fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing z Red Bull Salzburg odwołany!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dzisiejszy mecz sparingowy z zespołem Red Bull Salzburg nie dojdzie do skutku. Nad Bramberg Am Wildkogel, gdzie spotkanie miało się odbyć, przeszła potężna burza z ulewnym deszczem. Sztab stołecznego zespołu oraz przedstawiciele drużyny przeciwnej wspólnie uznali, że boisko nie nadaje się do gry. - Szkoda, ale nie ma sensu ryzykować zdrowia zawodników - skomentował Kosta Runjaić.

Faktycznie boisko było bardzo mocno nasiąknięte, miejscami stały kałuże wody i gra nie miała najmniejszego sensu.

Najprawdoppdobniej spotkanie odbędzie się jutro - obie strony są zainteresowane, trwa poszukiwanie dobrego boiska. O oststecznych decyzjach ędziemy informowali na bieżąco.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Pozytywny - 29.06.2022 / 16:02, *.centertel.pl

Przynajmniej się Legia nie poniży ????

odpowiedz
LEGION - 28.06.2022 / 20:50, *.chello.pl

Mecz odwołany , to kaloszo-korki i zapier....ć dookoła boiska !!!!!!!!!

p.s.
Ile tego Baku będą badać ?
Dwa dni to za mało !!!!!!!!!!!
Co za amatorka !!!!!!!!!!!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 29.06.2022 / 00:38, *.cyfrowypolsat.pl

@LEGION:

robią dokładne badania krwi i kału by sprawdzić czy będzie miał nasz klub w sercu czy w du.ie

odpowiedz
L''Wariat - 28.06.2022 / 20:28, *.play-internet.pl

Jak się nie ma miedzi, to się na doopie siedzi! Tyle w temacie, kim dziś dla RBS jest Nasza L żeby ryzykować kontuzję... Smutne, ale prawdziwe... ☹️????

odpowiedz
kuman - 28.06.2022 / 20:12, *.cyfrowypolsat.pl

komentarze zwalają z nóg, ćwoki psełdo kibice legii , jak napadało tyle co nie miara to po co narażać zdrowie piłkarzy, a nawet jak byś my dostali baty to co by się stało?????? wyniki mają być w lidze a nie w sparingach a my się musimy uczyć od lepszych, i dziękujmy że taki klub jak RBS chciał z nami zagrać.

odpowiedz
Arek - 28.06.2022 / 22:17, *.tpnet.pl

@kuman: sam widzisz. Są ludzie, młotki i taborety. Jak już się nie ma do czego doj...ć, to szuka się dziury w całym. Ja bym kierował pretensje do deszczu, że napadał:) Dziwnych czasów i dziwnych kibiców doczekaliśmy.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.06.2022 / 22:38, *.centertel.pl

@Arek: A podatek od deszczówki sam nie zapłaci się...

odpowiedz
Bródno - 29.06.2022 / 15:26, *.play-internet.pl

@kuman: dokładnie tak, tym frojdasom nigdy nic nie pasuje

odpowiedz
Mioduch win - 28.06.2022 / 19:58, *.156.84

Obsrali zbroje i Miodelas poszedł po rozum do głowy, przecież groziła dwycyfrówka

odpowiedz
igułajn - 28.06.2022 / 19:52, *.t-mobile.pl

w końcu Bóg się nad nami ulitował i uchronił przed kolejnym ciężkim
oklepem... takie 0:4 czy 0:6 mogłoby nieźle podłamać nasze "gwiazdeczki" przed walką o Mistrzostwo.. ;) Bóg z Nami, ch..j z nimi???? pozdro Legia

odpowiedz
Pnd - 28.06.2022 / 19:16, *.waw.pl

Tymczasem najlepszy ośrodek treningowy we wschodniej Europie wg pudla stoi pusty, do Dubaju albo innego Maiami ????

odpowiedz
Kibic Lecha - 28.06.2022 / 19:07, *.supermedia.pl

No sami znawcy Polskiej Ekstraklasy się wypowiedzieli szacun za super kibiców. Jaka liga tacy kibole.

odpowiedz
Kaktus - 28.06.2022 / 18:13, *.orange.pl

I co napinacze? Red bullowi nie udało się nas pokonać ;)

odpowiedz
Zdzicho - 28.06.2022 / 18:06, *.tpnet.pl

Tak jest jak prezesowi szkoda było na zbudowanie pogody :-P

odpowiedz
Kielonek - 28.06.2022 / 18:00, *.centertel.pl

Najważniejsze,że śnieg nie spadł

odpowiedz
Łuki - 28.06.2022 / 17:57, *.centertel.pl

a już piwo się chłodziło do meczu w TV, no cóż pozostaje podlewanie trawy. Myślę, że zagrają jutro.

odpowiedz
1234 - 28.06.2022 / 17:50, *.t-mobile.pl

Ciekawe czy zamiast tego będzie trening w pomieszczeniu czy w playstation chłopaki sobie w końcu porządnie zagrają.

odpowiedz
ding - 28.06.2022 / 17:36, *.chello.pl

Wina Mioduskiego!

odpowiedz
I okey - 28.06.2022 / 17:36, *.161.160

Tym lepiej dla nas

odpowiedz
Mamut - 28.06.2022 / 17:33, *.t-mobile.pl

Uff,już myślałem ,że pozytywny teścik u kogoś z katarkiem jako objawy.

odpowiedz
Niedzielski - 28.06.2022 / 17:37, *.play-internet.pl

@Mamut: to dopiero od wrzesnia. Na spokojnie.

odpowiedz
Żmija - 28.06.2022 / 18:40, *.vectranet.pl

@Mamut: ty już lepiej nie myśl…

odpowiedz