Aleksandar Rogić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rogić: W naszej grze było sporo pozytywów

Woytek, źródło: Legionisci.com

- To okres przygotowawczy. Normalne jest, że w tym momencie nie przywiązuje się tak dużej uwagi do tego, żeby przygotować zespół do meczów towarzyskich. Trzeba poprawiać swoją kondycję, przećwiczyć wiele elementów taktycznych. To normalne, że piłkarze wychodzą na boisko trochę zmęczeni, z ciężkimi nogami, ale takie mecze są dobrą okazją do poprawy aspektów mentalnych - powiedział po sparingu z Sepsi Sfântu Gheorghe asystent trenera Legii, Aleksandar Rogić.

- Spodziewaliśmy się, że dziś nie będzie łatwo grać. To dobry zespół, który długo gra w tym samym składzie, z tym samym trenerem. Zdobyli Puchar Rumunii i zapewnili sobie tym samym grę w europejskich pucharach. Generalnie, było sporo pozytywów w naszej grze, możemy być dobrze nastawieni przed kolejnymi meczami. Oczywiście, trzeba poprawić pewne elementy gry. Wiadomo, że nie lubimy przegrywać i porażki nie są dobre, nawet w meczach towarzyskich. Nigdy nie zaczynamy spotkania z myślą, że przegramy, niezależnie od jego rangi. Nie możemy doczekać się kolejnych treningów i meczów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
robert60 - 26.06.2022 / 00:23, *.aster.pl

czy tylko mi się wydaje, czy on nie powiedział nic konkretnego? taką samą wypowiedź może dać każdy trener każdej drużyny po każdym lepszym lub gorszym meczu na każdym poziomie rozgrywek i w każdym kraju...

odpowiedz
MK - 27.06.2022 / 11:32, *.187.2

@robert60: od kilku lat mam takie wrażenie, że pytania dziennikarzy i odpowiedzi piłkarzy są tak bzdurne i bezsensowne, że szkoda tego słuchać. To chyba wymóg, żeby przeprowadzić wywiad, żeby widz był bardziej zadowolony, ale wg mnie mogliby sobie darować.

odpowiedz
RMFC - 25.06.2022 / 10:10, *.play-internet.pl

Spokojnie. W poprzednim sezonie wygrywaliśmy sparingi a sezon jak się skończył każdy wie więc teraz bez napinki dajmy im pracować. Nie było Kapustki czy Wszołka który chce u nas grać a jak dojdzie Baku powinno być dobrze

odpowiedz
Obcy - 25.06.2022 / 07:48, *.t-mobile.pl

Lepiej nic nie gadać niż gadać głupio.

odpowiedz
Zbycho(L) - 25.06.2022 / 04:39, *.autocom.pl

Oglądałem ten mecz i mam wrażenie, że asystent trenera był na innym boisku. Szczególnie druga połowa była żenująca. Wiem okres przygotowawczy ble ble ..., ale poniżej jakiegoś w miarę przyzwoitego poziomu nie powinniśmy zejść. Tu jednak zoong. Jednak można. Tragedia w dwóch odsłonach.

odpowiedz
Micha(L) - 25.06.2022 / 02:17, *.chello.pl

Mam pytanko do Szanownego Pana - kto wygrał ten mecz? A pozytywy to prezesowi raportujcie, a nie Nam.

odpowiedz
Kryniek76 - 24.06.2022 / 21:36, *.plus.pl

Pozytywy pozytywy. Telefony telefony gdzie dzwonić mam. Albo jolka jolka pamiętasz. Oczywiście szparing ale wiele osób myślało że Legia Warszawa gra z pepsi a okazało się że sepsi czyli rumuńscy chłopcy lepsi. Nie ma meczu o superpuchar. Od porażki nie zaczniemy. Ps gdzie jesteś kapusta

odpowiedz
Franko(L) - 24.06.2022 / 21:35, *.play-internet.pl

Pewne niedociągnięcia są...
Jakbym słyszał Wąskiego do Siary....

odpowiedz
Siara - 25.06.2022 / 06:40, *.t-mobile.pl

@Franko(L): A gdzie tu są dociągnięcia!? To jest jakaś prowokacja!!!

odpowiedz