07.2022 / 18:55, *.206.164

Kolejny ogór w mizerii Mioduskiego. Zlecimy z hukiem z tej gównianej ligi, a wtedy mam nadzieję że nie będzie oporów z wywiezieniem Mioducha na taczce.

odpowiedz
Makanana Boku - 02.07.2022 / 18:05, *.inetia.pl

To jeszcze Grzesika i Iwanowa jak już łowić w Warcie.

odpowiedz
Lupus - 02.07.2022 / 19:51, *.centertel.pl

@Makanana Boku: Z Wisły też można coś wyciągnąć

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.07.2022 / 10:18, *.plus.pl

@Lupus: Citaiszwili już w Amice, ale Colley czy Frydrych mogliby się przydac.

odpowiedz
Sebol - 02.07.2022 / 17:43, *.orange.pl

Na terenach polonii robić tą prezentację?
Głupota. Nie lepiej przed mostem Łazienkowskim?

odpowiedz
Wsciek(L) y - 02.07.2022 / 18:03, *.orange.pl

@Sebol: to są tereny Legii. polonia nie ma swoich terenów

odpowiedz
Sebol - 02.07.2022 / 18:10, *.orange.pl

@Wsciek(L) y: byłem pewny, że to tereny polonii. Stadion polonii jest 500 metrów od tego mostu. Rozumiem ta prezentacja po to by dopiec wrogowi?

odpowiedz
bum - 02.07.2022 / 18:22, *.virginm.net

@Sebol:
Ziomeczku mysle ze kolega powyzej wyczerpal temat... doslownie i w przenosni hehehe.
Pzdr dla obu hehehe. Fajnie to wyszlo xD
Polewka ze S.K poloni zawsze!!!

odpowiedz
Klimek - 02.07.2022 / 18:29, *.play-internet.pl

@Sebol: ta prezentacja ze względu na napis miło Cię widzieć a tu już mnóstwo jakiś prdl teorii xd

odpowiedz
ZenekL3 - 02.07.2022 / 18:32, *.chello.pl

@bum: Polonia to kilku mutantów popromiennych pod przywództwem emerytowanego TW UB i byli juniorzy tam przyuczani do tych brudnych koszul. Nie mają w Warszawie żadnych mostów ani nawet kładek rowerowych.

odpowiedz
Novia - 02.07.2022 / 19:12, *.plus.pl

@ZenekL3: kilku mutantów powiadasz? 6 tys. ich było na meczu z Legionovią. Radziłbym nie lekceważyć. A gniją już prawie 10 lat w III lidze. Myślałem, że to wystarczy aby wyginęli całkowicie, a jest odwrotnie.

odpowiedz
Kiki - 02.07.2022 / 19:51, *.centertel.pl

@Wsciek(L) y: Pod polonią najlepiej róbmy se te zdjęcia. Co to k…. jest?

odpowiedz
Stefan1916 - 02.07.2022 / 20:55, *.chello.pl

@Kiki: Polonia to w Chicago

odpowiedz
Atmosferović - 03.07.2022 / 13:52, *.plus.pl

@Stefan1916: albo TVP Polonia nie zdziwię się jak w tej stacji będą ich mecze pokazywać w 2 lidze bo TVP ma prawa do transmisji

odpowiedz
bum - 02.07.2022 / 17:38, *.virginm.net

"Baku Baku to jest sqad raz, dwa teraz..."
Transfer na wielki plus, a szczegolnie w tych czasach. Wszolek niech wroci i mam nadzieje ze plotki ktore gdzies czytalem okaza sie prawdá i przyjdzie jeszcze Karbownik i napastnik oraz obronca z wisly krakow. To by bylo dobre okienko nic wiecej nie potrzeba... no oczywiscie pozbyc sie szrotu i spieniezyc Miszte zapare baniek. To by bylo naprawde dobre okienko wtedy hehe na poczatek powolnej regeneracji struktur sportowych. Oby!!

odpowiedz
Wolfik - 02.07.2022 / 18:01, *.mm.pl

@bum: Czy to bedzie wartość dodana dopiero się okaże. Kozaków mieliśmy bez liku, większość po przyjściu o Legii była w pernamentnym kryzysie. U "Zielonych" pokazał się z dobrej strony. Może nie bedzie drugim "Czupsem".

Tak na marginesie, w Warcie gra bardzo solidny obrońca, który by nam się przydał. Od zeszłego sezonu o nim truję....

odpowiedz
bum - 02.07.2022 / 18:50, *.virginm.net

@Wolfik:
W ramach wyjasnienia to nie ze bym byl przesadnie podekscytowany, po prostu uwazam ze na to dobry transfer i tyle

odpowiedz
Pol - 02.07.2022 / 17:01, *.otenet.gr

Następny internacjonał loczka.
W przyszłym roku 2 liga

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 02.07.2022 / 16:54, *.19.184

No jakiś konkret, papiery ma całkiem, całkiem, a w naszej sytuacji to i tak dużo, zobaczymy, powodzenia.

odpowiedz
Annasson - 02.07.2022 / 16:53, *.t-mobile.pl

Jeszcze:
Colley
Wszołek
Sitek

odpowiedz
Ropa(L) - 02.07.2022 / 16:28, *.digiweb.ie

Nie wygląda to tak źle....

Tobiasz/Hladun

Johannson Jędrzejczyk Nawrocki Ribeiro

Cehlaka

Josue. Kapustka? Kolano

Jasur? Forma Baku

Kramer

odpowiedz
Ropa(L) - 02.07.2022 / 16:32, *.digiweb.ie

Oczywiście za Jasura może być Wszolek. Pomoc w tym zestawieniu nie jest zła pod względem umiejętności indywidualnych. Jedynie Jasur odstaje fizycznie ale jest szansa że doprowadzą go do użytku, a umiejętności chłopak ma. Top 4 jest możliwe ????

odpowiedz
heh - 02.07.2022 / 16:35, *.chello.pl

@Ropa(L):

odpowiedz
Heh - 02.07.2022 / 16:36, *.chello.pl

@Ropa(L): Jeszcze raz, bo enter się niechcący wcisnął.

Wszystko spoko, ale z tego co mi wiadomo to nasz nowy trener preferuje ustawienie 4-1-4-1, bez podwieszonego napastnika.

odpowiedz
Ropa(L) - 02.07.2022 / 16:40, *.digiweb.ie

@Heh: to jest właśnie 1 4 1 4 1. Obrona 4 ,1 defensywy, 2 na ósemce, 2 skrzydła i 1 napastnik

odpowiedz
RMFC - 02.07.2022 / 16:14, *.play-internet.pl

Powodzenia i oby odpalił od razu a nie po sezonie

odpowiedz
Hiszpan - 02.07.2022 / 16:11, *.play-internet.pl

Jay-Z działa powoli oby skutecznie. Jeszcze Nikolic,Wszołek i Karbownik.

odpowiedz
Rzepa - 02.07.2022 / 16:24, *.play-internet.pl

@Hiszpan: coś wiesz?

odpowiedz
Legionistaaa - 02.07.2022 / 17:29, *.orange.pl

@Hiszpan: nie wierze że uda sie któregoś z nich sprowadzić

odpowiedz
Jasio - 02.07.2022 / 17:43, *.datapacket.com

@Hiszpan: coś ćpiesz?

odpowiedz
Hiszpan - 02.07.2022 / 21:45, *.telnaptelecom.pl

@Jasio: Jasio siusiu paciorek i spać. 7 klasa to nie przelewki czytaj już lektury. Wszołek za kilka dni max.

odpowiedz
Ja - 02.07.2022 / 16:11, *.vectranet.pl

No to jeszcze oficjalka Wszołka i w końcu mamy obsadzone oba skrzydła. Witaj Makana i powodzenia!

odpowiedz
Moran - 02.07.2022 / 16:35, *.telkab.pl

@Ja: żebyś się nie zdziwił

odpowiedz