Pedro Tiba - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tiba piłkarzem Gil Vicente FC

źródło: 90minut.pl

Pedro Tiba, który niedawno negocjował kontrakt z Legią Warszawa, został nowym zawodnikiem portugalskiego ekstraklasowego Gil Vicente FC, z którym związał się dwuletnim kontraktem.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Marcel - 25.06.2022 / 18:05, *.t-mobile.pl

#NIKOGO

odpowiedz
Pusia - 25.06.2022 / 14:46, *.vectranet.pl

Sporo nam wiatru w Legii narobił, szczególnie w gabinetach, ale czy zdążył strzelić gola?

odpowiedz
Jasio - 25.06.2022 / 14:43, *.centertel.pl

Dziękujemy za wszystko Tiba !! Zawsze będziesz sie tu czół jak w domu !!!

odpowiedz
Do redakcji - 25.06.2022 / 10:34, *.centertel.pl

Na co komu te info

odpowiedz
Czeciak - 25.06.2022 / 08:33, *.inetia.pl

Po co nam Tiba?Mamy Picha!!

odpowiedz
Do redakcji - 25.06.2022 / 04:05, *.play-internet.pl

Usuńcie ten wpis bo to trochę kompromitujące interesować się tym zawodnikiem, gdy już było napisane że tranferu nie będzie.

odpowiedz
powiślak - 24.06.2022 / 23:52, *.t-mobile.pl

A mecz pożegnalny?

odpowiedz
123 - 24.06.2022 / 21:07, *.150.124

Co mnie to q..... obchodzi??

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 24.06.2022 / 19:27, *.plus.pl

A kogo to obchodzi? Chyba że chcą sobie poprawić humor że taki dobry grajek przeszedł nam koło nosa haha

odpowiedz
Arek - 24.06.2022 / 19:18, *.tpnet.pl

Tak trochę nie bardzo wiem, po co tu to. Przecież ten typ nie miał i nie ma z nami nic wspólnego. A że negocjował kontrakt, takich tu było już wielu i jeszcze wielu przed nami.

odpowiedz
[wprtijb - 24.06.2022 / 18:29, *.com.pl

Informacja o jednej kulawej pyrze jest dla Legionistów tak samo interesująca jak to, że w Bombaju na targu przewrócił się worek z ryżem

odpowiedz
Autor - 24.06.2022 / 21:16, *.vectranet.pl

@[wprtijb: I co z tym ryżem, bo w telewizji mówili, ale musiałem wyjść i końcówki nie słyszałem?

odpowiedz
SEBO(L) - 25.06.2022 / 05:37, *.centertel.pl

@[wprtijb: W obliczu nadchodzących problemów żywnościowych na świecie, to byłaby naprawdę ciekawa informacja... A gdzie info o Denisie Alibec'u? Co u niego, gdzie teraz gra? - to do redakcji.

odpowiedz
LEGION - 24.06.2022 / 18:27, *.chello.pl

Co to forum kolejorza ?????????????

odpowiedz
Nuur - 24.06.2022 / 16:09, *.chello.pl

a to on był graczem Legii? ze jest artykuł

odpowiedz
dave - 24.06.2022 / 16:47, *.164.223

@Nuur: No właśnie. To w takim razie o każdym niedoszłym zawodniku powinni teraz zrobić artykuł.

odpowiedz
Hautausmaa - 24.06.2022 / 15:57, *.tpnet.pl

Żegnaj LEGENDO!

odpowiedz